Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Devlet hastanelerinde olanlar var.Siz en yakın devlet hastanesine gidin bence.Araştırma yaparken ben gittim ama olanı görmedim.Benim için canlı örnek önemli.Ne ameliyatı olmak istiyorsunuz.

araştırma hastanesinde küçültme ameliyatı olmak istiyorum,aslında olmuş birinden bahsedildi bana ama henüz tanışamadım.2 ay öncesine kadar kızımı emziriyordum bu nedenle gitmedim hastaneye,burda da emzirmenin bitmesinden 6 ay sonrasına ameliyat olunabileceğini okudum...o nedenle gitmedim..önümüzdeki ay gidip yaz sonuna tarih alabilir miyim diye planlıyorum kısmetse.ameliyatı çok isityorum ancak yeterli cesaretim yok sanırım,gerçekten ameliyatı olmuş birileriyle tanışmam şart.bir de emzirme meselesi kafamı karıştırıyor,ilerde olursa 2. bebeğimi de emzirebilmeyi istiyorum.

ameliyat olduktan sonra emzirebilmiş olanlar var mı acaba burda?

Canım ne haber nasıl gidiyor.Şu kas çalıştırmayla ilgili bilgi vericektin çalışmalara kafadan başlasam.Malum yakındır yüz ameliyatı :KK34:

Iyiyim ben toprak, pisiklerimi tedavi ettiriyorum kücüldüler, sag gögsümün altinda biraz büyüktu, soldaki kücüktü biraz da karnimda var ama ufak ufak üc yerde, yarin tekrar doktor pansuman yapacak.
Biraz agir kaldirdim galiba karnimin icinde cekme ve sisme yapti, artik daha dikkatliyim.

Kas calistirmayi hatirlayamadim, yüz kaslariyla mi ilgili acaba benim okudugum bir kitap var yüz yogasi diye ondan mi bahsettim sana, eger istersen kitabin adini yazarim. Iki hafta sonra dimi senin randevun hadi hayirlisi. Öpüyorum seni ben toprak, iyi geceler.

Ii akşamlar sizden bi konuda tavsiye isiyorum gögüslerim 95 beden ve bekarım sizce evlendikten sonra çocuk olunca mı yaptırayım ameliyatı yoksa hiç bklemedn hemen olup hayatımı daha anlamlı hale mi getireyim?emzirme filan sorun olur mu ki?

Ii akşamlar sizden bi konuda tavsiye isiyorum gögüslerim 95 beden ve bekarım sizce evlendikten sonra çocuk olunca mı yaptırayım ameliyatı yoksa hiç bklemedn hemen olup hayatımı daha anlamlı hale mi getireyim?emzirme filan sorun olur mu ki?

iyi akşamlar. ben ayın ondördünde ALLAHın izniyle ameliyat olacağım ve bende bekarım. ben daha ameliyatı olmadan derim ki hiç bekleme hemen hayatına anlam kat :) ben doktorumla konuştum uygulayacağı teknikle herhangi bir süt verememe problemi yaşamayacağımı söyledi inşallah. sen de muayene olacağın doktorlara bunu sorup fikir alabilirsin.

korkma sakın. bu tehlikeli bir ameliyat değil ki. yani ALLAH korusun ölümcül bir hastalığı tedavi ettirmek gibi riskli değil. bu forumda çok güzel bir söz okumuştum "kuzu gibi yatar koç gibi kalkarız" diye. ben bunu kendime söylüyorum her korktuğumda, sen de söyle :) ALLAH yardımcın olsun, yardımcım olsun, yardımcımız olsun. inşallah çok başarılı bir ameliyat geçirirsin..

O sözün sahibi beniiiim:))

iyi akşamlar. ben ayın ondördünde ALLAHın izniyle ameliyat olacağım ve bende bekarım. ben daha ameliyatı olmadan derim ki hiç bekleme hemen hayatına anlam kat :) ben doktorumla konuştum uygulayacağı teknikle herhangi bir süt verememe problemi yaşamayacağımı söyledi inşallah. sen de muayene olacağın doktorlara bunu sorup fikir alabilirsin.

MadamEs dört gözle senin ameliyatı bekliyoruz bakalım:) Ben de daha ilk görüşmeye gittiğimde o kadar hassaski doktorumuz bu konuda hemen bana doğum yaparsanız emzirebilirsiniz diye üzerini çize çize söylemişti.Ben de çok gülmüştüm zaten yaşım 44 ehh oğlum da 22 yaşında bundan sonra ben ancak gelinimin emzirmesini seyrederim demiştim:) gene de bellimi olur kısmet işi demişti olursa da emzirmenize engel değil demişti.

MadamEs dört gözle senin ameliyatı bekliyoruz bakalım:) Ben de daha ilk görüşmeye gittiğimde o kadar hassaski doktorumuz bu konuda hemen bana doğum yaparsanız emzirebilirsiniz diye üzerini çize çize söylemişti.Ben de çok gülmüştüm zaten yaşım 44 ehh oğlum da 22 yaşında bundan sonra ben ancak gelinimin emzirmesini seyrederim demiştim:) gene de bellimi olur kısmet işi demişti olursa da emzirmenize engel değil demişti.

Bugün de son Dokuuuuuz:)

O sözün sahibi beniiiim:))

benle beraber heyecanlanmanız beni ne kadar mutlu ediyor anlatmam :) evet belli mi olur zaman zaman haberlerde duyuyoruz. senden de duyarız :) şöle bıcır bıcır bişey ne hoş olurdu :) ben bakarım, sen yap :) evvet bugün son dokuuuuz, hep beraber sayıyoruz :) bu söz gerçekten çok güzel, tebrik ederim. hem sadece ameliyat için değil hayatın bütün alanlarında söylenebilecek cesaret verici bir söz :)

Son düzenleme:
Jelesec özledim seni:KK66:

canım bugün kadınlarla birlikte çok çalıştım...ama evim mis gibi oldu. Ufaklığı uyutup takılırım,gel mutlaka:KK4: biliyorsun canlı yayınlar sende:KK1: hepimiz, niklerimizi fadıl takipte mi yapsak ne? Kim kime ne ameliyatı oluyor.. gün oda numarası hepsini biliyoruz. Gizli saklı ameliyat olanları bile buluyoruz:KK52: seni öpüyorum

14 MadamEs 10 unda kimdi? 19 Mayıs Bentoprak.

Develideki kahvaltıda tam senin karşında oturan arkadaş...sevimlii.. görmüş hastanede tesadüfen. Ay şekerim , ev hanımıyım,üniversite okumuyorum boş gezenin boş kalfası durumundayım, minik kuzuda okulda tüm topiği geziyorum. Öyle hem çalışıp hem sınavlara hazırlanıp üstüne birde minik kuzu değil topik... yemek yemeye fırsatım olmazdı .Ama maşallah bunların hepsini yapan birde üstüne çamur at izi kalsın muhabbetine girende olabiliyor.

Ben, sen, ogltkene...serap38...bentoprak...edber ve ada22 uzakta.. bizler arkadaşlarımız ,ihtiyaç duydukları anda yanlarında olacak kişileriz,ve hiç bir beklentiye girmeden bunları yapıyoruz.

Anlayan zaten anladı bizleri ama okumaktan beyni sulanmış olanlar anlamamış bir daha anlatıyorum.

Son düzenleme:
14 MadamEs 10 unda kimdi? 19 Mayıs Bentoprak.

10 Mayıs'ta benim arkadaşım ameliyat olacak :) benim gelemediğim bir toplantıya arkadaşımı göndermiştim, sizlerle tanıştı.. bilmiyorum sen varmıydın ?
O foruma girmiyor...İnşallah onun da iyi geçecek :)

sevgiler...

Ben yine giremiyoruum foruma yoğunluktan...
Ameliyat olacak tüm arkadaşlara sağlıklar , şifalar diliyorum..
:)

X