Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: En sonunda ben de ameliyat oluyorum, içim içime sığmıyor. Sizlere yazmak için sabırsızlanıyordum. Yoğun bir hafta ve hafta sonunun ardından ancak fırsat bulabildim. :KK4: 16 mayıs büyük gün benim için. Bütün kan tahlillerim, tetkiklerimin hepsi yapıldı. Geriye sadece beklemek kaldı. Manisa devlet hastanesinde Dr.Macide Yakut yapıcak ameliyatımı. Nasıl heyecan var, anlatamam. Benim için dua edin kızlar :KK9:

hadi bakalım bekliyoruz :) benim doktorum ercan karacaoğlu. onda karar verdim inşallah hayırlısı olur :) benle birlikte herkes istediği memelere kavuşur. benim için de ters t uygun gördü doktor pek istemesem de. ama ben henüz bekarım ileride süt verebilmem için bu teknik uygunmuş. umarım çabucak iyileşir ne diyim. benim günüm 14 mayısta. geri sayım başladı. oonnüüüüüçççç :))

Benim de 16 Mayıs ameliyat günüm, yani senden iki gün sonra. Allah yardımcımız olsun, bütün ameliyat olan ve olucak herkesin... Benim de ters T olucak. Nasıl heyecanlı mısın? (Bu da soru mu dediğini duyar gibiyim, çünkü ben de aynı süreçteyim) İnşallah hakkımızda hayırlısı olur, sonuçlarından memnun kalacağımız bir operasyon geçiririz. :KK34:

çok teşekkürler ameliyatımı oldum şimdi evimde dinleniyorum...

Çok geçmiş olsun canım, geçmiş mesajları yeni yeni okuyorum. Nasılsın, nasıl geçti ameliyatın? Ne tekniği ile ameliyat oldun? Kaç günde toparlanabildin? Kendine iyi bak...:KK9:

Desenim)))) içine sinmezse yaptırma,önce doktora güvenip içine sinmesi lazım canım.Bak hep yazıyorum canlı örnek gördün beğendin arkadaşının doktorunu bence tercih et..haberlerini bekliyorum hayırlısı olsun.

Canım benim; sen iyi ki varsın meleğim. Çok doğru söylüyorsun, geçen hafta arkadaşımın kuzeni geldi, ameliyat olmuş geçen sene, çok beğendim ve onun doktorunda karar kıldım. Ameliyat tarihim 16 Mayıs ama doktorum bir gün önceden yatış istiyor, yani haftaya salı yatıyorum hastaneye. İnşallah hakkımda hayırlısı olur, dualarınızı eksik etmeyin. :KK16:

anladığım kadarı ile izmirde dr konusunda kararsız biri daha buldum:)) benim sorunum emboli geçirdim o yüzden tam teşeküllü olsun diye hastane/dr arayışı oluyor ben bu problemim yüzünden korkuyorum hatta geçen ay 9 eylül de ameliyat sedyesinden kaçtım ama bu fikrimden de vazgeçemiyorum Ahmet Bey bana da ters T dedi .tercih etmemek değil o zaman bu kadar kafamda oluşmamıştı fikir. Bana cesaret veren rahatlatan dr arıyorum tabi iz konusu da var. Mesala Fahri Mola var o bana pozitif geldi hatta cumartesi bi arkadaşımla tekrar gitcem sen kimlerle görüştün izlenimleri paylaşırsan sevinirim .inşallah gönlüne göre olur.

Canım merhaba, sen ne yaptın doktor işini? geçmişi henüz tam okuyamadım (eğer yazmışsan birazdan görürüm :KK53:) İnşallah sen de içine sinen doktoru bulup bir an önce ameliyat olursun arkadaşım...

teşekkür ederim zaman ayırıp cevapladığınız için...
aslında bir dönem o sayfaları okuyordum sonrasında takip edemedim ,şimdi de bulamıyorum vaktim olsa detaylı bakacağım ama şimdilik onu da yapamıyorum o nedenle sizleri rahatsız ettim...inşallah herkesin hakkında hayırlısı olsun dediğiniz gibi...

Canım merhaba, ben devlette olacağım, herhangi bi sorun varsa yanıtlayabilirim.

canım ben pazrtsi ameliyat oldum salı sabah taburcu olmadan drenlerimi çıkardı ilk başta korkuyorsun bunlar nasıl çıkcak diye ama korktuğun gibi bi acı olmuyor şuan 4 .günüm bandajlar alındı iyiyim hafif dikişlerde ağrı alıyor tabı ters t şekli ama alttaki çizgi serçe parmağı kadar beklediğimden daha az iz var şiş ve ödem var şuan 3 hafta kadar sporcu sütyeni kullancağım.

Tekrar ve yeniden geçmiş olsun. Nasılsın? umarım ağrın sızın yoktur. Sporcu sütyenini yanında mı götürdün? Ameliyattan kaç gün sonra kullanmaya başladın? Kaç beden sporcu sütyeni kullanıyorsun? Ben de yanımda alıp da mı gideyim acaba, nasıl oluyor?

Selam kızlar, bugün son günüm yarın ameliyata giriyorum. çok korkuyorum, ailemden kimse bana destek vermediği içinde sesimi çıkaramıyorum. İki minik yavruyu geride bırakıp ameliyat masasına yatmak zor iş, bir de eşim birşey olursa diğer tarafta iki elim yakanda olur diyince ipler koptu bende... Bu güne kadar iyi kötü bir birimize destek verdik, lütfen benim için dua edin sağ salim çıkıyım ameliyattan. İnşallah ameliyat sonrası durumumu ve yaşadıklarımı paylaşıcam, kendinize iyi bakın...

Muhtemelen ameliyat olmuşsundur o yüzden geçmiş olsun diyorum öncelikle ( geçmişi yeni okuduğumdan ) Öncelikle seni cesaretinden dolayı tebrik etmek istiyorum. Kimselere aldırış etmemişsin, bu insanlar niçin anlamazlar neler çektiğimizi, destek olmaları gerekirken köstek olurlar. Kendileri yaşasa böyle bir durumu ne yaparlardı acaba? Sen en iyisini yapmışsın arkadaşım. Umarım ameliyatın başarılı geçmiştir ve şu an kendini çoook iyi hissediyorsundur.

Hepsi senin süper:nazar: izlere takılma kişiden kişiye değişiyor bu durum canım...Bak şimdi yazışırken aklıma geldi minik kuzunun okulu boya badana derken unuttum...gecen haftalarda ekim68 aradı ..telde sohbet ettik,herkese selamı var üzerimde kalmasın,biliyorsun eski grubuz biz

Kuzunun okulunu yerim ben :)
Aleykümselam :) Ekim nasılmış ? Ablası rahatsızdı.. ben de arayıp soramdım...
Canım sen herkese moral ve enerji veriyorsun, takmıyorum alttaki izleri o zaman :)

cok öptüm

ha bu arada dudaklarım dolgu değil :) ama burun kenarına yaptırmam gerekiyor...onu da bir ara konuşalım ..uygun bir zamanda yaptırıcam :9

sevgiler

Öncelikle arkadaşlar merhaba, uzun zamandır üyeyim sırf göğüs ameliyatlarına bakmak için girdimdi, çok uzun zaman oldu ancak yazmak fırsatı oldu :)))

bende anneyim zamanla göğüsler fora=) 95 ölçü ama gittikçe hem sırtta ağrı hemde sarkma başladı , ve estetik olarak gerçekten giyimlerde hoş durmuyor daha kilolu gösteriyor...

bu sene kesinlikle olmak istiyorum artık ve bu forumu tek tek inceleyeceğim en güncel sizi bulunca sormak ihtiyacı duydum... çok rahatmış olmak bunu çok kişi diyor küçülünce herkes sevinir ayrı, ama ya yan etkileri, süre ? acı ? meme ucundan yapılıyormu ? kesiklemi illa? çok anormal büyük değil benim...ama büyük)ve inişe geçti.. duyarlılık yitiriyormu ? sarkma olmaz daha diyen var, ama bir arkadaş ben oldum 9 ay geçti gene büyüdü demiş, bu forumda ? istanbulda uygun yerler kesinlikle tavsiye edeceğiniz ? olanlara sormak mantıklı... herşey bir yana sağlık açısında uygun yük taşınmaz boşa, hemde görsel estetik olarak çok etkiliyor, mağazalarda bluzlar dapdar, hep büyükmü üst alınacak bu çıkıntılar yüzünden ))))

en yeni olanlar sizlersiniz aarkadaşlar geçmiş olsun diyorum sizi takip edeceğim, umarım sonuçlar memnun edci olur bizede rehber olursunuz...
görüşmek üzere..

bu arada yeni olduğum için ilk mesajda bir site adı verdim, ben web designerım, kadınların ilgisini çekeceği için yazdım sadece.. silerim yasaksa ama herkes her yerin markasını sitesini yazmış bende ilk onu yazdım))) sevgilerle...

Merhaba; hepimiz aynı dertten muzdaripiz. Büyük ve sarkık göğüsler yaşam kalitemizi olumsuz yönde etkiliyor, ne istediğimizi giyebiliyoruz, ne rahat rahat spor yapabiliyoruz, bikiniyi geçtim mayo daha da rezalet oluyor en azından büyük beden üst bikini giyebiliyoruz, o da iğrenç duruyor. Ben Allah'ın izniyle kurtulmak üzereyim yüklerimden, darısı ihtiyacı olan ve isteyen herkesin başına inşallah...

Canım, nasılsın? Ameliyat oluyorum ameliyaattt... Nasıl heyecanlıyım tahmin edersin :KK52: Bitmeyen desteğinizden ötürü sana ve jelesec'e ayrıca teşekkür ediyorum buradan. Geri sayım başladı. :KK4:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: En sonunda ben de ameliyat oluyorum, içim içime sığmıyor. Sizlere yazmak için sabırsızlanıyordum. Yoğun bir hafta ve hafta sonunun ardından ancak fırsat bulabildim. :KK4: 16 mayıs büyük gün benim için. Bütün kan tahlillerim, tetkiklerimin hepsi yapıldı. Geriye sadece beklemek kaldı. Manisa devlet hastanesinde Dr.Macide Yakut yapıcak ameliyatımı. Nasıl heyecan var, anlatamam. Benim için dua edin kızlar :KK9:

Desenimmm,
günün belli oldu demek..hadi bakalım hayırlısı..Ben Macide Hn'ın adını daha önce forumda okumuştum. Birkaç kişi ameliyat olmuş ve sonuçlarından çok memnunlardı. İnşallah sen de güzel haberlerini yazacaksın bize.

Canım sen herkese moral ve enerji veriyorsun, takmıyorum alttaki izleri o zaman :)

cok öptüm

ha bu arada dudaklarım dolgu değil :) ama burun kenarına yaptırmam gerekiyor...onu da bir ara konuşalım ..uygun bir zamanda yaptırıcam :9

sevgiler

Odycim,
öncelikle fotoları gördüm...yorumlarımı da yazdım zaten...keşke yüzünü de bi parça görebilseydik :)
Ekim68 beni de aradı, ama işyerinde pek uzun konuşamadım. Herşey yolundaymış ablası ile ilgili de:KK34:
bi sonraki toplantıda senle ben de olalım :) kıskanıyorum şu istanbullu hatunları...

Jelesec'im,
ozdy öyle güzel söylemiş ki, sen gerçekten de herkese güzel kalbini açıp, en güzel duygularınla enerjini veriyorsun. Hayatın her alanında olduğu gibi bunu anlamayan, ya da kötüye kullananmaya çalışanlar olabilir. Sen onlara aldırış etme benim güzel kalpli güzel yüzlü arkadaşım. Bence şu sözü felsefe edin, hatta imza yap forumda :KK66: ben çok severim şahsen.

"Herşeye söyleyecek bir lafım var, ama önce lafa bakarım laf mı diye, sonra söyleyene bakarım adam mı diye"

öptüm seni..

Canım, nasılsın? Ameliyat oluyorum ameliyaattt... Nasıl heyecanlıyım tahmin edersin :KK52: Bitmeyen desteğinizden ötürü sana ve jelesec'e ayrıca teşekkür ediyorum buradan. Geri sayım başladı. :KK4:

eş zamanlı yazmışız desenim..

evet yaaaa, beni bile heyecan bastı :) canım, ne demek ne zaman istersen yanındayım..inşalalh herşey çok ama çok güzel olacak....
detayları yazsana....neler dedi Macide Hanım...Kaç gün kalacaksın hastanede? Kaç bedene küçülteceksin? Hadi anlat....ne kadar uzak gibi geliyordu ama bak iste anlatma sırası sana geldi :KK66:

eş zamanlı yazmışız desenim..

evet yaaaa, beni bile heyecan bastı :) canım, ne demek ne zaman istersen yanındayım..inşalalh herşey çok ama çok güzel olacak....
detayları yazsana....neler dedi Macide Hanım...Kaç gün kalacaksın hastanede? Kaç bedene küçülteceksin? Hadi anlat....ne kadar uzak gibi geliyordu ama bak iste anlatma sırası sana geldi :KK66:

Çok teşekkür ediyorum canım, her zaman yanımda olduğunu hissediyorum inan. İnşallah herşey güzel olacak senin de dediğin gibi. Durumum o kadar vahim demek ki Macide Hanım benim memeleri görür görmez çok fena olmuş der gibi baktı önce. Hakkı da var yanii :KK1: Bayaa bi küçüleceği kesin ama tam ölçüyü konuşmadık, ameliyattan bir gün önce hastaneye yatmamı istedi. Yani salı günü yatıcam o gün herşey netleşicek tam olarak. Sanırım benim vücuduma B cup uygun olucaktır. Senin ki de B dimi... üç gün hastanede kalıcakmışım, cuma taburcu ederim dedi. Direnler çıkınca taburcu olucam. Çok güven veren bi insan, geçmiş yorumları inceledim bu forumda, hep olumlu yazmışlar. İnşallah herşey yolunda gider, sonucumdan memnun kalırım. Hala inanamıyorum :KK52: bunları yazan ben miyim???:KK52:

Sütyen meselesini konuşmadık hiç, yanım da alıp da gitsem mi acep?? Yoksa sargılar çıkana kadar gerek yok mu?:44:

Çok teşekkür ediyorum canım, her zaman yanımda olduğunu hissediyorum inan. İnşallah herşey güzel olacak senin de dediğin gibi. Durumum o kadar vahim demek ki Macide Hanım benim memeleri görür görmez çok fena olmuş der gibi baktı önce. Hakkı da var yanii :KK1: Bayaa bi küçüleceği kesin ama tam ölçüyü konuşmadık, ameliyattan bir gün önce hastaneye yatmamı istedi. Yani salı günü yatıcam o gün herşey netleşicek tam olarak. Sanırım benim vücuduma B cup uygun olucaktır. Senin ki de B dimi... üç gün hastanede kalıcakmışım, cuma taburcu ederim dedi. Direnler çıkınca taburcu olucam. Çok güven veren bi insan, geçmiş yorumları inceledim bu forumda, hep olumlu yazmışlar. İnşallah herşey yolunda gider, sonucumdan memnun kalırım. Hala inanamıyorum :KK52: bunları yazan ben miyim???:KK52:

canımcım, durumun şimdilik vahim olsa bile 10 gün sonra "taş gibi memelerin" olacak allahın izniyle:)) bunu düşün ve rahatlamaya çalış...yazın giyeceğin bikinileri hayal et çok işe yarıyor :)) benim ölçüm full B cup, üzerimdeki sütyen B cup mesela, ama bazen C de oluyor. ikisinin arasında bir beden :KK66: Eminim göğüs kafesine uygun olan bedeni önerecektir doktorun sana ve eminim çok güzel bir iş çıkaracak..Daha ne güzel şeyler yazacaksın kim bilir :)

devlette ne kadar ödeyeceksin?

desenim:))) saymaya başlayalım ay 16 sına da, birşey kalmamış:KK52: canım etmem mi dua, anneme bile okutur üfletirim. Çok iyi geçecek sen hiç endişe yapma taşşş gibi memelere kavuşacaksın. Seni çok öpüyorum ha minik kuzunu nasıl idare edeceksin? Ayarla herşeyi kafan rahat olsun...ben uzunca bir liste hazırlamıştım yemek, bez değişimi uyku vs ...ogltkne ye okumuştum listeyi:KK34: çok gülmüştük .İhtiyaç duyduğun an ara uzak olmasam yanında biterdim, arkadaşım bay

Sütyen meselesini konuşmadık hiç, yanım da alıp da gitsem mi acep?? Yoksa sargılar çıkana kadar gerek yok mu?:44:

benim sargılar 8.gün çıktı, uzun süre direnli kaldım biliyorsun, ama sargılar çıkmadığı halde sütyenimi giydirmişti doktorum..istersen bi sor, ya da ameliyattan sonra Manisa'dan alabileceğiniz yerler varsa ordan alırsın...

cok öptüm

sevgiler

Ablası iyiymiş canım tedaviye devam...Allah şifa versin...ne var senin izinde barbim...millet kocaman olan sorunlarına minik sorun diyor.Sen takma 1 seneye kalmaz geçer o, dudaklar çok dolgun hoş...burun kenarı dolgu kolay iş canım konuşuruz:KK16:

X