Hangi Hastanede Dogum Yaptiniz

XSXEKERXIXM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2008
361
0
hangi hastanede dogum yaptınız ve ne kadar memnun kaldınız hangi hastaneleti öneriyosunuz paylaşalım.

bence özele gitmelisin ama normal doğumsa hangi hastane olduğu bence çokta önemli değil ben 24 aralık2007de normal doğum yaptım,ssk hastanesinde memnundum ama sezeryan olsaydıııımmmm bilmiyorum dr önemli bence şunu unutma nasıl muamele görürsen gör ne olursa olsun mutlaka bu eylemde en büyük görev senin yeterki ALLAHtan duanı esirgeme kardeşim

sevgilerimle

benim ögrenmek istedigim en iyi hastane hangi hastanende dogum yaptınız ve memnun kaldınızmı isimleri yazalım ve bilgilenelim

ben 38 gün önce devlet hasyanesinde doğum yaptım ama giderken korkuttular beni aman devlet şöyle böyle diye ama hiç ilgisi yok hem ebem hem hasta bakıcım hem de hemşirem hepside birbirnden ıyılerdi özel hastane halt etmiş.ve tertemiz yag dök yala yanı

Ben ilk dogumumu Ankara baskent Hastanesinde yaptim. Otelciligi cok iyi degil acikcasi. Ancak doktorum Bolum baskani Prof Esra Kuscu idi. Mukemmeldir. Insana annesdogum yaptiriyor gibi. Cok ehildir. Kismetse 5 hafta sonra ikinci dogumumu da kendisine yaptiracagim....

özel anadolu çınar hastanesınde ama adı degıstı şimdı hastanenın çok memnun kaldım hastanemden çok guzel ılgılenıyorlar hepsıne sonsuz tesekkurler

Ben ilk dogumumu Ankara baskent Hastanesinde yaptim. Otelciligi cok iyi degil acikcasi. Ancak doktorum Bolum baskani Prof Esra Kuscu idi. Mukemmeldir. Insana annesdogum yaptiriyor gibi. Cok ehildir. Kismetse 5 hafta sonra ikinci dogumumu da kendisine yaptiracagim....

teşekkür ederim ...
benim de aklımdan başkent geçmiyo değil aslında, normal doğum yaptırıyor mu doktorun?? ben normal doğum istiyorum, hep son ana kadar tamam diyolarmış son an bi şekilde sezeryana dönüyolarmış bundan korkuyorum..

Mrb Ben 2ekim 2007 De Kadikoy Hasanpasa Caginer Hastanesinde Sezaryen Ile Dogum Yaptim.ama Doktorum Disardan Olmasina Ragmen Hastane Sahibide Ameliyata Girdi.burda Encok Onemli Olan Sey Dogumu Yapan Doktor.hastane Ikici Plan.caginer Hast Hem Cok Temiz Hemde Cok Ilgileniyorlar.surekli Kontrol Altina Aliyorlar.sizlere Tavsiye Edecegim En Onemli Unsur Doktorum.gozum Kapali Kendimi Teslim Edecegim Birisi

Herhalde Tek Ben Devlet Hastanesinde Dogum Yaptim Bende Samatya Devlet Hastanesinde Dogum Yaptim çook Memnunum özeldeki Kadar çok üzerine Düşmüyorlar Ama Genede Güzeldi Her Problemde Geliyorlar Yaniniza V.s Ben Eşim Samatya Devlet Hastenesinde Görev Yaptigi Iiçin Orda Yaptirdim . Tavsiyede Ederim Kesinlikle .

muayenelerimde hep özelleri tercih etmiştim ama sonrasında ssk hastenesinde doğum yaptım .
gerçekten ikisi arasında hiç bir fark görmedim desem yeridir çok memnun kaldım inş. nasipse ikinci bebeğimide ssk da dünyaya getireceğim .
şimdi artık muayenelerimede ssk ya gidiyorum.

kızlar kartal umut hastanesi hakkında bilgisi olan varmı lütfen yardımcı olun benim bebiş daha çok minik.sadece bi hastanede devam etmek istiyorum.

selam . 16 gün önce bahçelievlerde meltem doğum hastanesinde kızımı dünyaya getirdim.
sezeyan 400 ytl . normal doğum 250 ytl. doktorum mükemmel bi insan. adı emine değermenci.
kesinlikle tavsiye ederim . harika bi hastane ..

X