Hamilelikte cinsel ilişki

canım sana sımdı burda pozısyonmu soyleyelım yanıııı?
sende ılahııııı:))))))))
google dan aynı baslıkla gır hatta pozısyonlar dıye aynen karsında:))))))))
ok.
ılk aylardan ıtıbaren eger sorun yoksa 8aya kadar normal devam edebılırsınız.ama sıkayetın rahatsızlıgın olursa doktoruna danıstıgında o sana gereklı bılgıyı verır canım.

valla canım bildiğim kadarıyla 7. aya kadar normal ilişkiniz devam edebiliyo 7. aydan sonra ilişkiye girince bbebiş kirli doğuyomuş öyle duydum ama doğruluk payını bilmeme ama zaten 7. aydan sonra girilen ilişkidende hayır gelmiyo vajina genişliyo ama sen yinede netten bi araştır

Kızlar hamileleikte hangi aylarda ilişkiye girmek serbest ve hangi pozisyonlar bebeğe zarar vermez bildikler,nizi paşlaşırmısınız benimle........

:roflol: :s Pozısyon mu :) Kusura bakma ona cok guLdum:) Ilk Aylarda bı zararı yok 7.Aydan sonra Zaten ıstesende gObecıgın engel olur :roflol::roflol: Ilk aylardada Tıksınıorsan Artık kumaya Razı olacaksın =)) ( Geneldı bu Hepımız ıcın :)

Hi hi naniknanik Canım burda bunu söylemek doğru olmaz kimse söylemez hangilerinin önerildiğini. Bence doktoruna sormalısın ben sormama gerek kalmadan verdiği bilgilendirme kağıtlarının içinde bu konuyu görmüştüm. Böyle bir şansın yoksa internette arama yaparak bulabilirsin a.s

kızlar merhaba düşük tehlikesi olanlar 3 ay ilişkiye giremiyor bildigim kadarıyla ve doktorumda bana öyle dedi ama benım 3 ayım doldu ve doktora gitmeme daha 15 gün var acaba olsa bişey olurmu bilgisi olan lütfen benımle paylaşsın

kızlar merhaba düşük tehlikesi olanlar 3 ay ilişkiye giremiyor bildigim kadarıyla ve doktorumda bana öyle dedi ama benım 3 ayım doldu ve doktora gitmeme daha 15 gün var acaba olsa bişey olurmu bilgisi olan lütfen benımle paylaşsın

canım aynen bu sorunun cevabını ben de merak ettim.bunu yaşayan varsa paylaşımlarını bekliyoruz:eek:

cnm benimde düşük tehlikem var dı doktr 15 gün ilişkiye girmeyin dedi 15gün gecince tekrar doktr gitti m düsük tehliken gecmiş dedi sonra ilişki oldu tabi simdi8.bucuk aylıgım bişey olmadı allaha süküürr

Benim ilk aylar sorunlu olduğu için yasaktı.Şimdi serbest ama yine de korkuyoruz.Anlayacağınız kızlar 6 aydır 1 kere :))) ve sanırım melek kızımız doğana kadar da denemeyeceğiz ...

evet kızlar risk oldugu zaman doktor uyarıyo bize 15 gün girmeyin tehlikeli dedi zaten 15 gün sonraya randevu verdi o zaman söyler herhalde bu gidişle bizlere gelmesin kuma:uhm::uhm:

Benim ilk aylar sorunlu olduğu için yasaktı.Şimdi serbest ama yine de korkuyoruz.Anlayacağınız kızlar 6 aydır 1 kere :))) ve sanırım melek kızımız doğana kadar da denemeyeceğiz ...

Canım benimde ilk aylar düşük riskim olduğu için bizede 2 ay falan yasaklamıstı doktor.ama şuanda benimde zaman zaman canım acıyor.bide çok isteksizleştim son günlerde acaba herkezin öylemi yoksa bendemi bir anormallik var:uhm:

ya kızlar 18 haftalık hamişim ama 4 aydır bizde tık yok.İçimden gelmiyor ki,sizin nasıl canınız istiyor.Belli ki bende bir gariplik var.Kocamda yaklaşıyor ama bendeki isteksizliğin farkında,bebek için endişelendiğimden,istemiyorum diyorum,oda ısrar etmiyor..Dr.düşük tehlikem olmadıgını ilk baştan beri söylemişti,ilişkiyi yasaklamamıştı ama bende anormallik oldu,ne tavsiye edersiniz.

arkadaşlar benim tüp bebek gebelik öncesi cinsel ilişki yasağım başladı. şu an 5 ayı bitirdim ve sadece 1 kez denedik ama kendimi kötü hissettim. bebişlerim doğana kadar da birdaha asla olmaz. zaten artık istekte duymuyorum.eşimde beni sadece anne oarak görüyor bu psikolojik bir durum herhalde.yani öncelik her zaman bebişlerin dimii

X