Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Merhaba arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var gogus ameliyatını devletin karşılaması için köprücük kemiğinden meme ucuna kac santim olması gerekiyor bilenler lütfen cevap yazabilir mi
Benım 32ydı sanırım büyüktü memeler devlet karşıladı ölçüm yapılmadı heyete girerken bılmıyorum sadece büyüktü skolyoz vardı ensede şişlik vardı onunda payı vardı tabıkı

Benım 32ydı sanırım büyüktü memeler devlet karşıladı ölçüm yapılmadı heyete girerken bılmıyorum sadece büyüktü skolyoz vardı ensede şişlik vardı onunda payı vardı tabıkı
Herkesten farklı bi ölçü cevabı geldi benim 29 cantik ama ok büyük sarkık olduğu için kaşıntı ve pişik var malesef ve eksende benimde şişlik var derince araştırmaya gidicem insallah rapor alabilirim

Güzel
Selam kızlar bugün ameliyatımın 5. Günü arada sızlamalar dışında gayet iyiyim. Sormak istediğim dikişlerin çabuk iyi geçmesi için yemek olarak nelere dikkat ettiniz neler yaptınız ? Şu an antibiyotik kullanıyorum günde 2 kez doktor kesin kullan dedi. Kremi daha sonra vereceğim dedi
☺ güzel ve düzenli beslen .
Greyfurt kivi portakal
Et tavuk türleri
Vitamin. Ve lif ağırlıklı

Bugün ameliyatımın 3. Günü doktor duş alabilirsin dedi. Şu an bazı dikiş yerlerimde kanama var bir de meme başımda kanama var. Doktor 10 gün sonra muayene edecekmiş. Sizce geç mi ? Sizinkiler kaç gün sonra muayene yaptılar
☺ kanama sürekli devam ediyor
Duşunu al ama kurulanmana daha dikkat ed benim 19. Günüm kanama devam ediyor meme başı ve meme altında korkma

Benim 50. Günüm sağ gogsun alt birleşme yerinde iç dikislerden birkaçı erimemis minik bir akıntı olmuştu doktor aldı dikisleri kabuk bağladı ve düştü. Artık tamamen iyilestim bir kaç gündür günde 1 kez sarı kantaron suruyorum. Henüz iz kremini alamadım alırsam dönüşümlü kullanırım sanırım. Kollarımı tamamen kaldırıyorum uzun zamandır ama germe ve uzanma şeklinde zorlasam alt dikislerim sızlama oluyor hala dikkat ediyorum.goguslerimde ki odemler indi sayılır çok az kaldı ama koltuk altlarim liposuction dan dolayı sanırım hala epey ödemli ve uyuşuk.meme ucunda his ne yok diyebilirim ne var hala tuhaf hissediyorum. 2 ay dolsun kontrole gideceğim. Şimdilik böyle sevgiler

Son düzenleme:
Çok teşekkür ediyorum şükür olmak isteyip korkanlar kesinlikle olsunlar gönül rahatlığıyla söyleyebilirim benim gibi korkak sıfır cesaret bir insan olduysa herkes olur acı ağrı minimum idi bem de çok şaşırdım bu kadar az ağrı acı olduğuna 1 kiloya yakın çıktı dokum
Evet aynen katılıyorum o kala kesilecek bir sürü dikiş nasıl dayanıcam diyordum ağrılı ameliyat değilmiş. Benim bu 5. Ameliyatım en hafif buydu diyebilirim

X