canım kocacım beni boşamadığın için teşekkür ederim

Ooo benim kociş çoktaaan beni boşamıştı öyle yapsam.Ben daha 1 tavşanı zor kabul ettridim ama tavşimizi çoğaltma çabalarındayım şimdilerde bakalım :KK53::KK53:

hayvan sevgisi ile dolu olan 2 kalbi de kutluyorum :KK71::nazar:

tamam hayvanları severim ama balık,kuş dışında evde beslenmesine karşıyım
valla helal olsun eşine
bende böyle her şeye ''he'' diyen bir kocişşş istiyorum:))

1 haftalık evliyken israrlarıma dayanamayıp bana kaplumbağa(hüsmen) aldığın içün.......
hüsmen ölünce,aglamama dayanamayıp,tavşan isteyimi kırmayıp bana nazlıyı getirdiğin içüüün........
nazlı çok yanlız nolursun arkadaş alalım yanına aşkım,nolur hadi nolur......ve tabiki ısrarlarıma dayanamayıp çikoyu aldığın için........
çikoda nazlı gibi dişi diye sana yutturuyodum ya, nazlının hamile olduğunu öğrenince sinirden ğözün seyirirken o anda bile bana kızmadığın içüüüüüün........
torunlarımız balkonda üşür nolur odamıza alalım dediyimde,önce olmaz deyip sonrada yavruları zorla sev diye avucuna koyunca onların gözleri kapalı o tüysüz halini görünce dayanamayıp,bana dönüp tamam dediyin içüüün.......
iş yerinde,ben bebeklerimi çok özlüyorum buraya getirelim nolur,dediğimde bana,abartma esra dükkanda tavşanmi olur ama sen üzülme ben sana bi tane kaplumbağa alıyım onla idare et olurmu aşkım, dediğinde, yok yaaaa pışıııık bitane değil dört tane istiyom:eek: yüzsüzlüyüm karşısında peki tamam dediğin içün........
beş ay önce arabamızın altına giren minnacık tekir yavrusunu ben daha ağlayıp numarama başlamadan önce kaderine razı olup hadi binin arabaya dediğin içüüüün......
ve tüm bu çılğınliklarıma katlanıp hep yanımda olup hiç beni kırmadığın içüüün sana çoooook teşekkür ederim canım kocacım....

çok zor yada imkansız şeyler istememişsiniz ki? olması gereken bu aslında:) ama yapmayan duygu ve sevgi yoksunlarıda vardır tabi. hımm bu arada sevgi derken hayvanlara karşı değil, eşine karşı... ben evde hayvan beslemeye karşıyım ama eşim benden böyle bir şey istese bende yapardım yada o benim için:))

Son düzenleme:
ŞenizTEŞEKKÜR EDERİM KIZLARŞeniz
koç burcu ve kastamonulu bir koca nasıl eğitilir,ğördünüz,jeyyar
bense küçücük bir balık burcuyum, tüm çabalarımla yonta yonta hayvan sevgisini aşılayıp,mülayim bir koca yaptım onu,tam kendüüme göre:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

başlığı görünce bune ya dedim nasıl teşekkür eder biri boşamadıgı için diye ama konuya girince şirinliği gördüm
kız evi hayvanat bahçesine çevirmişsin :KK30:
bende küçükken tavşan beslemiştim ama evin heryerini delik deşik etmişlerdi seninkiler kazmıyormu evi bide lütfeeen resimlerini eklermisinn :KK16:

Ahahhaha ne kadar tatlısınız ya Allah mutluluğunuzu daim etsin :)))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

1 haftalık evliyken israrlarıma dayanamayıp bana kaplumbağa(hüsmen) aldığın içün.......
hüsmen ölünce,aglamama dayanamayıp,tavşan isteyimi kırmayıp bana nazlıyı getirdiğin içüüün........
nazlı çok yanlız nolursun arkadaş alalım yanına aşkım,nolur hadi nolur......ve tabiki ısrarlarıma dayanamayıp çikoyu aldığın için........
çikoda nazlı gibi dişi diye sana yutturuyodum ya, nazlının hamile olduğunu öğrenince sinirden ğözün seyirirken o anda bile bana kızmadığın içüüüüüün........
torunlarımız balkonda üşür nolur odamıza alalım dediyimde,önce olmaz deyip sonrada tamam dediyin içüüün.......
iş yerinde,ben bebeklerimi çok özlüyorum buraya getirelim nolur,dediğimde bana,abartma esra dükkanda tavşanmi olur ama sen üzülme ben sana bi tane kaplumbağa alıyım onla idare et olurmu aşkım, dediğinde, yok yaaaa pışıııık bitane değil dört tane istiyom:26:yüzsüzlüyüm karşısında peki tamam dediğin içün........
beş ay önce arabamızın altına giren minnacık tekir yavrusunu ben daha ağlayıp numarama başlamadan önce kaderine razı olup hadi binin arabaya dediğin içüüüün......
ve tüm bu çılğınliklarıma katlanıp hep yanımda olup hiç beni kırmadığın içüüün sana çoooook teşekkür ederim canım kocacım....:KK16:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Eşinizin sabrına, sizin de hayvanlara olan kocaman sevginize bayıldım.Allah uyumunuzu bozmasın. :KK9:

7 yıl geçmiş hala eşiniz böyle sabırlıysa maşallahh :KK70:

Allahııım ne kadar sempatiksin böyleee :KK53: ben olsam bende kıyamam sana :KK70: eşinde de böyle şirinlik yapıyorsaaan :)

X