Anket kk´ nde en cok neye önem veriyorsunuz?

kk´nde en cok neye önem veriyorsunuz?

• Ankete Katılan
    42

Emine

Guru
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2007
1.598
13
47
bakalim kk´de en cok neye önem veriyorsunuzCADIARZUCADIARZUCADIARZUCADIARZU
aklima gelenleri siralayip anketi acacamyerimseniben
gelmeyenleride siz yazin olurmuyerimsenibenyerimseniben

bilgi edinmeye

epey şeyler öğrendim burdaki paylaşım ve tecrübelerden
teşekkürler herkese:)

bilgi ve deneyimlerin paylaşımına.... bir topluluğa , bir yere ait hissi vermesine...tabi güzel dostluklarda var inkar edilemez...sevincin yada hüznün paylaşımından doğan arkadaşlığa....

birde ben çok fazla gündem takip eden biri değilimdir. KK'nın bu yönünü seviyorum. gündemde olan bitenlerin buradan haberini alıyorum. bir nevi benim için basın organı gibi....

(sorunun tam cevabı olmadı ama içimden böyle geçti işte...:))

öncelikle bilgi edinmek bişeyleri paylaşabilmek için
sonrada güzel arkadaşlıklar kurup iyi vakit geçirmek için ... a.s​

öncelikle iyi vakit geçirmek için giriyorum ve geçiriyorum da zaten,sonra bilgi edinmek,açılan konulara verdiğim cevaplarla kendimi ifade edebilmek..bu 3ü diyeyim ben de

bigi edinirken arkadaşlıklar kurarım ve bu arkadaşlarımlada eğlenir güzel vakit geçiririzzz

bilgi edinmek ve güzel vakit geçirmek için.......................

KK ya bilgi edinme amaçlı üye olmuştum.Şimdi hem bilgileniyorum,hem açtığım konularda, açılan konularda kendimi ifade ediyorum ,hem güzel arkadaşlıklar kuruyorum daha ne isterim ki:))

Hem bilgi ediniyor, hem güzel vakit geçiriyor ve güzel arkadaşlıklar kurabiliyorum. Bu yüzden kk dayım.

Hem bilgi ediniyor, hem güzel vakit geçiriyor ve güzel arkadaşlıklar kurabiliyorum. Bu yüzden kk dayım.

iyi içerikli paylaşım,seçenek çokluğu arasından bilgi edinmek,

Kk kocaman ve geniş bir dünya,gerçek bir alem,sanaldan öte..
Kadına ve kadınlığa dair herşey mevcut..
iyisiyle kötüsüyle..
Burada ,normal hayatımdaki gibi davranmaya özen gösteririm,saygıyı ve dürüstlüğü elimden bırakmamaya çalışıyorum.
Amacım bilmek,bildirmek,paylaşmak ve gözlemlemek...Keyif alııyorum hepsinden
İlim kendini ve etrafındakileri tanıyabilmektir..Yüreklerine ruhlarına inebilmektir..
Bunlar seyrederken de,arkadaşlıklar doğuyor zaten.
Hakiki dostluklara kadar gidebiliyor..

ilk 3maddeyi işareetledim..
öncelık bılgı edınmek.. ve tecrubelerden yararlanmak her konuda.. aile,evlılık,, esya kullanımı vs..
buraya gelınce bakıyorum zaten aksam lmus bile ,zaman nası gecıyor anlamıyorum..
guzel vakıtlerın eseri olarak guzel arkadaslar edınıyorum..

bilgi edinmeye................
orada güzel vakit gecirmeye.................
arkadas edinmeye..............

X