Çatlaklar Cilt Çatlaklarına Birayla Çözüm

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

siyah ve beyazxixm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2008
39
2
selam arkadaşlar,

bu tarifi çok yaşlı bir bayandan öğrendim kendi doğum çatlaklarınıda bu yöntemle yok etmiş.birayı iki gün ağzı açık bir vaziyette dolapda bekletiyorsunuz ve çatlak olan bölgerinize sürüp kurumasını bekliyorsunuz.

selam arkadaşlar,

bu tarifi çok yaşlı bir bayandan öğrendim kendi doğum çatlaklarınıda bu yöntemle yok etmiş.birayı iki gün ağzı açık bir vaziyette dolapda bekletiyorsunuz ve çatlak olan bölgerinize sürüp kurumasını bekliyorsunuz.

canım iyi hoşta kuruduktan sonra nettcez, bir keremi yapacağız ? bunu ne kadar süre devam edecez bi deyiver be güzelim.

birayı sürdükten sonra kurumasını bekliyorsunuz kuruduktan sonra yıkıyorsunuz.ben denemedim ama deneyenler çok faydasını gördüklerini söylüyorlar.biranın içerisinde vücuda yaralı bir takım maddeler var,sonuçda mayalandırılarak yapılıyor. bu tarz sıkıntısı olanlara bende yazmak istedim denemekde fayda var arkadaşlar.

hayır bir sürmelik değil şişenin içindeki bira bitene kadar kullanabiliyorsunuz ama dolapda bekletmek kaydıyle.yüzde yüz kesin sonuç verip vermediğini bilmiyorum ama kendisi çatlaklarını bunla düzeltmiş ve herkezede bunu önerir.bir şişe bira bitene kadar hergün yapıyorsunuz zaten bir şişe bir hafta gider.bunu düzenli olarak çatlaklar iyce hafifleyene kadar devam ettiriyormuşsunuz

aynısefa kremini önerıyolar arkadaslar catlaklar için kullanıp da yararını gorenler var zaten bu kremın cok fazla yararı var mucıze gıbı yara iyileştirmeye falan da ıyımış deneyın derm guzelde nem verır

aynısefa kremini önerıyolar arkadaslar catlaklar için kullanıp da yararını gorenler var zaten bu kremın cok fazla yararı var mucıze gıbı yara iyileştirmeye falan da ıyımış deneyın derm guzelde nem verır

arkadaşım ''aynısefa'' dediğin krem eczanedemi yoksa aktarlarda satılan bişeymi,aydınlatırsan sevinirim.....

birayı denedim çatlaklar için ümitsiz gibi ama cildi geriyor selilüte iyi gelebilir gibi.ben bira sürdükten sonra streç sarıp terledim uzun sürede cilde iyi gelcğn düşünüyorum sizi bilgilendirrim inşh düzenli uygularsam tabiii

canım bu kremi kullanıp çatlakalra faydası oldugunu söyleyebilirmisin bide sürdükten sonra yıkamalımıyızkullanım şeklinide yazarmısın

ben bugun denemeye baslıcam kızlar pazara kdr hergun denemeye calıscam bakalım neler olcak anlatırım sıze de sengözlerimebaksanab

evt nasıl bişi olacak acaba sonuçları bende çok merak ettim benm babam düzenli olarak hergün en az 3 tane içtiği için bizim evde stoğu var bi tane aşırırım bende kullanırım anlamazz kullanmaya başlayanlar sonuçlarını faydalarını yazarsa sevinirim ablalrım ay merak ettim babam farkediyomuş her hafta bi bira eksik :jeyyar:hihoyyyt:teytey:

Öf ya bi türlü geçmiyo işte bu çatlaklar. Ömrümüzü hep bişeylerin olmasını bekleyerek geçiriyoruz.Nerden mi biliyorum. Tabiki kendimden kaydirigubbakcemile3 yok kilo verdim, yok veremedim, yok göbeğim çıktı, yok buram pörtledi. Bırakıcam bu işleri artık :) Geçen gün geri gelmez arkadaşlar. Benim de çatlaklarım var. Nolmuş varsa var diyorum. Giymerivereyim bikini neyim de napim yani. Hayat gayem bikini giymek diil ki. Gününüzü güzel ve neşeli geçirmeye bakın arkadaşlar :1closedeyes:

kızlar ben kullanıyorum bırayı sankı ıse yarıyo gıbı bı sure daha kullanıyım de oyle tam olarak yazım ıns hepımızn catlagı selulıtı bıseyı kalmazkaydirigubbakcemile2

X