Maske Tarifleri Kzlar bi bakn yeni bi atlak kremi tarifi buldum

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
T

tılsım33

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi tılsım33
rendelenen bayır turpuyla süt ile birlikte pişiriler.süzülerek elde edilen sıvı bir süre dinlendirilir.dinlendirilen bu sıvı banyodan 2 saat önce cilde sürülür..
sogan suyu zambak yagıyumurta sarısı ve bal bir kaba konarak karıştırılır.elde edilen karışım ısıtıldıktan sonra krem haline gelinceye kadar yugurulur.tedavi süresince elde edilen krem cildin çatlayan yerlerine sürülür.
feslegenin üzerine kaynar su dökülerek demleme yapılır.süzülerek elde edilen sıvıya sogan suyu ilave edlierek bir süre dinlendirilir.hazırlanan karışım zambak yagı ile karıştırılarak merhem elde edilir.hazırlanan bu sıvı merhem gün aşırı çatlak cilde uygulanır.
bi kadın sitesinde buldum tarif sadece bu kadardı başka hiç bi bilgi yok kullanan varmı aramızda

• Konu Sahibi tılsım33
bence çatlaklar için her sabah aç karnına "bir çay bardagı sıcak suya birkaç damla elma sirkesi damlatarak" için gerçekten gözle görülür azalma oldugunu hissediyorsunuz.zaten %100 çatlakların geçmesi mümkün degil.

• Konu Sahibi tılsım33
bence çatlaklar için her sabah aç karnına "bir çay bardagı sıcak suya birkaç damla elma sirkesi damlatarak" için gerçekten gözle görülür azalma oldugunu hissediyorsunuz.zaten %100 çatlakların geçmesi mümkün degil.

bunu çatlakalr için mi yapıyon zayıflamak içinmi alakyı anlayamdım canım ya:1no2:

• Konu Sahibi tılsım33
hayır canım ya ne zayıflaması .bu çatlaklar için.zayıflatmaz ki bu ama zayıflatıcı etkisi de varsa bilemiycem kikikikikkkkk:kahve:

evet canım zayıflam etkiside var millet zayıflamak için kullanıyo bu yöntemiyerimseniben

• Konu Sahibi tılsım33
aalahala tuhaf bi durum canım

• Konu Sahibi tılsım33
tca dyudunuzmu kizlar, iyi sonucalr alan arkadaslar var, tca basligina bi bakin derim cünki bende yapmayi düsnüyorum, yanliz bir dermatolog esliginde yapilmasini tavsiye ediolar.

• Konu Sahibi tılsım33

sirke ve çatlak...hmmmmm şaşırdımmm yaa :) on saat bişeyleri sürmekten,vıcık vıcık yağ olmaktan iyidir,iç gitsin :)

slm bu tarifi yapan memnun olan varmı ben rejene kullanıyorum 15 gündür bi faydası yok bu nasıl acaba kahve limonuda dedim sonuç yok

X