Doğuma Hazırlık Süt pomabası ne marka tavsiye edersiniz

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

yelsan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2007
198
1
44
kızlar ben çalışcagım için süt pombası almalıyım.kullandıgınız tavsiye edeceğiniz marka elektrikli tavsiye etmiyorlar nasıl bişey almalıyımm işyerinde sagacam nasıl yapcam akşam evde sagıp bırakcam süt poambaları çekmeli basmalı düğmeli varmışş hangisi teşekkür ederimm..

canım ben aventın kullanıyorum benım kı dugmelı ve ben cokkk memnunum dene bı ıstersen

canım girdim avent diye siteye Avent ISIS Manuel Göğüs Pompası Seti 114 ytl diyor pahalımı gib geldi elektrikliler bu fiyat nasıl iyimi fiyatı sagol canım

canım ben bebedor öneriyorum tüm tanıdıklarım ondan kullandı ve hala kullanıyor çok memnunlar

ewet yelsan bıraz pahalı cnm ben kendım sahsen vermem o parayı ama teyzem gondermıstı bana onu almanyadan ama acayıp kullanıslı ve saglam bısey tavsıye ederım

chıko nun kini öneririm ben kullandım ve sağma setine uygun saklama kap seti var çok güzel onuda almıştım hala bebeğim 9 aylık kullanabiliyorum biberon olarak

bende çalışıyorum chıkonunki elektriksizi kullandım iş yerinde veya başka yerde elektrik bulmak zor ama elle olanı heryerde kullanabilme şansı var fiyatı da uygun sağma seti 32 ytl saklama kaplarını 28 ytl ye almıştım dilekkerim

bende dün aldım medela marka elektrikli ve ayrıca pille çalışıyor. daha denemedim ama.. fiyatıda 109ytl idi..

bende cok arastırdım en iyisi aventinkiymiş aldım ama daha denemedim

canım ben bebedor öneriyorum tüm tanıdıklarım ondan kullandı ve hala kullanıyor çok memnunlar

canım ben dün bebedorun hortumlu biberonlu modelini aldım denedim , sadece 25 ml sağabildim oldukça da zor sağdım. Halbuki sütümde var o yüzden kullanmaktan vazgeçtim .. Sütlerini sağanlar nasıl sağıyorlar ?? Acaba Dinlene dinlene mi sağıyorlar ?? Ben mi beceremedim yoksa :KK43:((

cnm o yuzden soledım ya aventınkı cok rahat kullanıslı oldugu ıcın delıksız ben 5 dk 125 ml sagıyorum belkı 5 dk bıle surmuyor pahalı ama cok guzel bı urun

kızlar ben çok araştırdım markası nolursa olsun manueller çok yoruyomuş biçok kişi tavsiye etmiyo. daha kullanmadım ama bende avent elektrikli aldım 180 tl ye. ama hem pille hemde elle çalışma özelliği de var ek olarak. tabi çok zorda kalmadıkça kullanmam.

Calisan ve sut sagip birakan anne olarak philips avent elektirikliyi oneririm

Bebek emisini taklit ediyor masaj etkisi yapiyor acitmiyor

Ustelik hizini kendin ayarliyorsun

Eger vaktin azsa hizli ayarini kullanabilirsin

Her hamilenin almasi gerekn ilk urunlerden

X