Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Selam kızlar 4 mayısa ameliyat günü aldım, inşallah bende küçük memeliler kervanına katılıcam. doktor memeleri görünce sen yıllarca bunu nasıl taşıdın dedi, ilk kez birisi benim gibi düşündü, beni anladı. herhalde beni bundan daha fazla mutlu edecek bir şey daha olamazdı. Sevgiler...

Selam kızlar 4 mayısa ameliyat günü aldım, inşallah bende küçük memeliler kervanına katılıcam. doktor memeleri görünce sen yıllarca bunu nasıl taşıdın dedi, ilk kez birisi benim gibi düşündü, beni anladı. herhalde beni bundan daha fazla mutlu edecek bir şey daha olamazdı. Sevgiler...

Şimdiden cok geçmiş olsun, cok rahatlıyacaksın:)
sevgiler

Slmlar,

Bugün 4. ay kontrolümdeydim...
Bende cok değişiklik yok, anlatacak cok şey de yok :) Alt kesiler en geç iyileşen yermiş, kırmızılıklar,kabarıklıklar hala var...

geç iyileşen alt kesiler için bekliycez artık :)

Ha bu arada dün yarım sütyen aldım kendime, cok bi sevindirik oldum, yakası açık giysilerimle giyeceğim...
Yıllardan beri cok özenip de kullanamadığım şeydi....
Küçültme veya dikleştirme ameliyatı olmak isteyen arkadaşlara buradan cesaret, şans ve sağlık diliyorum..Sonrası cok iyi olyor :)

sevgiler

Şeker Mission Tuğrul beyin sitesinde sorular soruyor :) daha görüşmeye gidecek....
ortaya karışık yapmışın yine :)
öpüyorum cokk

Bizim forumda görünce sordum canım,ben ameliyat oldu zannettim.Hadi bakalım hayırlısı olsun...tam karışık o kadar özelden ve buradan yazışıyorum ki karışıyor.

4 ay oldu :nazar: eski din artık sende benim gibi,bende öptüm seni :KK54:

Az kalmış büyük güne...hayırlısı olsun sonucun yüz güldüren sonuç olur inşallah.

canım benim, forumun güzel kalpli meleği burdan da öpüyorum seni :)
gün gün yazma olayı konusunda ne yazacağımı bilmiyorum :) allaha bin şükür yazacak birşey bulamıyorum :) ilk 15 gün dikişler alınana kadar heyecanla bekliyorsun...sonra da rutine dönüyor, ve dikiş izleri için iyileşme sürecinde buluyor insan kendini... belki de sorunu olan arkadaşlar,iyileşme süreçleri uzun sürdüğü için potluklarının azalma miktarı hakkında, ya da dikiş açılmalarının iyileşmesi ile ilgili bilgi vermek adına yazıyorlardı. Ama inan ben yazacak birşey bulamıyorum.

Benim bu ameliyatla ilgili olarak kendi deneyimlerimden yola çıkarak yazmak istediğim bir kaç nokta var;

*yıllarca büyük memeden dertleniyor olsak da, ilk etapta insana kendi bedeni yabancı geliyor ve alışmak zaman alıyor.
*diren olayı kişiden kişiye değişiklik göstererek kiminde 2. günde çıkarken kiminde 10 günü geçkin kalabiliyor. Ama bu bir sıkıntı olduğu anlamına gelmiyor. Aksine dren kullanmak riskleri azaltıyor ve bence gerekli.
*ilk etapta, bir göğüs diğerine göre daha büyük gibi görünebiliyor, ve ödemlerin inmesiyle birlikte fark minimuma düşüyor.
*ödemlerin geçmesi için aylar gerekiyor, ve ödemler gittikçe meme "damla" formuna kavuşuyor.
*taburcu olduktan sonra eve gidiş yolu uzun ise, memelerin ellerle desteklenmesi gerekiyor, yoldaki kasisler rahatsız edebiliyor.
*memeler küçüldükten sonra göbeğinizi görmeye başladığınız için, göbek sizi çok daha fazla rahatsız etmeye başlıyor :)
*ameliyat olduğunuzu bilmeyenler zayıfladığınızı söylüyor :)
*insanın güveni yerine geliyor, gömlek yada bu bana hiç olmaz diye düşündüğünüz kıyafetleri giyebilme keyfi başlıyor

BRAVO VALLAHİ:KK9:

canım ne güzel bilgiler bunlar, seni kutluyorum..ah o göbek sen onuda eritir sin merak etme..aman maşallah:nazar: öyle sıkıntılar yaşamadın,Allah ta hiç kimseye yaşatmasın. Güzelim tadını çıkar,gel bu tarafa beraber alışveriş yapalım.Bende hem seni öpüyorum :KK54: hemde kuzucuklarını :emir_bebek::emir_bebek:

boşluk olması pek mümkün görünmüyor ercan bey için :)

Belki son anda sedyeden kaçan olur :KK52: şaka bir yana her şey gönlünüzce olsun.İnşallah sizin de memnuniyetlerinizi okumak nasip olur.Ercan beyin konuşması farklı anlatmak istediğimde buydu.Aslında sizi ikna etmeye hiç çalışmadı anlatımı ile sizde güven sağladı işte fark bu arkadaşım.

X