Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Muhtemelen Ahmet Seyhan onunla görüşmem olmuştu hem göğüs için dr görüşmelerinde bacak dolgusuna gerek olmadığını sadec diz içinden yağ alınmalı diye ortak görüş 4 farklı dr. hatta sadece bunun için aml.olmayın göğüs yaptırıken aradan çıksın gibi olacak :))) Cemil Tugay'dan randvu almayı düşünüyorum aslında Almanya'dan gelenleri düşünce ne var ki yolda diyorum çalışıyorum bu yüzden ev-iş durumunu ayarlamam lazım. malum hava İzmirde ısınmaya başladı korse olayı rahatsız edebilir en geç mayıs sonuna kadar çözmem lazım kalacak yer sıkıntım yok sadece git-gel yorucu ve masraflı olur ama Bentoprak'ın dediği gibi değmesi önemli hepinize sevgiler

Selamlar, inan bu sonuçlara:nazar: uzak yoldan gelmeye değer.Havalar ısınınca zor olabilir ama... birde kombine olacaktın galiba yanılıyor olabilirim.Gönlüne yatan neyse onu yap sevgiler

Geriye dönük her paylaşımı okuyamadım. Yeni ameliyat olan arkadaşlara acil şifalar diliyorum ve iyi dileklerimi gönderiyorum.

Benim artık yazacak sürecimle ilgili pek'de bir durum yok ,mutluyum ödemlerim tam geçti artık dahada güzel görünüyor her iki bölgemde:nazar: bugün 40 beden dar bir elbise aldım..itiraf edeyim dar oldu ama inat ettim aldım 1 haftaya kalmaz tam olur...diyet yapıyorum salata ızgara yiyorum.

Herkese sevgilerimi gönderiyorum, beni unutmayın çok giremesem'de buralardayım.

Evet, Ahmet Seyhan doktorun adı. Senin ameliyat tekniğin hakkında ne söylüyorlar. Ters t ya da lolipop. Sen neden tercih etmedin Ahmet Bey'i.

anladığım kadarı ile izmirde dr konusunda kararsız biri daha buldum:)) benim sorunum emboli geçirdim o yüzden tam teşeküllü olsun diye hastane/dr arayışı oluyor ben bu problemim yüzünden korkuyorum hatta geçen ay 9 eylül de ameliyat sedyesinden kaçtım ama bu fikrimden de vazgeçemiyorum Ahmet Bey bana da ters T dedi .tercih etmemek değil o zaman bu kadar kafamda oluşmamıştı fikir. Bana cesaret veren rahatlatan dr arıyorum tabi iz konusu da var. Mesala Fahri Mola var o bana pozitif geldi hatta cumartesi bi arkadaşımla tekrar gitcem sen kimlerle görüştün izlenimleri paylaşırsan sevinirim .inşallah gönlüne göre olur.

Selamlar, inan bu sonuçlara:nazar: uzak yoldan gelmeye değer.Havalar ısınınca zor olabilir ama... birde kombine olacaktın galiba yanılıyor olabilirim.Gönlüne yatan neyse onu yap sevgiler

Teşekkürler iyi dileklerin için ne zor şeymiş karar vermek ben sadece göğüs dikleştirme olucam aslında kombine istemiştim ama sağlık problemim var bu yüzden görüştüğüm her dr 6-8 ay ara ile yapalım diyor bakalım kısmet ya Mayıs sonuna kadar çözücem ya da yaz sonuna bırakıcam çünkü kafam karıştı doğru karar vermek istiyorum hem sağlığımı tehlikeye atmasın hem içime sinsin :)))

anladığım kadarı ile izmirde dr konusunda kararsız biri daha buldum:)) benim sorunum emboli geçirdim o yüzden tam teşeküllü olsun diye hastane/dr arayışı oluyor ben bu problemim yüzünden korkuyorum hatta geçen ay 9 eylül de ameliyat sedyesinden kaçtım ama bu fikrimden de vazgeçemiyorum Ahmet Bey bana da ters T dedi .tercih etmemek değil o zaman bu kadar kafamda oluşmamıştı fikir. Bana cesaret veren rahatlatan dr arıyorum tabi iz konusu da var. Mesala Fahri Mola var o bana pozitif geldi hatta cumartesi bi arkadaşımla tekrar gitcem sen kimlerle görüştün izlenimleri paylaşırsan sevinirim .inşallah gönlüne göre olur.

Samyeli merhaba,Şimdiye kadar okuduğum,edindiğim tecrübe ve bilgiler doğrultusunda şunu söyleyebilirim ya da çıkardığım anafikir de diyebilirim.Doktorun sevecen canayakın sorulara tam ve net cevap veren...gibi karakteristik özelliklere sahip olması güzel bir şey (seni rahatlatması ve endişelerini gidermesi açısından) ama bence en önemlisi Sevgili Jelesec in yaptığı gibi daha önce ameliyat ettiği hastalarını ne yapıp ne edip görebilmek çıkardığı işleri birebir görmektir diyorum.Memnuniyet anladığım kadarı ile herkese göre değişen göreceli bir kavram.Son 1 ayda görüp gözlemlediğim kadarı ile sonucu kötü olsa dahi durumundan memnun olan kişiler var ya da sonuçları gerçekten güzel olduğu halde memnun olamayan kişiler var.Forum a girmeden önce inanın ne potluktan,ne köpek kulaklarından ya da bunun gibi komplikasyonlardan çokca bilgim yoktu.Allahın sevgili kuluymuşum ki Ercan beyle yıllar öncesine dayanan bir tanışıklığım olmuş.

Sana ve diğer ameliyat olacak arkadaşlara tek ve tek tavsiyem mutlaka daha önce yaptığı ameliyat sonuçlarını görün.Nasıl yaparız nasıl görürüz kısmına Jelesec eminim tüyolar verecektir:KK66:)

Say say bakalım...bizlerde geçtik o yollardan.Herşey güzel olacak,iyi düşün arkadaşım

Jelesec'cim elimden geldiğince iyi düşünmeye çalışıyorum. en başta çok şükür ki sağlıklıyım ve bu ameliyatı kötü bir hastalıktan ötürü yaptırmıyorum şükürler olsun. ama biraz tedirginlik başladı grip gibi bişey olsdum, 20'lik dişim çıkacak zamanı buldu... :s bi sürü şey neyseki zaman var da iyileşirim inşallah :) inşallah dediğin gibi herşey güzel olur hepimiz için.

Jelesec'cim elimden geldiğince iyi düşünmeye çalışıyorum. en başta çok şükür ki sağlıklıyım ve bu ameliyatı kötü bir hastalıktan ötürü yaptırmıyorum şükürler olsun. ama biraz tedirginlik başladı grip gibi bişey olsdum, 20'lik dişim çıkacak zamanı buldu... :s bi sürü şey neyseki zaman var da iyileşirim inşallah :) inşallah dediğin gibi herşey güzel olur hepimiz için.

Çok normal tedirginliğin canım,çok da kasma kendini Allahtan çalışıyorsun,evde daha çok takıyor insan beklerken

Çok normal tedirginliğin canım,çok da kasma kendini Allahtan çalışıyorsun,evde daha çok takıyor insan beklerken

evet çalıştığım için biraz daha unutuyorum sanki. bütün işleri toparlamak için de üstün çaba gösteriyorum ama bir korku var içimde. vazgeçeceğim sanki nerdeyse ama bunu yapmam asla çünkü hem doktorum iyi inşallah hem de hergün yaşadığım sıkıntılar bana gerçeği gösteriyor :)

Geriye dönük her paylaşımı okuyamadım. Yeni ameliyat olan arkadaşlara acil şifalar diliyorum ve iyi dileklerimi gönderiyorum.

Benim artık yazacak sürecimle ilgili pek'de bir durum yok ,mutluyum ödemlerim tam geçti artık dahada güzel görünüyor her iki bölgemde:nazar: bugün 40 beden dar bir elbise aldım..itiraf edeyim dar oldu ama inat ettim aldım 1 haftaya kalmaz tam olur...diyet yapıyorum salata ızgara yiyorum.

Herkese sevgilerimi gönderiyorum, beni unutmayın çok giremesem'de buralardayım.

Aferin sana diyeti bırakmadın hiç...ogltkne...jujuuu...sen...edber... 3 aya kalmaz mankenlerle yarışır hale gelirsiniz. Ben tutamadım gitti boğazımı 2 gün diyet yapsam 3 günde kendime ziyafet sofrası hazırlarken buluyorum :KK56: Hepinizin süreçlerini okurken mutlu oluyorum, elbiseni de iyi günlerde kullan canım

Son düzenleme:

Geçmiş olsun...aynen çok doğru doktor kadar hastanede önemli,acele etme araştır içine sindiğinde tamamdır zaten

adaya22 gideceksen ara beni telini vereyim...bentoprakda gelecekti doktorun yanına ufak toplantı yapın kaynatın....

MadamEs gecmis olsun. Ameliyattan korkmak dogal bir sey, ben de korkuyordum kendi kendime cesaret verip korkumu bastirmaya calistim. Ameliyatta hersey yolunda gitti Allaha sükür, bastirdigim korkular yüzünden agzimin icinde yaralar cikti. Vucudun tepkisi iste böyle disa vurdu. Kendine moral ver, baska care yok, stresse gerekyok diye düsün, tek tavsiye edebilecegim bu. Hersey gönlünce olsun.

MadamEs gecmis olsun. Ameliyattan korkmak dogal bir sey, ben de korkuyordum kendi kendime cesaret verip korkumu bastirmaya calistim. Ameliyatta hersey yolunda gitti Allaha sükür, bastirdigim korkular yüzünden agzimin icinde yaralar cikti. Vucudun tepkisi iste böyle disa vurdu. Kendine moral ver, baska care yok, stresse gerekyok diye düsün, tek tavsiye edebilecegim bu. Hersey gönlünce olsun.

teşekkür ederim edbeer. korkumu bastırmamın tek yolu sonucunu güzel olacağını düşünmem ve giyeceğim elbiseleri hayal etmem :) süre uzun olduğu için kapılıyorum korkulara yine de. çok şükür ameliyatın yolunda gitmiş umarım benim ve ameliyat olacak olan herkesin ameliyatı yolunda gider. ve bugün ooonnniikkiiiiiiii..

Aferin sana diyeti bırakmadın hiç...ogltkne...jujuuu...sen...edber... 3 aya kalmaz mankenlerle yarışır hale gelirsiniz. Ben tutamadım gitti boğazımı 2 gün diyet yapsam 3 günde kendime ziyafet sofrası hazırlarken buluyorum :KK56: Hepinizin süreçlerini okurken mutlu oluyorum, elbiseni de iyi günlerde kullan canım

hahahaaa ben de öyleyim ve her diyete başlıcam diye karar verdiğimde o zaman son kez bunu da yiyim şunu da yiyim diye bi sürü tıkınıyorum. belki diyet kararı almasam daha zayıf olacaktım :KK70:

X