Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyütmek için hormon alanlar.

damladamlasu

Nirvana
Kayıtlı Üye
15 Mart 2008
118
72
naptıysam olmuyo hiç umudum kalmadı.ama silikondan önce son çare östrojen hormonun alımıyla büyüdüklerine dair bişey duymuştum yakında doktora gidip böyle bişey yapılabilirmi öğrenicem ama içinizde büyümeleri için bu şekilde hormon takviyesi yapılan birisi var mı?

naptıysam olmuyo hiç umudum kalmadı.ama silikondan önce son çare östrojen hormonun alımıyla büyüdüklerine dair bişey duymuştum yakında doktora gidip böyle bişey yapılabilirmi öğrenicem ama içinizde büyümeleri için bu şekilde hormon takviyesi yapılan birisi var mı?

merhaba ebrulim...ben bundan bir ay önce test yaptırdım 7 tane içinde östrojende vardı..bende tüylenme öğüs gelişimim için gittimn doktora..bu pazartesi sonuçları göstericem inşallah sizleride haberdar ederima.s

gitmişken hormon alımıyla yan etkiler olurmu onlarıda öğrenirsen seviniirm hani kilo alma veya tüylenme gibi cnm

ben de bu konuda yardım almak istiyorum...

tam olarak ne doktoruna gittiniz? sonuç ne oldu? yazarsanız çok seivnirim...

kizlar bisi sorcam, simdi evlenmeden önce böyle bi hormon testi yaptirmak sart mi ? yani yaptirmasam olmuyormu, bi sorun cikabilirmi ilerde. ayrica hormon testi kadin doktorundami yapiliyor ? cvplarsaniz sevinirim, simdiden cok tskler :)

arkadaşlar bugün gösterdim sonuçları hepsi normal çıktıa.ssevinsemmi üzülsemmi şaşırdım...yarın bir tahlil daha olacağım onun sonucunuda mutlaka söylerim sizlerea.s.
ebrulim doktor hormon alımının bünyeden bünyeye değişikliik gösterdiğini ama genelde kiloya neden olduğunu söyledibenneyaptımkiçok çok dikkat edilmesi gerekiyormuş...
ben endokrinolojiye gittim kızlar...kadın doğum doktorları ssk hastanelerinde pek ilgilenmiyorlar fakat ünv hastanelerine güvenebilirsiniz...
SuLtan.oF.KonYa canım eğer evlenmeden böyle rutin kontroller yaptırısan iyi olur ilerde rahat olursuna.seğer bi sorunun yoksa gitme tabi sen bilirsin:1hug:

tmm saol canim =) ama bizim bi arkadas vardi, hormon bozuklugu varmis megersem, evlendikten sonra doktora gitmis, ozamanda doktor : Cok gec kaldin artik cocugun olmaz, hormon bozuklugun var demis :S simdi bende haliyle korkuyom, yani ya bendede hormon bozuklugu varsa?

tmm saol canim =) ama bizim bi arkadas vardi, hormon bozuklugu varmis megersem, evlendikten sonra doktora gitmis, ozamanda doktor : Cok gec kaldin artik cocugun olmaz, hormon bozuklugun var demis :S simdi bende haliyle korkuyom, yani ya bendede hormon bozuklugu varsa?

bende bi önceki mesajımda bundan bahsetmiştim canım..evlenmeden önce baktırırsan iyi olur ama sen bilirsin demiştim:1hug:bence bi baktır derim..ne kaybedersin yaf:1hug:aklına kötü şeyler getirme lütfen bence senin hiçbişeyin yok:1hug:sadece kontrol amaçlı okı dokısengözlerimebaksanab

kzılar belki işinize yarar gögüs büyütmek ve sekillendirmek için yeşil cay yagı özlü kullanıyosun 1 ay boyunca gögüs bölgesine yukarıdogru hareketle 2 sefer uyguluyosun

bende cuma günü gidicem doktora kilo verilir kullanmayı bırakıncada alıyomusun tabi o da önemli off ne şanssızız sapık olucam ya kadınların göğüslerine bakıyorum ilk önce küçük olursa kötü bi mutluluk oluyo artık:) ama büyüklerse falan eyvah çok asabım bozuluyo bu durum beni çok etkiliyo artık ya:KK43::KK43::KK43:

kzılar belki işinize yarar gögüs büyütmek ve sekillendirmek için yeşil cay yagı özlü kullanıyosun 1 ay boyunca gögüs bölgesine yukarıdogru hareketle 2 sefer uyguluyosun

canım bilgin için çok teşekkür ederiza.s.peki bu uygulamayı yapan birindenmi duydun yoksa sadece duydun vede bizi bilgilendirmekmi istedin:1hug:

kızlar ben yarın doktora gideceğim sonuç hakkında bilgilendiririm umarım faydasını görürüm sizede yardımcı olurum..

bende de takıntı oldu, artık psikolojim bozulacak valla ya üffffff!
yeşil çay tavsiyesini göz önünde bulundururum ama çok sıkıldım bitki felan filan birçok şey denedim... artık kolay yoldan kurtulmak istiyorum.

tek umudum hormon :KK43:

gittimmm.ama bi işe yaramıyo doktor hormon asla almamalısın dedi çok ciddiydi.baktı meme dokusu var dedi hiç olmayanlarda var dedi sende var kilo alırsan büyür dedi ve ilerde zaten evlenince falan büyüyceni söyledi.daha 17 yaşındasın 2 sene daha bekle gelişimin daha durmadı 2 sene sonra hala böyle olursa psikolojin için ben sana estetik cerrah tavsiye ederim dedi. iş silikona dayandı doktor büyütmenin tek yolunun o olduğunu söyledi.normalmişler doktorun dediğine göre zaten artık uğraşmıycam mikrokistler çıktı çok korktum bişi mi var diye az maz var işte fazlasını napcam sağlıklı olsun yetere dönüyorum:KK70:

X