Avicenna Hastanesinde Doğum Yapan Var Mı?

senem:)

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2008
33
2
Bu hafta doğum yapmam bekleniyor :teytey: Doktorumun özeline gittiğim için hastane olarak da Avicenna Hospital (Esenler) 'ı seçmek zorundayım. Gerçi hastaneyi gidip gördüm düzgün bir yere benziyor ama bilgisi olan varsa benimle paylaşırsanız sevinirim.

Merhaba canım sen doğumunu çoktan yapmışsın maşallah bende esenler avicennaya gidiyorum senden tecrübelerini paylaşmanı istiyorum canım nasıldı memnun kaldınmı

evet geç oldu,bende 1,5ay önce gültepe avicenna da doğum yaptım.gayet memnun kaldım,zaten sürekli gittiğim hast.di.ebeler çok güsel ilgilendi,heleki doğum sonrası.şimdikten hayırlı olsun canım.

Sağol canım bende sürekli oraya gittim hamileliğim boyunca ve şimdiye kadar Allaha şükür bi problem olmadı sen nasıl doğum yaptın canım normalmi gerçi ebeler dediğine göre normal yapmışsındır...

Canım birde orada fiyatlar nasıldı doğum ve oda ücreti birde bez falan verdilermi sana

canım ben normal doğum yaptım.odayla beraber 290 tl tuttu.gece 2de doğum yaptım öğlen 2de çıkardılar.bez veriyorlar,hasta bezide veriyorlar.aynı zamanda bebeğine ait güzel hediye veriyorlar.cd,şampuan numunesi.bez felan.
doğum ne zaman canım

canım günümün 30 martta dolduğunu söylüyor doktorum ama bakalım artık bebeiş ne zaman gelmek isteyecek:)hangi doktorda doğum yaptın canım sen muayeneye kime gidiyordun...
Bugün ücretleri konuştuk normal doğum 300, zorunlu sezeryan 600, isteğe bağlı sezeryan 750 ytl imiş...
hani odanın kapısını süslüyorlar ya o kapı süsünüde veriyorlarmı

canım benim aniden olduğu için kapı süsü için bilgim yok.hatice hanıma gidiyordum ben,çok tatlı bir bayandı.ama doğumumu o yapamadı malesef,nöbetçi dr.yaptı suratsın tekiydi.fiyatlar iyi aynıymış yani,normal mi düşünüyorsun

hatice hanım mı ilk defa duyuyorum canım ismini sende esenler avicennadan bahsediyorsun değil mi bir yanlışlık olmasın..
şuan için sezaryen gerektiren bir durum yok benim ama bakalım artık hayırlısı olsun...

Merhaba Avicenna Hospiital Esenler'de 2007 yılında doğum yaptım. çok güzel bir hastane çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

avicenna ataşehir de doğum yaptım daha açık konuşursak hayatımın en büyük hatasını diyebilirim...ebe berbattı...muamelesi iğrençti başka da bişey diyemiyorum...

mrb arkadaşlar bende 2 aylık hamileyim..doktor ve hasten seçmekte çok zorlanıyorum..çok araştırdımm..ya ücret fazla geldi yada ssk anlaşması yoktu hastanelerinn yada uzak mesafedeydi...en yakın yerse bana avicenna gültepe hastanesi....ilk hamileliğimi orda öğrendim leylahanıma gitiimm ....küvezi felanda varmışş gerçi oranın normal doğum 210 + 50 ytl özel oda istersen küvez paraası 120 ytl geceliği sezaryan 400 feln dediler tabi bu ssk anlaşman varsaa...leyla hanımı ve hatice hanımı önriolar ordaki hstalarr ....orda doğurmakta kararsız kaldımmm doktor öğlen satine denk gelirse girerim doğuma dedii saten 24 satt uzamn doğum doktorlarımz var dedii.. bu yüsden vazgeçtim ve başka doktorlar araştırmaya başladımm ama dediğim gibi sanırım yinee orda doğurcmm düşüncelrinizi yazarsanıız sewinirimm sizde orası doğum için uyguın muu ?

esenler avicennadaki filiz bilgin i bilen var mı?şuan hastaneden ayrılmış nerede olduğunu bulmam lazım bilen varsa şimdiden teşekkürler

kızlar bu hastaneye gidenler acil cvp yazsınlar neolur..nasıl bi hastane..ssklıya muayene ücreti nekadar bunları bilmek istiyorum..yardımcı olun neolur..

Birkez Melek hanıma gittim, spiral yerinde mi diye memnun kaldım ama doğum hakkında bilgim yok malesef

kızlar bu hastaneye gidenler acil cvp yazsınlar neolur..nasıl bi hastane..ssklıya muayene ücreti nekadar bunları bilmek istiyorum..yardımcı olun neolur..

ben gidiyorum çokta memnunum canım doktorum burcu hanım çok yoğun bi hasta listesi var ama süper ilgileniyor sadece sabah erkenden gitmen lazımki muayene fişi alabilesişn doğumuda kısmetse o yapıcak ben çok memnunum zaten tavsiyeler üzerine gittim ssklıya ücret 25 tl normal doğumu bilmiyorum ama sezeryan 750 lira buna 2 gün yatış bebeğin ilk aşıları refakatçi ve tek kişilik oda dahil

anladım cnm bnde özel bilge hastanesine gidiyorum ama orda doğum yapan biri hastane hakkında çok olumsuz şeyler yazmış çok üzüldüm o arkadaşa..
bide burayı deniyim napim yaa

bu hastane hakkında yorum yapabilicek başka birileri varmı acaba

X