her ay hamilelik belirtilernin hepsini yaşayıp yine hüsrana uğrayanlar

d.e.s.i.r.e

ღ benim minik kuzum ღ
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2007
685
6
38
daha önce böle bi konu açıldı mı bilmiyorum ama benim gibi kendini her ay hamile hisseden onlarca test alıp eczaneleri zengin eden arkadaşlar burda birbirimizi teselli edelim istedim benim gibi olan kaç kişi war acabaaakafamçokkarıştı

sana katılıyorum arkadaşım.bende her ay kesin bu ay hamileyim.diyorum.bütün belirtiler nerdeyse var.içime bile doğmuş gibi oluyor.ama hüsrana uğrayınca sanki şaşkınlık yaşıyorum.halbuki 23 kere aynı sonucu yaşadım.bu ay tam 24.
ilk defa aşılamam olacak.inşallah bu ay güler yüzümüz hayırlısıyla tabi.
sana da ve tüm isteyenlere de tez zamanda nasip eder rabbim inşallah

Merhaba kızlarr!Her ay kesin hamişim diyorum,adetim bile değişiyor ( sanırım psikolojik olarak ) ama hiç ay atlamadı nedense :1no2: Hep içinde bir kıpırtı :) Bu ay Allah kısmet ederse ilk aşılamamı olucam,yumurtalarım gelişirse tabi a.s
Umarım gelecek ay hamiş oluruz canlar....Öptüm sizi :1hug:

kızlar bende kaç aydır hamilelik belirtilerini yaşıyorum okadar ümitleniyorumki ama sonuç hep hüsran allah sonumuzu hayreyler inşallah

ahhhh desirem ahhhhhhh... bende her ay kendimi hamiş ilan ediyorum.... kasık ağrısı , göğüs hassasiyeti,kokulara duyarlılık, ruhsal hassasiyet daha hamişlikle ilgili şimdi unuttuğum ne varsa ben her ay yaşıyorum... inanılmaz bişi..... ve kendime bide utanmadan yandaşlar buluyorum....sonra o malum gün geldiğinde ben şoka uğrayıp... krizlere giriyorum... ama hala -yok yok kesin ustüne görmüşümdür deyip tekrar eczaneye koşuyorum... ama ne yazıkki senelerdir bi şey değişmedi...ben yine hamiş olmadığımı bi müddet sora kabullenmek durumunda kalıyorum....bazen testlerin bozuk olduğunu bile düşündüğüm oluyo.....
geçen ay reglim 18 marttaydı.... ben o gün regli olmadım... öyle sevindimki tarif edemem... bil bakalım ne yaptım....? gidip hamiş elbisesi baktım... nerdeyse alıyodum....arkadaşım engelledi...ve kandil günü regli oldum..yani ertesi gün... tüm günü ve geceyi ağlayarak geçirdim....yani bu ayda hüsran yaşayıp dibe vurmayı başardım......
canım benim yani yalnız diilsin ... gerçi ben artık delirdiğimi düşünmeye başaldım yavaş yavaş....
rabbim hepimizin hakkında hayırlısını versin işallah....

hürrem canım belki inanmayacaksın ama bu siteye üye olduğumdan beri herkesin yazılarını olduğu gibi seninkileride takip ediyorum ve senin uzun bekleyişin ve bu umutsuzluğundan bu karamsar psikolojinden dolayı bu sitedeki herkese dua ediyorum ama sen ve bikaç arkadaşım daha var sizleri isim vererek dua ediyorum daha doğrusu nikleriniz adlederek ediyorum çünkü ismen yapılan duada çok makbulmuş dilerim en kısa zamanda Rabbim bebişini kucağına verir ki ben buna canı gönülden inanıyorum sende inan ve kurtul artık şu psikolojiden görüşmek dileğiyle tatlım:KK66:

ahhhh ahhhhhhhh bi yaraya bu kadarda parmak basılmaz ki kardeşim...ben her ay göğüs ağrısında işte hamileyim diyorum ama fosss....geçen göğüslerim deil sadece uçları ağrıdı yani benim için değişik bir durumdu yine hamileyim sandım ama fosss...velhasıl bünyem şaşırdı ne yapıcağını ...insan beyni isterse kendine göre öyle belirtiler yaşatıyorki mecburen hamile sanıyoz kendimizi...ama inşallah bir gün bu belirtilerin gerçek olduğunu görücez...

bende her ay sabırla bekliyorum ve yine hüsrana ugruyorum.her adet oldugumda bu ayda olmadı deyip diger ayı iple çekiyorum.kendime stress yapmamaya çalışıyorum elimde olmuyor yine yapıyorum.
her gece her an dua ediyorum benimle birlikte isteyen herkese.bu ay gögüslerimde şidettli bir agrı var adetim biter bitmez başladı bakalım gene ümide kapıldım inşallah hayırlısı olur kızlar.

ben de her ay belki bu aydır diyorum ama nerdeee artık çok sıkıldım beklemekten aslında içimden belki yok bu hamileyim diyorum ama bi yandan da regl belirtileri adet olana kadar hep huzursuzlıuk mesela bu ay adetime 9 gün var belki diyorum bu ay amaaa başım çatlıyo işte bu regl belirtisi her ay olan bişey ve sonu hüsranla biten böyle içimden çok mutlu olmak gelmiyor kendimi yarım hissediyorum insanlar sanki acır gözle bakıyorlar hep bebek hep bebek düşüncesi çok garip bi duygu hep kafan dolu huzursuzsun acaba ne zaman... hamile insanlar görüyorsun onun olmuş benim niye olmuyo ne suçum var benim diyorsun valla artık bu psikoliden kurtulmak istiyorum tam 17 aydır inşallah allah herkeze eli ayağı düzgün hayırlı evlatlar verir ama şu biliyorum ki benim evladım diğerlerinden farklı olcak çünkü ben onu çok bekledim herkezin evladı kıymetlidir ama bizimkiler öyle pat diye olmadı bizler çok çok uzun zamandır bekliyoruz işte bizimkilerin önemi daha çok olacak

öyleki bu ay bol bol meyve yedim sağlıklı beslenmeye çalıştım sigarayı bıraktım kesin tuttu bu sefer dedim bugün adet günüm ve eşimin doğum günü adet olmadım ama tam 4 tane test harcadım sonuç TEK ÇİZGİ ona güzel bi süpriz yapmak istedim ama allahım kısmet etmedi hayırlısı diyelim naplım burdaki eczane sayemde zengin oldu her ay böle 4-5 tane test harcıyorum belki geç döllenme olmuştur diyorum yada test bozuktur gibi saçma düşüncelere kapılıyorum ama inanın kızlar bigün mutlaka gelecek bizim minik meleklerimiz ümitsizlik yok.benim de 7. ay bittisenağlama

ben de her ay belki bu aydır diyorum ama nerdeee artık çok sıkıldım beklemekten aslında içimden belki yok bu hamileyim diyorum ama bi yandan da regl belirtileri adet olana kadar hep huzursuzlıuk mesela bu ay adetime 9 gün var belki diyorum bu ay amaaa başım çatlıyo işte bu regl belirtisi her ay olan bişey ve sonu hüsranla biten böyle içimden çok mutlu olmak gelmiyor kendimi yarım hissediyorum insanlar sanki acır gözle bakıyorlar hep bebek hep bebek düşüncesi çok garip bi duygu hep kafan dolu huzursuzsun acaba ne zaman... hamile insanlar görüyorsun onun olmuş benim niye olmuyo ne suçum var benim diyorsun valla artık bu psikoliden kurtulmak istiyorum tam 17 aydır inşallah allah herkeze eli ayağı düzgün hayırlı evlatlar verir ama şu biliyorum ki benim evladım diğerlerinden farklı olcak çünkü ben onu çok bekledim herkezin evladı kıymetlidir ama bizimkiler öyle pat diye olmadı bizler çok çok uzun zamandır bekliyoruz işte bizimkilerin önemi daha çok olacak

amin cnm bizde bebeklerimizi kucamıza alıcaz bigün mutlaka dışarda bi hamile görsem elimde olmadan öle bi bakıyorumki insanlar huylanıyo benden ama elimde değil ben kıskançlıkla değil imrenerek bakıyorum bigün benimde olacak diyorum. hepimizin olack inşallahh

bir yıl 5 ay oldu dile kolay her ay bekliyorum ama olmuyo allahtan yakınımda eczane yokta ben sizin gibi zengin etmedim eczaneleri ama aldığımda oldu çöpe attım belki şimdi çıkmıştır diye yine geri alıp baktım ama yok yok neden neden ben dedim neden normal yollarla olmuyorda illa doktora gitmem gerekiyor dedim ama demekki allahın bildiği bir şey var dedim sonrada gerçekten her şeyi o bilir olucaksa olur ne insanlar var doktorlar hiç olmıcak dediği halde zamanla çocukları oluyo o yüzden lütfen üzmeyelim kendimizi evet elde değil ama yapmaya çalışalım bence herkese hayırlı sağlıklı eli ayağı düzgün çocuklar versin allah a AMİN....

Of Of Beklemek Beklemek Daha Ne Kadar Beklicez Böle Bilmiyorum Bende Her Ay Hüsrana Uğruyorum Kesin Bu Ay Oldu Diyorum Ama Yok... Bu Ay 6.ayimiz Olacak Bizimde Inş Yakalariz Bebişimizi Allah Hepimize Tez Zamanda Küçük Meleklerini Versin Inş...

dile kolay 5 ay neki? tam tamına 3 koca yıl oldu yani 36 boş geçen aysenağlamaeczaneler bile beni gördüğünde artıkgebelik testi alıyorlar ellerine senağlamaartık kocamla ben çöpte ümit aramaktan bıktık...herşey zoruma gidiyo benle evlenen arkadaşlarımın hepsinin kucağı dolu.. ama benim boş kahretsinki boş..senağlamabu ay 12 gün geçti test yine tek çizgisenağlamakocam da birgün bizde çift çizgi görcekmiyiz deyince kopuyorum çocuk lafı duymak istemiyorum diyorum oda napsın garibim en doğal hakkı ama yok işte napim yok :sm_confused:elimden gelse keşke keşke gelsede tüm isteyenlerin karnını doldursam senağlamasenağlamadüşükten sonra olmuyo işte kolaykolaysenağlama

benim düşük bile olmadı hani olsa belki derim bu bebek nasip değilmiş ama hamile kalabiliyorum pko hastasıyım ve adetim sizler gibi düzenli değil yani yumurtlama günüm bile belli değil benimde arkadaşlarımın hepsi şuan hamile en büyük hayalim anne olmak çok korkuyorum ya olmazsa anne olamazsam eşimi baba yapamazsamAllahım herşeyin hayırlısını wersin ama bizleri de bununla sınamasın rabbim AMİN

hürrem canım belki inanmayacaksın ama bu siteye üye olduğumdan beri herkesin yazılarını olduğu gibi seninkileride takip ediyorum ve senin uzun bekleyişin ve bu umutsuzluğundan bu karamsar psikolojinden dolayı bu sitedeki herkese dua ediyorum ama sen ve bikaç arkadaşım daha var sizleri isim vererek dua ediyorum daha doğrusu nikleriniz adlederek ediyorum çünkü ismen yapılan duada çok makbulmuş dilerim en kısa zamanda Rabbim bebişini kucağına verir ki ben buna canı gönülden inanıyorum sende inan ve kurtul artık şu psikolojiden görüşmek dileğiyle tatlım:KK66:

ahhh tatlım.... o pisikolojiden kurtulmayı o kadar çok istiyorum ki tarif edemem....
ve inanki çok çabalıyorum... ama olmuyor tatlım... belkide yılların birikmişliği yüzünden....
rabbim büyük deyip dualarıma kendim ve tüm hamiş olmak için yanıp tutuşan arkadaşlarımı dahil ediyorum....dilerim rabbim bi gün sesimi duyar...
allah razı olsun tatlım....duaların kabul olsun....iyiki varsınız... yoksa ben kimseyle konuşamıyorum bu durumu.... çok fena ... tuhaf laflar ediyolar....ve ben bu hassasiyetle hemencecik inciniyorum....ve kk nın iyi yürekli kızları sizleri seviyorum....a.s.

ahhh tatlım.... o pisikolojiden kurtulmayı o kadar çok istiyorum ki tarif edemem....
ve inanki çok çabalıyorum... ama olmuyor tatlım... belkide yılların birikmişliği yüzünden....
rabbim büyük deyip dualarıma kendim ve tüm hamiş olmak için yanıp tutuşan arkadaşlarımı dahil ediyorum....dilerim rabbim bi gün sesimi duyar...
allah razı olsun tatlım....duaların kabul olsun....iyiki varsınız... yoksa ben kimseyle konuşamıyorum bu durumu.... çok fena ... tuhaf laflar ediyolar....ve ben bu hassasiyetle hemencecik inciniyorum....ve kk nın iyi yürekli kızları sizleri seviyorum....a.s.

canım benim çok ii biliyorum etraftakilerin lafları hiç bitmez herks soruyo bebek yok mu istemiyo musunuz korunuyo musunuz kime neyse! kimseye açıklama yapmak istemiyorum ama bu sorularla başa çıkmak zorundayım. kimseye laf bırakmamak için evet istemiyoruz diyip kestiriyorum insanlar çok anlayışsız bilmiyolar içimdeki fırtınayı kimseye anlatamıyorum derdimi çünkü beni ancak benim gibi olanlar yani sizler anlarsınız bende sizleri çok seviyorum iiki warsınız iiki kadınlar kulübü war:enbuyukkk:

valla tırmagım agrısa hemılelık belırtısı sanıyorum :roflol: psikolojımı bozdu bu stres ya off kızlar napsak acaba barı belırtılerı yasamayalımda umutlanmayalım ama olmuyo neyse hayırlısı artık

canımm Rabbim sesini muhakkak duyuyor belkide seninde imtihanın bu ama önemli olan isyana girmeden dua etmekten Allaha el açmaktan vazgeçmemeliyiz çok zor bu dediğim beklemek sende artık dayanılmaz bir hal almış olmalı haklısında ama şöyle düşün Rabbim birgün mükafatını verecek buna inan ve bu umutla bekle ne mağlüm nurtopu gibi ikiz vermeyeceği dediğin gibi Rabbimiz o kadar büyükki ellerimizi semadan indirmeyelim tatlım duaya devam devam devam...

X