Cilt Bakımı Ürünleri Çok kuru cilt için

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

xsxehrazat35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
515
7
54
Kızlar ben bir türlü nemlendiricimi bulamadım.Sebamed kullanıyorum o da iyi gelmedi. Pul pul oluyor yine cildim.Çok üzülüyorum.Sizler ne kullanıyorsunuz,kuru cildinize cevap veren yoğun nemlendiriciniz ne,yardımcı olun lütfen! senağlama

:1no2::1no2::1no2:S.Abenimde cildim kuru bende dove,ninkremini kulanıyorum ama cildimi tam anlamıyla nemlendirmiyo:KK43:namaz kıldığım için cildim abdest alıyorum sürekli nemli kalmıyo dedğim gibi dovede nemlendirmiyo rock nasıl sizce yada kuru ciltler için hanği nemlendiriciyi önereblirsiniz,bu arada kaz ayaklarıda belirginleşmeye başladı niye bukadar erken yaşta gözcevremde cizgiler blirginleşti:KK43::-)1no2:

benim de cildim çok kuru.çok krem denedim.zaten çoğunun fiyatı yüksek ve ben çok sürdüğüm için kısa süre gidiyordu.şimdi rosensenin kuru ciltler için olan nemlendiricisini kullanıyorum.ve yüzüm pamuk gibi oldu.fiyatı da gayet uygun.sanırım artık buna devam ederim.bence deneyin.gül suyuyla siliyorum ve kremikullanıyorum.

Kuru ciltler için en uygun krem Acı badem kremi.Fiyatı da uygun.Uzun süreli kullanımda hem cildi koruyor,hem de kuru cilt çabuk kırışır ,acı badem cildin yaşlanmasını geciktiriyor

Başka cildi yumuşacık yapan,pullanmayı önleyen bir nemlendirici kullanan var mı?Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

canım ben balmandol kullanıyorum karneyede yazılıyor tıbbi yağ banyosu zaten sende dene 5 ytl falan al banyodan sonra ür cildine

merhabalar arkadaşlar siteyi devamlı takip ediyorum fakat, yazmıyordum. 15 gün önce bir eczaneye cildim için sıradan bir nemlendirici almaya gittim fakat şansıma cilt bakım uzmanı oradaydı ve cildime rastgele baktığı halde alacağım nemlendiricinin iyi gelmeyeceğini söyledi ve bana başka bir cilt bakim seti önerdi 4lü set inanamıycanız kadar mükemmel bir şey miş.tamamen tedavi amaçlı kullanılan bir ürün spf ürünleri spa masajlarını duymuşsunuzdur.acayip rahatlatıcı ve cildimde inanılmaz bir güzelleşme temmuzda düğünüm var malüm ona hazırlık sizlerinde (( cildi kuru ve nemsiz olanlar)) biran önce bu ürünü kullanmalarını şiddetle tavsiye ediyorum.

merhabalar arkadaşlar siteyi devamlı takip ediyorum fakat, yazmıyordum. 15 gün önce bir eczaneye cildim için sıradan bir nemlendirici almaya gittim fakat şansıma cilt bakım uzmanı oradaydı ve cildime rastgele baktığı halde alacağım nemlendiricinin iyi gelmeyeceğini söyledi ve bana başka bir cilt bakim seti önerdi 4lü set inanamıycanız kadar mükemmel bir şey miş.tamamen tedavi amaçlı kullanılan bir ürün spf ürünleri spa masajlarını duymuşsunuzdur.acayip rahatlatıcı ve cildimde inanılmaz bir güzelleşme temmuzda düğünüm var malüm ona hazırlık sizlerinde (( cildi kuru ve nemsiz olanlar)) biran önce bu ürünü kullanmalarını şiddetle tavsiye ediyorum.

ismi ne peki arkadasım bu setin bizde alalım cok kuru cildim ve pullanıyo..benimde düğünüm haziranda güzelleşelim dimi canım:teytey:

øncedende yazmistim biryerlere yine yaziyorum..

Sakin nemsizligi ve kurulugu karistirip krem almayin,cilt nemsizmi yoksa yagsizmi ønce onu øgrenin, yoksa cildim kuru deyip yola cikarsaniz ve aslinda cildinizin sadece neme ihtiyaci varsa bolbol sivilce ile ugrasmaniz gerekir cunku kuru ciltler icin olan kremler cildin yaglanmasini saglar, ilk aylar bu hosunuza gider cunku cilt yumusacik olur ama zamanla sivilce cikar.

Mutlaka iyi bilen bir uzmana danisin cildinizin nasil oldugunu kesin øgrenin øyle secim yapin cildinizin guzelligi icin..

ismi ne peki arkadasım bu setin bizde alalım cok kuru cildim ve pullanıyo..benimde düğünüm haziranda güzelleşelim dimi canım:teytey:

canım öncelikle baştan tarif edeyim sana bir tane sabun acayip birşey süper ismi cleasing bar, diğeri nemlendirici Richmoisturiser, diğeri pieling Mild exfoliant ve birde güneş koruyucu 50 faktörlük (( SPF 50)) mükemmel gerçekten kullandım ve aşırı derecede memnunum.etkisini 15 gün içinde gösterir dedi fakat çok uslu bir cildim varmış hemen alıştı ve şuan bebek gibi yumuşacık.eskiden pul pul dökülür dü.fiyatı baştan pahalı gelebilir ama ürünleri en az 6 ile 8 ay arasında kullanabiliyorsunuz.:teytey:

benim de cildim çok kuru.çok krem denedim.zaten çoğunun fiyatı yüksek ve ben çok sürdüğüm için kısa süre gidiyordu.şimdi rosensenin kuru ciltler için olan nemlendiricisini kullanıyorum.ve yüzüm pamuk gibi oldu.fiyatı da gayet uygun.sanırım artık buna devam ederim.bence deneyin.gül suyuyla siliyorum ve kremikullanıyorum.

s.a cnm qülsuyunu qöz cevrenede uyguluyomusn? yani kırışma yada kaz ayakları yaparmı kuruturmu:1no2:

slm bi ark.da belirtmiş bencede önce cildinizin yapısını ogrenmeniz gerekir herkesin cildi birbirini tutmaz benim kuru nemsiz vede hassas bunlar çok önemli ben bi testen geçtikten sora doktor kontrolu altinda kramlere basladim çokta hesaplı adi expenciv %2 karne karşılıo ama ayrica bi üründe kendim aldim çok çokkk iyi geldi yalniz fiyati yüksek vıchy bi-whıte die bi ürün cildin rengini de dengelio ciller için:)

benmde cok kuru
ben bu forumda önerilen acı badem kremini aldm
gercekten iyi geliyor
zatn sürp cıkmıyosun belli bi zamandan sonra siliyosun
ben gece yatmadan sürüyorm sabah yıkıyorum
su an bütn pullanma gitti

X