transfer sonrası 10.gün adet sancıları var. yardım lütfen!

selam arkadaşlar.bayramın 2 günü 3 embriyom tarnsfer edildi bugün 4 günüm.belimde çok ağrı var bide regl sancıları gibi karnım ve kasıklarım ağrıyor.karnım kocaman oldu.dün gece eşimle
hasta olacam düşüncesiyle tüm umutlarımızı kaybettik.çok ğladım .inşallah 3 taneden bitenesi tutunur bebişlşerimden.8 aralıkda test yaptıracaz.inşallah korkularımı yerini kocaaman bir gülümseme alır.

merhaba canım 8 aralık çoktan geçti merak ettim hayatım sonuç nedir?inş.hamilesindir...

ya benim tranferimin 5.günü bu gün ağrılarım çoğaldı 1.denemem bu bir tutunma belirtisimidir arkadaşlar bugün bide ovitrelle yapıldı(çatlama iğnesi) ne maksatla yapıldı onuda bilmiyorum bunları yaşayanlar varmı varsa yazarsanız sevinirim

:nazar:allahım isteyen herkese nasıp etsın dıyorum öncelıkle.benım ikincı denemem,tek embrıyo tansferım varhiç bir belirtım birincıded olmamıştı şimdıde yok bıraz baş dönmesı vecok gaz kasılmaları var .yıne ümitlı değilim.allahım benım gıbı isteyenlereın yüzünü güldürsün dıyorum.....

desteğin için sağol laz kızı. yarın sonuç belli olacak. umarım dediğin gibidir.

SLM

ben de tüp bebek yöntemiyle hamile kalmıştım. adet olmam gereken tarihte beni resmen 2 gün yatağa düşürecek ağrılar çektim. ölüyorum sandım. bütün kemiklerime iliklerime kadar ağrım oldu. parolden başka bişi içemedim ama fayda etmedi. 2 gün sonra tık diye geçti. bence hamilesin. Allah tamamına erdirsin..

sevgiler

merhaba arkadaşlar .
banada 5 şubatta transfer yapıldı.
bugün 5. gün ama 2 gündür sabahları kalkarken kasıklarım da çok ağrı oluyor .
benim adet öncesi çektiğim ağrılar gibi bende çok endişeleniyorum ilk denememiz.
2 gündür çok moralim bozuldu:KK43:

kızlar merhaba,moralim çok bozuk,bugün 10.günüm,sabanhtan hiçbişeyim yoktu,akşama doğru kasıklarıma ince sızılar girdi ve tuvallette kırmızı siyah karışımı adet gibi kanama gördüm.hatta içinde beyaz beyaz kullandığımız vajinal jelde vardı.şimdi de sızım devam ediyor.sanırım ben adet omaya başladım ama tedaviden önceki son adetime göre de daha 2 gün vardı,epey bir kan vardı.bir pet dolusu gibi.umarım negatif çıkmaz,böyle olan oldu mu?

kızlar merhaba,moralim çok bozuk,bugün 10.günüm,sabanhtan hiçbişeyim yoktu,akşama doğru kasıklarıma ince sızılar girdi ve tuvallette kırmızı siyah karışımı adet gibi kanama gördüm.hatta içinde beyaz beyaz kullandığımız vajinal jelde vardı.şimdi de sızım devam ediyor.sanırım ben adet omaya başladım ama tedaviden önceki son adetime göre de daha 2 gün vardı,epey bir kan vardı.bir pet dolusu gibi.umarım negatif çıkmaz,böyle olan oldu mu?

Hamilesindir ya da değilsindir diyemem ama yine de kesin negatif diye düşünme canım,ilaçlarına devam et,istersen testini yaptır yarın,biraz daha rahat olur kafan,yani pozitif ya da negatif bir sonuca yakın hissedersin kendini, belirsizlikten iyidir.

Hamilesindir ya da değilsindir diyemem ama yine de kesin negatif diye düşünme canım,ilaçlarına devam et,istersen testini yaptır yarın,biraz daha rahat olur kafan,yani pozitif ya da negatif bir sonuca yakın hissedersin kendini, belirsizlikten iyidir.

çok sağol canım,doğru dedin..

Arkadaslar ya bugun transferimin 10.gunu kanamam oldu sali gunu de hastanede gebelik testi yaptiracam. Sonucum negatifmi acil cevap badetmi yada tutunma

Mrb tüp bebek yaptirdim Benimde bugün 6 cı günün adet sancisi gibi sancım var ve cok merak ediyorum hamilemiyim diye daha önce ikiz bebeklerim oldu normal yoldan ama karnımda 6 aylikken kalbi durdu ikisininde

X