Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

10 Mayıs'ta benim arkadaşım ameliyat olacak :) benim gelemediğim bir toplantıya arkadaşımı göndermiştim, sizlerle tanıştı.. bilmiyorum sen varmıydın ?
O foruma girmiyor...İnşallah onun da iyi geçecek :)

sevgiler...

Canım, nasılsın? Bak sonraki toplantı büyük olacak :KK3: mutlaka gel sana göre ayarlarız arkadaşım kaçırma gırgır şamatayı. Niye kadını deşifre ediyorsun :KK53: basın gelir çekim falan kadın istemez belki

10 Mayıs'ta benim arkadaşım ameliyat olacak :) benim gelemediğim bir toplantıya arkadaşımı göndermiştim, sizlerle tanıştı.. bilmiyorum sen varmıydın ?
O foruma girmiyor...İnşallah onun da iyi geçecek :)

sevgiler...

Vardım vardım hem de tam karşısında oturuyordum:) Bayağı muhabbet etmiştik çok da sevmiştim kendisini.Selamımı iletirseniz sevinirim:)

Canım, nasılsın? Bak sonraki toplantı büyük olacak :KK3: mutlaka gel sana göre ayarlarız arkadaşım kaçırma gırgır şamatayı. Niye kadını deşifre ediyorsun :KK53: basın gelir çekim falan kadın istemez belki

Hakkaten korkulur sizden :) canlı yayına falan gidersiniz :)

şaka bir yana, o da hepinizi cok sevmiş...

toplantıya gelmeye çalışırım tabiki ...aklım kalmıyor değil, ama öyle yoğunum ki ne zaman müsait olurum bilmiyorum , 2 tane cadı kadın patronla başbaşa kaldım :KK43:(((tamam görüşürüz tatlım
sana özelden yazdım..
öpüyoruum

Hakkaten korkulur sizden :) canlı yayına falan gidersiniz :)

şaka bir yana, o da hepinizi cok sevmiş...

toplantıya gelmeye çalışırım tabiki ...aklım kalmıyor değil, ama öyle yoğunum ki ne zaman müsait olurum bilmiyorum , 2 tane cadı kadın patronla başbaşa kaldım :KK43:(((tamam görüşürüz tatlım
sana özelden yazdım..
öpüyoruum

Kork arkadaşım gideriz biz ,tam fadıl takipte :KK53: bentorak ,ben nlglp hiç kaçırmayız ameliyatları:KK52: Kadın patron mu? hiç sevmem patron dediğin erkek olacak(kadın kadının iş dünyasında kuyusunu kazar) allah yardımcın olsun canım

ben izin alabilirsem öğleden sonra gitmeyi düşünüyorum, olmadı akşam iş cıkışı giderim mesaiye kalmazsam...
sizlere bilgi veriririm
tatlı meleğim benim :))

Kork arkadaşım gideriz biz ,tam fadıl takipte :KK53: bentorak ,ben nlglp hiç kaçırmayız ameliyatları:KK52: Kadın patron mu? hiç sevmem patron dediğin erkek olacak(kadın kadının iş dünyasında kuyusunu kazar) allah yardımcın olsun canım

Evet ya 2 si de cadı :) ellerinde kürekle dolaşıyorlar zaten....

sağolasın :))

Selam hanımlar,

Büyük uğraşlar, kazalar sonucu bir kaç resim ekleyebildim! Arkadaşlarıma acık albüm,kısa süre içinde kaldıracağım ...
Bilginize

Selam hanımlar,

Büyük uğraşlar, kazalar sonucu bir kaç resim ekleyebildim! Arkadaşlarıma acık albüm,kısa süre içinde kaldıracağım ...
Bilginize

baktım ve yorumlarımı yaptım canım maşallah :nazar: alt tarafta dikiş izi görünmüyor, kaldırınca bakarım artık memeni :KK1:

baktım ve yorumlarımı yaptım canım maşallah :nazar: alt tarafta dikiş izi görünmüyor, kaldırınca bakarım artık memeni :KK1:

canım sağol , dikişler koyu renkte hala... ama meme altında durdukları için cok gözükmüyorlar...inşallah onlar da düzelecek zamanla...en zor orası iyileşirmiş...inşallah benim de senin gibi silikleşir zaman içinde...
gösteririrm görüşünce...
bu arada evet silikon yok , hepsi benim:)))

canım sağol , dikişler koyu renkte hala... ama meme altında durdukları için cok gözükmüyorlar...inşallah onlar da düzelecek zamanla...en zor orası iyileşirmiş...inşallah benim de senin gibi silikleşir zaman içinde...
gösteririrm görüşünce...
bu arada evet silikon yok , hepsi benim:)))

Hepsi senin süper:nazar: izlere takılma kişiden kişiye değişiyor bu durum canım...Bak şimdi yazışırken aklıma geldi minik kuzunun okulu boya badana derken unuttum...gecen haftalarda ekim68 aradı ..telde sohbet ettik,herkese selamı var üzerimde kalmasın,biliyorsun eski grubuz biz

Selam hanımlar,

Bilginize

resimlere nasıl bakılıyor ben bilemiyorum henüz. tarif edebilirmisin? ben de görmek istiyorum :)

Selam hanımlar,

Bilginize

Ozdy çabuk çabuk hemen kabul et arkadaşlık isteği gönderdim resimler gitmesin ben de göreyim:KK43:

Ozdy çabuk çabuk hemen kabul et arkadaşlık isteği gönderdim resimler gitmesin ben de göreyim:KK43:

Yok canım öyle herkesin teklifini kabul etmez barbi...çok zordur haberin olsun, bilmiyorum sen belki o dönemler yoktun kaçırmış olabilirsin tugrul tuurana oldu ameliyatını.

Son düzenleme:
arkadaşlar yardımınıza çok ihtiyacım var; bundan önce bir estetik ameliyat geçirdim, senelerdir de aklımda meme küçültme var ancak hiç burda bahsedilen komplikasyonlardan haberim yoktu. Ankara başta olmak üzere doktor tavsiyeleri bekliyorum sizlerden. Ama İstanbul da kabulüm. Tek isteğim minimum iz. Çok aşırı büyük de değiller zaten. Sanki doğru bir araştırma yaparsam sonuç iyi olacakmış gibi hissediyorum. Ne olur yardımcı olun. Bu işi çabucak çözeyim.

Yok canım öyle herkesin teklifini kabul etmez barbi...çok zordur haberin olsun, bilmiyorum sen belki o dönemler yoktun kaçırmış olabilirsin tugrul tuurana oldu ameliyatını.

Eder eder ben ondan E L E N K T R İ K aldım:) o da benden almıştır mutlak:)) di mi Ozdy??

Öncelikle arkadaşlar merhaba, uzun zamandır üyeyim sırf göğüs ameliyatlarına bakmak için girdimdi, çok uzun zaman oldu ancak yazmak fırsatı oldu :)))

bende anneyim zamanla göğüsler fora=) 95 ölçü ama gittikçe hem sırtta ağrı hemde sarkma başladı , ve estetik olarak gerçekten giyimlerde hoş durmuyor daha kilolu gösteriyor...

bu sene kesinlikle olmak istiyorum artık ve bu forumu tek tek inceleyeceğim en güncel sizi bulunca sormak ihtiyacı duydum... çok rahatmış olmak bunu çok kişi diyor küçülünce herkes sevinir ayrı, ama ya yan etkileri, süre ? acı ? meme ucundan yapılıyormu ? kesiklemi illa? çok anormal büyük değil benim...ama büyük)ve inişe geçti.. duyarlılık yitiriyormu ? sarkma olmaz daha diyen var, ama bir arkadaş ben oldum 9 ay geçti gene büyüdü demiş, bu forumda ? istanbulda uygun yerler kesinlikle tavsiye edeceğiniz ? olanlara sormak mantıklı... herşey bir yana sağlık açısında uygun yük taşınmaz boşa, hemde görsel estetik olarak çok etkiliyor, mağazalarda bluzlar dapdar, hep büyükmü üst alınacak bu çıkıntılar yüzünden ))))

en yeni olanlar sizlersiniz aarkadaşlar geçmiş olsun diyorum sizi takip edeceğim, umarım sonuçlar memnun edci olur bizede rehber olursunuz...
görüşmek üzere..

bu arada yeni olduğum için ilk mesajda bir site adı verdim, ben web designerım, kadınların ilgisini çekeceği için yazdım sadece.. silerim yasaksa ama herkes her yerin markasını sitesini yazmış bende ilk onu yazdım))) sevgilerle...

X