Maske Tarifleri Leke giderici maske

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

ilgin0707

seviyor seviliyor:)
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2007
7.521
2
slm herkese dün akam alix avienin lekeler için olan maskesini denedim cildimin rengini açtı haftada iki kere kullanılabiliyor fiyatıda çok uygun kullanan bir arkadaşım önermişti ben de denedim bakalım iki gün sonra bir daha yapacağım bilginize

kızlar maske bende işe yarıyor gibi .kapalı bir komedonum vardı içi çıkmadığı için hep kızarıp tekrar sönüyordu ve kötü görüntü oluşturuyordu inanır mısınız ikinci kullanışımda komedonum çıktı ve sivilcem sönmeye başladı şuanda çok iyi durumda ben biraz daha kullanmaya devam edeceğim lekelerin rengini açıyor ve yüze beyazlık veriyor

kalıcı beyazlıkmı veriyoror ben esmer tenli olduğum için merak ettim açıkcası lütfen yazarmısın bide fiyatını merak ettim

arkadaşlar bu maskeyi nerden satın alabiliriz ben mersinde oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba, ben sinoz kremi 2 ay kullandım,
Lekelerde bir değişiklik olmazsa 1 ayın sonunda para iade garantisi vardı,1.ayın sonunda aradım,işe yaramadığını söyledim, kutudaki krem bitene kadar kullanın daha sonra tekrar görüşelim dediler, ve 2.ayın sonunda tekrar aradım, gerçekten değişiklik olmadığını söyledim, ve paramı iade ettiler ,( paranın cüz'i bir kısmını keserek)
yani kısaca ben memnun kalmadım

Son düzenleme:
selam sinoz krem kullanan var mı aranızda
Merhaba, ben sinoz kremi 2 ay kullandım,
Lekelerde bir değişiklik olmazsa 1 ayın sonunda para iade garantisi vardı,1.ayın sonunda aradım,işe yaramadığını söyledim, kutudaki krem bitene kadar kullanın daha sonra tekrar görüşelim dediler, ve 2.ayın sonunda tekrar aradım, gerçekten değişiklik olmadığını söyledim, ve paramı iade ettiler ,( paranın cüz'i bir kısmını keserek)

X