Cilt Bakımı Ürünleri EXPİGMENT kullanan biri varsa lütfen bana yardım etsinn...

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

PastelBoya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2007
1.859
7
34
slm kızlar
ben neredeyse bir haftadır burnumda ve göz altlarımda güneşte oluşan lekeler ve çillerim için expigment kullanmaya başladım sadece geceleri kullanıyorumm ve aynı zmanda %2'lik olanı ve arasıra süremediğim zmanlar da oldu..
ilk sürdüğümde sadece hafif yanma olduu ama nedense bugün her zman sürdüğüm bölgede kızarıklık oluştuu aralıksız çillerim yokk ama genede sürdüğüm bölge lekeli ve çiller var bu yüzden kullanmaya başladım ama korkuyorumm neden böyle olduu
daha önce bu kremi kullananlar varsa lütfen paylaşsınlar endişeleniyorum..:1no2:

gözaltına expigment mi sürdün,canım o gözaltına asla sürülmüo die biliorum,kızarıklık soyulma flan yapabilio zten orası normal de gözaltına asla sürme

elmacık kemiklerime ve burnuma sürdüm çünkü sorunlu bölge orası yanma oluo olabileceğini bende biliyorum ama kızardığı için korkmştum

prespektüste kızarıklık büyük bi sorun değildir diyodu. ama kaşıntı yanma vb. etkiler yaptıysa güvenilir birilerine sorsan iyi olur. çünkü tamamen bırakmanı, ara vermeni yada aralıklı kullanmanı tavsiye edebilir. :-)

birde unutmadan kullananların tecrübelerine göre önce kızarıklık oluyomuş sonra deri gerginleşip soyuluyomuş. herkes soyulma sırasında kötü bi görüntü olduğundan bahsediyor ama sonuç güzzelmiş.:-) ben daha yeni başladımm sadece kızarıklık ve gerginlik oluştu daha soyulma yok :-) ama dediğim gibi yanma vb.şikayetlerde birine danışsan iyi olur :-)

Son düzenleme:
prespektüste kızarıklık büyük bi sorun değildir diyodu. ama kaşıntı yanma vb. etkiler yaptıysa güvenilir birilerine sorsan iyi olur. çünkü tamamen bırakmanı, ara vermeni yada aralıklı kullanmanı tavsiye edebilir. :-)

birde unutmadan kullananların tecrübelerine göre önce kızarıklık oluyomuş sonra deri gerginleşip soyuluyomuş. herkes soyulma sırasında kötü bi görüntü olduğundan bahsediyor ama sonuç güzzelmiş.:-) ben daha yeni başladımm sadece kızarıklık ve gerginlik oluştu daha soyulma yok :-) ama dediğim gibi yanma vb.şikayetlerde birine danışsan iyi olur :-)
arkadaşlar bendede kızarıklık oldu ben sadece dudak üstüne ve çeneme sürmek istemiştim sonra bütün yüzüme yayıverdim pancar gibi dolaştım :1no2: bıraktım sonrada yanmada vardı...ama sonuçlar güzelmiş tekrar başlasam mı acaba belki bi süre sonra o etki geççektii fisfisfis benimkinde %4 yazıyodu..BENSU arkadaşım eczanelerde satılıyo fiyatı 6 milyon falan

nil_su'cumm bu kremi yazın kullanmayı kimse tavsiye etmiyo özelliklede yüz bölgesinde ilk başta bunu söylemek istiyorum.Bende kremi kullandım yanlız ben bacaklarıma sürdüm.İlk günlerde hiç bişey olmamasına karşı ,1-2 hafta sonra yanmalar oldu,derim soyuldu ve tarif edilmez bi hal aldı 2 bacağımda deyim yerindeyse iğrenç gözüküyordu..Haftalarca denemediğim şey kalmadı hatta bazen daha da kötü kızardığını gördüm..Fakat şuan kızarmalar gitti bacağım eski haline döndü izler eskisi gibi olmasada yinede var.Sana tavsiyem yüzünde kullanıyosun kremi dışarıya çıkarken güneş kremi kullann.kaydirigubbakcemile5

işte buda bnm bacağımn halii cnm :
73mide.jpg

dikkat et cnm kendine,sürdüğn yer bide yüzün yanii.:teselli:

Expigmenti bende yüzüme kullanıyorum..ne tahriş ne kızarıklık bişey yok.. 5 aydır da devam ediyorum..
Ama 50 faktör koruyucu kullanıyorum..

X