Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Berna Naz, ben göguslerin kactı ne yaptırdın onu merak ediyorum . Benim 110 ve 85 dusunuyorum ama karar veremedim....

Berracım sağlıkla kurtulmana çok sevindim. Şimdiden hafiflemişsindir. Drenlerinde çabuk çıkmış. Benim 6 gün kalmıştı.

Bende merak ettim kaçtan kaça düştün.

kızlar biraz da bu konu üzerinde durun. açıkçası bende bundan korkuyorum. dik ama dikiş izleri belirgin bir gögüs. izler ne durumda lütfen ameliyat olanlar bu konuda da bilgilendirsin.

burada hemen devreye giriyorum
22 eylülde ameliyat oldum
üç aşağı beş yukarı 6 ay oldu
yani hani 6 ayd aşeklini alır
1 senede tam otururun ilk evresini bitiriyorum

açıkçası memişlerimden acaip memnunum

benim forumlara yazdığım sıralar burda olanlar suzana şebnemselayfurkan gibi arkadaşlar yani
biliyorlar
memişlerim arasında fark vardı biri büyük biri küçüktü
izlerim de çoktu

wallahi şimdi bakıyorum da
hiç incelemesem büyüklük farkına kafayı takmam
meme başlarımdaki dikişler de neredeyse gitti
ha normal bir meme başı gibi kahverengiden açık tene geçiş yumuşak değil kabul ediyorum
ama sonuçta göze batan bir durum da yok

izlerime gelinceeeee...

vallahi kızlar bir kere elime sadece memebaşından aşağı inen çizgi var ya
onun altındaki potluklar geliyor
onun dışında bir potluk vesairem yok
ama mesela sırtüstü yatıyorum ya
işte o zaman aciap rahatsız oluyorum
büyüklerken mesela
yattığım zaman bi formu oluyordu
ama şimdi sırtüstü yatınca biraz yamuk yumuk bi şekli var
yazın deniz kenarında mesela
sırtüstü güneşlenemicek miyim acaba diyorum

ama sonra farkediyorum ki
eski memişlerimle yazın insan içinde güneşlenmeyi bile pek düşünmüyordum. sengözlerimebaksanab
dikişlerin görüntüsüne gelince

yani kimi kandırıyoruz
resmen iz var
ama nasıl desem
hani mesela yüzünde dikiş izi olan birisinin
atıyorum tarkanın alnında vardır
o tarz bir iz sonuçta
zaten kocalarınızdan (ben de evlenirsem inşallah kocalarımızdan)
eh aramızdaki diğer hızlı arkadaşlarımızın da sevgililerinden :eek:
başka o izleri görecek kimse yok hayatta

ha bi de çılgın arkadaşlar varsa burda üstsüz güneşlenecek kadar onlar ayrı :)))

Ya arkadaşlar 85 cokmu kucuk olur yapmayın
banada 90 gene buyuk olacak gıbı geliyor
sizlerin boy ve kiloları kac bilmiyorum belki vucutlara gore değişiyordur

doktorunuz bunu cok iyi ayarlıyor siz doktora bırakın.zaten ameliyattan önce saatlerce ciziyor ayarlıyor

ayy gelmemiş hala nisan meraklandım iyice pazertesi işe başlayacaktı bugün çarşamba

doktorunuz bunu cok iyi ayarlıyor siz doktora bırakın.zaten ameliyattan önce saatlerce ciziyor ayarlıyor

Teşekkürler, banada dr. 3 gun kalabilirsin dedi demekki 3 gun kalınması gerekiyor...bana cok gibi gelmişti ama hayırlısı...tekrar gecmiş olsun darısı ameliyat gunu bekleyen arkadaşların başına ...birde benim dr ssk nın karşılamadığını söyledi siz nasıl yaptınız..sizin verdiğiniz gibi ölcumde yaptım fazlası var
ama hic öyle bir şey demediler direk şu kadar tutuyor dediler...ısrarla sordum ama nafile
hayırlısı bakalım ben bu kadar parayada razıyım...dışarıya göre gercekten az....:teselli:

önü acık bir bluz yada pijama en iyisi.sonda oluyor ama pijam giyebiliyorsun.cok bir şey gerekmiyor aslında bir de mutlaka sporcu südyenini al.ben miğrostan aldım hem fiyatı cok uygun hemde cok esnek doktorum cok begendi.ben ameliyatımı üniversite hastanesinde oldum ve emekli sandığına bağlıyım.sadece beni yapan hoçaya 500ytl ödedim okadar.unutmadan söyleyeyim benim bir mememden 1600gr diğerinden 1300gr alındı yani toplama 2900gr.

önü acık bir bluz yada pijama en iyisi.sonda oluyor ama pijam giyebiliyorsun.cok bir şey gerekmiyor aslında bir de mutlaka sporcu südyenini al.ben miğrostan aldım hem fiyatı cok uygun hemde cok esnek doktorum cok begendi.ben ameliyatımı üniversite hastanesinde oldum ve emekli sandığına bağlıyım.sadece beni yapan hoçaya 500ytl ödedim okadar.unutmadan söyleyeyim benim bir mememden 1600gr diğerinden 1300gr alındı yani toplama 2900gr.

Teşekkürler arkadaşım seninde başını ağrıttım sağolasın Rabbim şifa versin hayırlısıynan darısı başımıza....kaydirigubbakcemile5

berra naz sonunda sende kurtuldun çok çok geçmiş olsuna.s. herşeyin yolunda gitmesi çok güzel gün geçtikçe dahada ii olucaksın darısı diğer isteyenleri başına:sm_cool:

bu arada peyman benim gözüme hala büyük geliyo memişler yani tabi küçüldüler baya fark var mesela artık gömlek düğmeleri kapanıyo gerilmıyo rahat rahat dolaşabiliyorum eski bakışlar yok artık ama yinede daha küçük olabilirdi ben çok küçük seviyorum bundan kaynaklanıyo sanıyorum buda:dilcikar: benim doktorum vücuduma göre yaptığını ve tam olduğunu söylüyo çevremdekilerde tam olduğunu çok güzel durduklarını söylüyolar içim rahatlıyo öyle olunca..daha sütyen almaya gitmedim hala sporcu sütyeni kullanıyorum belki ondanda gözüme öyle geliyo olabilir yeni ciciler alınca tam yorum yapıcam ama sana tavsiyem eğer küçük istiyosan ve tabi sonra çok küçüldü demiyceksen al bi sütyen git bunun içine girmek istiyorum de doktoruna zaten doktoru en iisini yapıcaktır..ben dd kullanıyodum şimdi c beden sporcu sütyeni aldım tabi penye olduğu için esneme oluyo o yüzden son bedenimi hala tam bilmiyorum c dir ama büyük ihtimalle..ama yinede mutluyum:teytey: darısı başınıza kızlarsengözlerimebaksanab

berra naz sonunda sende kurtuldun çok çok geçmiş olsuna.s. herşeyin yolunda gitmesi çok güzel gün geçtikçe dahada ii olucaksın darısı diğer isteyenleri başına:sm_cool:

bu arada peyman benim gözüme hala büyük geliyo memişler yani tabi küçüldüler baya fark var mesela artık gömlek düğmeleri kapanıyo gerilmıyo rahat rahat dolaşabiliyorum eski bakışlar yok artık ama yinede daha küçük olabilirdi ben çok küçük seviyorum bundan kaynaklanıyo sanıyorum buda:dilcikar: benim doktorum vücuduma göre yaptığını ve tam olduğunu söylüyo çevremdekilerde tam olduğunu çok güzel durduklarını söylüyolar içim rahatlıyo öyle olunca..daha sütyen almaya gitmedim hala sporcu sütyeni kullanıyorum belki ondanda gözüme öyle geliyo olabilir yeni ciciler alınca tam yorum yapıcam ama sana tavsiyem eğer küçük istiyosan ve tabi sonra çok küçüldü demiyceksen al bi sütyen git bunun içine girmek istiyorum de doktoruna zaten doktoru en iisini yapıcaktır..ben dd kullanıyodum şimdi c beden sporcu sütyeni aldım tabi penye olduğu için esneme oluyo o yüzden son bedenimi hala tam bilmiyorum c dir ama büyük ihtimalle..ama yinede mutluyum:teytey: darısı başınıza kızlarsengözlerimebaksanab

canım cok teşşkür ederim şimdiik gayet iyiyim.ben memelerimde istediğimden de küçük oldu çünkü ben iki cocuguda düşünüyorum hiç değilse büyürse bile cok sorun olmaz.tama olarak dikişlerin ne zaman düzeldi canım bide yan olarak yatabiliyormusun.iyiki sizlerde varsınız

canım cok teşşkür ederim şimdiik gayet iyiyim.ben memelerimde istediğimden de küçük oldu çünkü ben iki cocuguda düşünüyorum hiç değilse büyürse bile cok sorun olmaz.tama olarak dikişlerin ne zaman düzeldi canım bide yan olarak yatabiliyormusun.iyiki sizlerde varsınız

daha dur bakalım dün bir bugün iki dikişleri sormak için çok erken:eek: benim ikinci üçüncü hafatan sonra yoluna girdiler.. bi kısım dikişlerim alındı geri kalanıda kendiliğinden ariycek olanlardan.. dikişler alındıktan sonra herşey daha ii oluyo kreme veya jele başlatınca doktorun anlaki tamamdır bu iş:lepi: bide benim daha ilk günden güzel duruyodu dikişlerim saolsun doktorum çok güzel dikti benia.s seninde benim gibi olur umarım canım:Saruboceq:

büyüklüğü konusundada çok sevindim 2. bebişde büyütünce tam olurlar artık sengözlerimebaksanab

yan yatmaya gelince bu ameliyatın en zor yanı bu olsa gerek ben 1aydan sonra yan yatmaya başladım azar azar dönüyodum ama hepkorktum ne olur ne olmaz diye ondan mümkün olduğunca sırtımda yastıklar yarı oturur yarı yatık vaziyetteydim dümdüz bile yatmadım dikişler gerilir falan diye:roflol: bence sık dişini biraz şekercim 3haftadan sonra daha çok rahatlıycaksın...son olarakda bi kaç gün sonra kendini süper hissediceksin geçti artk iş yapıyım falan deme sakın ağırda kaldırma sonradan acısı çıkıyo dediğim gibi bikaç hafta sık dişini lütfena.s.

ay inanmiyorum nisan nerelerdeeee ses seda yok canim ses ver lutfeeeeeeeennn korkmaya basladim hemen ise baslayacagini soylemisti nerede nerede bu kiz

Canım bende aynı durumdayım bir body giymek için neler vermezdim ama ....... berbat görünüyor giyemiyorum hayatta tek arzum önümde sallananlardan kurtulmak ben antalyadayım bana burda iyi bir esetik doktoru bulamıyorum daha doğrusu tavsiye üzerine gitmek istiyorum . Zaten paniğim anca toparlar giderim kendimi güvenirsem diye düşünüyorum şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

Canım bende aynı durumdayım bir body giymek için neler vermezdim ama ....... berbat görünüyor giyemiyorum hayatta tek arzum önümde sallananlardan kurtulmak ben antalyadayım bana burda iyi bir esetik doktoru bulamıyorum daha doğrusu tavsiye üzerine gitmek istiyorum . Zaten paniğim anca toparlar giderim kendimi güvenirsem diye düşünüyorum şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

ya banada tuğrul turan beyin hangi hastanede olduğunu yazarsanız sevinirim googlede yokmuş şimdi okudum tam adres olursa sevinirim

X