Hamilelikte mide yanması nasıl geçer?

Benmde cok oluyo kivraniyorum ilacta vermiyo dr zten icimede sinmez ilac kullanmak. Annem yavas yavas su ic dedi cidden suyu yavas icince kesiyo mide yanmami. Bide nane ye diyolar oda kesiyomus

aynen kızlar benim de hep öğleden sonra 16:00 gibi sanki saat kurulmuş gibi midem yanıyor :KK70:
ne çare bulsam bilemedim

bende de aynısı oldu. gebelik reflüsü sıkça görünüyor hamilelerde. doktorum bana gaviscon şurup verdi. hiçbir zararı yokmuş. günde toplam 4 kere birer kaşık içiyorum. yemeklerden yarım saat sonra. doktoruna bi sor istersen. genelde veriyorlar gavisconu

bende de aynısı oldu. gebelik reflüsü sıkça görünüyor hamilelerde. doktorum bana gaviscon şurup verdi. hiçbir zararı yokmuş. günde toplam 4 kere birer kaşık içiyorum. yemeklerden yarım saat sonra. doktoruna bi sor istersen. genelde veriyorlar gavisconu
Yarin ilk doktor kontrolum. Ilk defa keseyi gorecegiz. Cok heycanliyim soracak bir suru sorum var bunu da sorarim canim tskler :)

Bende 10. haftanın içindeyim 3 haftadır mide yanmasından uyuyamıyorum.Yemek zaten yiyemiyorum.Su bile midemin yanmasına neden oluyor.Doktor rennie solüsyon verdi oda pek işe yaramadı.2 hafta sonra kontrolüm var mide koruyucusu verir inşallah diye düşünüyorum.Artık geceler gündüzler geçmiyor bu yanma ve kaynamadan dolayı .

Bende 10. haftanın içindeyim 3 haftadır mide yanmasından uyuyamıyorum.Yemek zaten yiyemiyorum.Su bile midemin yanmasına neden oluyor.Doktor rennie solüsyon verdi oda pek işe yaramadı.2 hafta sonra kontrolüm var mide koruyucusu verir inşallah diye düşünüyorum.Artık geceler gündüzler geçmiyor bu yanma ve kaynamadan dolayı .
merhabalar benimde mide yanmam çoktu dr hiç bişey vermedi eczacıdan aldım ilk renniye tablet işe yaramadı sonra Gaviscon şurup verdi iyi geldi dr gittiğimdede sordum kullanabilirsin dedi dedi

Ben zaten reflü hastasıydım hamilelikte hem de daha3. ayda iyice rahatsızlık vermeye başladı. Gaviscon verdi doktor ama pek faydası yok. Elma yiyince birazcık rahatlıyorum ama geçmiyor.bir yerde sol tarafa yatmanın hem reflüyü azalttığını hem de bebeğin besinleri almasının kolaylaştığını okumuştum. Şimdi yatarken sola dönüp yatıyorum sabah iyi kalkıyorum ama tabiki her şey yemek yiyene kadar. Sonra tekrar devam :işsiz:

X