birinin sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız?

S

siluet

Ziyaretçi
:uhm: bir erkeğin sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız?özelliklede bir gün sıcak bir gün soğuksa

Kesinlikle bakışlarından duygularını ele veremeyecek insan yoktur.Bakışlar belli eder.Tabi davranışlarda.Sonuçta insan hoşlandığı sevdiği birine daha özenli davranır.Kokar çünkü onu kaybetmekten,kırmaktan,incitmekten..:1yes2: Bir de Yüce Rabbim öyle güzel bir his vermiş ki biz kadınlara.Çünkü erkeklerden daha iyiyiz bu konuda bence.Hislerimizle anlayabiliyoruz çok şeyi :1yes2:

Gözler kalbin aynasıdır....Ayrıca bayanların hissettiklerine katılıyorum...

Bende bakislarindan anlarim...Zaten anladigim ve karsilik verdigim icin suan ayni evdeyiz...

"Bir adamin sana dik dik baktigini hissediyorsan, ona dogru döndügün zaman hemen kafasini ceviriyorsa sanki sana bakmamis gibi, senle konusurken gözünün icini girecek, sanki ruhunu okumak istiyor gibiyse ve durduk yere sana kücük de olsa iltifatlar yaparsa"
BURAYA KADAR TAMAM DA BUNDAN SONRA SÖZ VERDİĞİ YEMEK TEKLİFİ Bİ TÜRLÜ YERİNE GELMİYORSA NE HİSSEDİYORDUR?:bbo: YOKSA BEN Mİ ANLAMIYORUM :mymeka: :mymeka: :mymeka:

Hakli Olabilirsin Mireballe Ama Bu Teklif De çok Zor Gelmişti.aman Ya Erkek Değilmi ONLAR BİZİ ANLAMAMAKTA BİZ DE ONLARI :bbo:

Eher sen o yemek teklifini cok cabuk kabul ettiysen ozaman adamin zevki kacmisdir, cünki o kendini bir "avci" gibi hissetmek ister, sen cabuk yakalanmisin, tadi kacmis olabilir olayin : )
Maalesef naz yapan kiymetli oluyor. Nekadari umarsamaz ve elde edilemez gibi durursan, okadari cok senin arkanda kosar : )

Koş koş nereye kadar ama.Günün birinde elbet yakalanacaksın dimi.e o zamanda tadımı kaçmış olacak. Katılmıyorum sana.

Evet Kuzum Haklisin Zaten Bende Kaçmaktan Yorulduğum Için Kabul Etmiştim :1yes2: Teklifi Acaba Telefon Açip Hatirlatsam Mi Yoksa Bu Sayfayi Kapatsam Mi:uhm: :a015: :çok üzgünüm:

X