Yatak odası ve yemek odası için mobilya modelleri -ARŞİV

zeynep006

gülce krem mucidi
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2008
416
3
45
633380956370865000.jpg

yataş Glory Yatak Odası Takımı fiyatı 2.300,60 ytl

merhaba kızlar ben yeni evli sayılırım ipek mobilyanın royal max yemek ve yatak odası açık renk modelini ben çok begenerek aldım tavsiye ederim şimdiden mutlluluklar dilerim.herşey gönlünüzce olsun.

ya ben niye seçemiyom Arkadaşlar bi akıl verin ya bana modeller niye kaba geliyo ben evi mobilyayla doldurmak istemiyom ferah olsun evim

p3060057.jpg

kısmet olursa beyaz istiyorum yatak ve yemek odasını..değişik modeller üzerinde çalışıyorum şu an :) işte bu dediğim modeli bulacağım, azimliyim :))))

Canlar yemek odasında mutlaka masa bulunmalı misafirlerinizi ağırlamak için.Konsol da çok gerekli yemejk takımları-kahvaltı takımları-çatal bıçak vsss nereye koyulabilir başka?
1 ay sonra evlenecek ve çeyizlerini yerleştirmiş biri olarak bunları dikkate almanızı rica ederim.

Birde önerim olacak yemek masasının sandalyelerini kılıflı-giydirme ve koltukların bazı yerlerinin fermuarlı ve yıkanabilir olanından seçin

kısmet olursa beyaz istiyorum yatak ve yemek odasını..değişik modeller üzerinde çalışıyorum şu an :) işte bu dediğim modeli bulacağım, azimliyim :))))

Bende beyaz olsun istiyorum , özellikle yatak odamın... yatak odaları evin en arka karanlık yerinde kalıyor çoğunlukla çünkü.:kızgın: ..merakla ne beğeneceğini bekliyorum :içelim:

ben şunu tavsiye ediyorum..marka mobilyalara bakmanın yanı sıra oturduğunuz yerdeki mobilya firmalarını da gezin kendi üretimlerini görün. şahsen öyle yapacağım inşallah. mesela beğendiğim bi takım var 3000 tl. ama nette resmi yok koyamıyorum..bi de ev falan belli olmalı ki sığar mı sığmaz mı karar verebilelim.. bi de şu var, istediğiniz modeli yaptırabilirsiniz..bilindik markalar herkeste var... evim büyük olursa şöyle başlıklı ama bazalı bi yatak istiyorum :)

2BE541Z_yatak_odası_site.jpg

Son düzenleme:
X