Çocuk Hastalıkları bebeğim hasta olduu bilgisi olan var mı

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

gonca2206

v for melinda
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2007
2.669
184
40
kızlar bebeğim dün cok ateşlendi sabah doktora götürdük bronkopnömoni teşhisi kondu .
agır enfeksiyon kapmış neden nasıl oldu anlamadım aglayıp duruyorum onu hasta gördükce
10 tane igne verdi
ateş için de calpol
ne yapacagım bilmiyorum bu hastalıgı bilen var mı

kızlar bebeğim dün cok ateşlendi sabah doktora götürdük bronkopnömoni teşhisi kondu .
agır enfeksiyon kapmış neden nasıl oldu anlamadım aglayıp duruyorum onu hasta gördükce
10 tane igne verdi
ateş için de calpol
iyi geceler canım çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin canım capol yasaklanmış ilaçlardan sakın kullanma canım dolven kullan

10 tane igne verdi
ateş için de calpol

çok geçmiş olsun canım duymadım bu hastalığı daha önce ama calpol kullanma neden hala doktorlar yazıyor bu ilacı anlamıyorum parasetamol içeren ağrı kesicileri kullanmak lazımmış bebeklerde ve çocuklardaa.s.

10 tane igne verdi
ateş için de calpol

Canım çok geçmiş olsun. Bu hastalığı ilk defa duyduğum için biraz araştırdım bronşlarla ilgili sende google dan bakabilirsin ama içini ferah tut :nazar:

benimde kızım bu hastalıktan oldu.Bariz zatüre dedikleri şey işte.Şimdi isim değiştirmişler sanki.Doktor iğne verdi ve geçti.Üzülme

çok geçmiş olsun colpolün amerikadaki ilaçla aynı içerikte olmadığı yazıyo internetten araştır öyle ver allah yardımcın olsun

10 tane igne verdi
ateş için de calpol

akciğer dokusunun enflamasyonudur(Dokuların travmaya yahut bakteri veya virüs istilalarına, ısınma,kızarma ve şişme tepkisi göstermesi) bebeklik ve erken çocukluk dönemlerinde sık görülür.
Risk faktörleri, düşük doğum ağırlıklı olmak, prematürelik, doğum sırasında amniyotik sıvı ya da mekonyum(bebeğin anne karnındaki kakası) aspirasyonu(akciğerlere kaçması), 2 yaşın altında olmak, malnütrisyon(yeterli protein alamamaya bağlı oluşan ciddi bir durumdur.), yabancı cisim aspirasyonu(akciğerlere yabancı bir cisim kaçması), yetersiz bağışıklama ve düşük sosyo ekonomik düzey.
antibiyotik tedavisi alması ateşinin düşürülmesi lazım ve iyi beslenmesi lazım.şimdiden geçmiş olsun

çok geçmiş olsun canım duymadım bu hastalığı daha önce ama calpol kullanma neden hala doktorlar yazıyor bu ilacı anlamıyorum parasetamol içeren ağrı kesicileri kullanmak lazımmış bebeklerde ve çocuklardaa.s.

calpol un üstünü okusaydın sadece parasetamol icerdigini ve bebeklere hic bir zararı olmadıgını görurdun seneler dir kac cocuk calpol ve calgel lle buyudu ben kimsede sorun gormedim doktorlarda aynısını düşünüyor canım bilgine.. güvenle kuullabilirsiniz canım

10 tane igne verdi
ateş için de calpol

gecmişolsun canım alah şifasını da versin
bende colpol kulanmıyorum ekosetol agrı kesici ateşdüşürücü verdi doktor

goncacım canım geçmis olsun benim oğlumda hastalandı malesef insan çok üzülüyo ama bisey yapamıyo antibiyotigimizi kullanıyoruz ates düsürücü ve ağrı kesici olarak ben novalgin surup yada pedifen i kullanıyorum cok ateslenirsede paranox fitil atıyorum bizimki biraz iğlesmeye basladı
onlar hasta olunca evin bütün nesesi gidiyo

canım calpol yasaklandı bence verme

X