Oje lekesini nasil giderilir?

web2.0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2007
59
0
Merhaba,
simdi güzelim kazagimi oje sürerken lekeledim, bunun bir caresi var mi? Nasil bu lekeyi gideririm?

Simdiden tesekkürler

belki komik ama sirkeyi dener misin? uhu lekesinde işe yaradı belki bunda da yarayabilir.

sethengal, kazagim kasmir üzerine aseton dökemem, yine de fikir icin sagol!
Emez`in dedigini uygulayacagim, sirke fazla zararli olmasa gerek!

Ikinize de tesekkürler!

dün aksam sirke ile sildim, hicbir iz kalmadi! Bakalim yikaninca ne olacak!

cok tesekkürler ikinizede.....

dün aksam sirke ile sildim, hicbir iz kalmadi! Bakalim yikaninca ne olacak!

cok tesekkürler ikinizede.....

bu sirke nelere kadirmiş ya. hemen o bölgeyi yıkasaydın . gerçi birşey olacağını sanmıyorum. ben önlükte denedim. hiç iz falan kalmadı.

geçtiğine sevindim, bende ilk kez duydum sirkeyi sağol emez:)

rica ederim canım. ben de kızım önlüğünü uhuya bulayınca nette araştırp bir yerde okumuştum.işe yarayınca da hemen bir başlık açıp herkese duyurmak istedim.sonra web i okuyunca belki deyip önerdim .artık oje lekesini de çıkarıyor olduğunu öğrendik. hepimizin işine yarayacak olması güzel.

kazagim kurudu bile, leke falan kalmadi!

Demek ki ojeye karsi en iyi cözü sirke, hic aklimin ucundan bile gecmezdi!

Tekrardan tesekkürler herkese.........

Kızlar merhaba dün beyaz koltuğumun üzerine kırmızı oje damladı çok ufak ama eşimde üzerine aseton döktü çıksın diye berbat birşey oldu dağıldı pembe bir leke olarak kaldı.
Oje lekesi nasıl çıkar ki, fikri olan var mı? Yardım ederseniz çok sevinirimmmm.a.s.

sarı ablacım ben bi bluzumu atmıştım oje döküldüğü için bilen varsa bana da söylesin bir daha kıyafet atmayım:KK43:((

daha önce forumda yazan bir arkadaşın tiftik kazağından sirke ile çıkmıştı. elma sirkesi ile. bir deneyin isterseniz. gerçi işlem görmüş ama ?

yazdık ya kızım bildiğimizi .daha önce birinin kazağında işe yaradı . deneyin isterseniz.
:eek:klava:
kız bacım ne kızdın benim pantolonda işlem gördü hemde ne işlemler ama dur bakiim deneyim elma sirkesini kızma ya korktum:1shok:

daha önce forumda yazan bir arkadaşın tiftik kazağından sirke ile çıkmıştı. elma sirkesi ile. bir deneyin isterseniz. gerçi işlem görmüş ama ?
bunu öğrenmek iyi oldu teşekkürlera.s.
şu elma sirkeside her derde deva:Roflol:

ayrıca daha önce de yazmıştım . Okuyanlar bilir. Kızımın önlüğüne yapıştırıcı bulaşmış. daha doğrusu yapıştırıcının üzerine oturmuş. ben de görmeden yıkadım tabi ki. Ütülerken bir baktım el kadar yapıştırıcı. muhtemelen şu pritt denen yapıştırıcı. sonra nette elma sirkesinin (daha doğrusu beyaz sirke yazıyordu) işe yaradığını okudum ve hemen denedim. sonuç mu lekeden eser yok :)) aklınızda bulunsun. sonra da burada tiftik kazağı olan arkadaşa önermiştim.onda da işe yaramıştı.

hadi bakeeem kolay gelsin size.

bayanlar aranızda oje lekesi nasıl çıkar bilen var mı? yardımcı olursanız çok makbule geçecek

leke açık renk koltuğumun üzerinde:KK43: aseton aklıma geldi ama iyice lekeyi yayar mı acaba diye tereddüt edip denemedim..

X