magnesium diasporal toz kullanan var mı?

BenAyKizim

anneyim ben!!!!
Kayıtlı Üye
6 Mart 2008
1.447
184
iki ay önce dr um kramplara karşı daha dirençli olmam için magnezyum verdi.bir bardak suya katıp karıştırıyorum.herşey iyi güzel de biraz laksatif etkenleri var.günde en az iki kere tuvalete koşar adımlarla gidiyorum.:eek:ne için anlayın artık.aslında tam kabızlık çekeceğimiz bu zamanda iyi birşey ama yoruluyorum valla...kabızlık sorunu çekenlere tavsiye ederim ama..hemde bebişlerimize faydalı.dr unuza sorun bence..:emir_bebek:

bende kullanıyorum canım banada kraplara karşı verdi yine ayrıca vücudun magnezyum ihtiyacına karşılık verdi günde 2 defa sabah ve akşam olmak üzere yarım su bardağı suda çözeltip içiyorum...:smiley-cool:

bende kullanıyorum vucudun calsiyum ve magnezyum ihtiyacı arttığı için kullanılması gerekior ama benim mide rahatsızlıklarım olduğu için calsiyumu vermedi...:kahve:

Banada Dr Verdi Kramplar Için Canim ... Faydali Birşey ...
Allah A Emanet Olun ... Hayirli Günler .

bana ilk gidisimde verdi drum ama benim düzenli ilac kullanamama gibi bir sorunum var..ne yaptiysam olmadi yatagimin yanina koydum mutfak masasina gözümün ilisecegi heryere ama yine unutuyorum yine unutuyorum..

bu ilacı bend ekullanıyorum zaten dr lar herkese zamanında veriyorlar bana çok önceden verdi ama acıkcası bazen kasılmalar bende de oluyor dr lar bu konuda zaten zamanı gelince veriyorlar yapmaları gereknelri yapıoyrlar

scapula sen bence unutmuyorsun nen birde dr oalcaksın senü delü kızım sen şuna tenbelim desene e ama terzi kendi söküğünü dikemezmiş.....ay ama yapma böyle lütfen ya cep telefonuna kayıt et ve iç lütfen en azından iki günd ebir iç

kızlar size bir şey sorabilirmiyim bende kullanıyorum bu ilacı ssk karşılaması gerekmez mi eşim parayla almış birlikte kan ve vitamin hapıda yazmıştı doktor onları karşılamış ama bu ilacı parayla almış acaba sizdemi parayla aldınız yoksa biz kandırıldık mı bilelim cavabınızı bekliyorum teşekkür ederim

kızlar size bir şey sorabilirmiyim bende kullanıyorum bu ilacı ssk karşılaması gerekmez mi eşim parayla almış birlikte kan ve vitamin hapıda yazmıştı doktor onları karşılamış ama bu ilacı parayla almış acaba sizdemi parayla aldınız yoksa biz kandırıldık mı bilelim cavabınızı bekliyorum teşekkür ederim

yok canım aklı sıra kazık atmak istemişler aynı seyi bizdede denediler yemedik başka bir eczaneye gittik aldık elevit ve magnesium diasporal 'a 3 ytl verdik ama sonra duydum ki hamiller hiç para ödemiyormuş analık diye birsey varmış sanırım sağlık karnesi üzerine doktor tarafından vuruluyor onun ile birlikte hamilliğin gerektirdiği tüm ilaçları bedava alabiliyormuşuz canım hoş halimizden belli oluyor hamile olduğumuz :roflol:

canım devlet karşılıyor ama eğer zamanı dolmadan aldıysan karşılamıyor

benim de karneme analık kaşesi vuruyor dr. ilk gördüğümüzde eşimle çok gülmüştük.sırnaşık şey

benım sıgorta karsıladı 2 kere saglık karnemle aldım

canım devlet karşılıyor ama eğer zamanı dolmadan aldıysan karşılamıyor

ama ben ilk defa aldım bu ilacı analık kaşesini sağlık karnesini neresine vuruyorlar benim reçeteye teşhise gebelik yazıyordu ilacları bedava alıyorduk ama bunda niye böyle oldu anlamadım ama en kısa zamanda eczaneye gidecem hesap sormaya hepinize teşekkür ederim yardımlarınızdan dolayı

kizlar cok sanslisiniz,burda sigorta eleviti karsilamiyor üstelik bir paket 35euro yaklasik 75milyon sanirim....

ben ıcınce faydasını goruyorum kramp gırmıyo ozaman
ıcmedıgımde kramp gırıyo malesef gecelerı
ama tadı cok ıgrenc mıgdemı bulandırıyo zorla ıcıyorum artık

X