Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

mesajıma cevap yazıp ilgilenen arkadaşlar öncelikle teşekkür ederim.. Ozdy seni ekledim ama albüme bakamıyorum mesaj sayım az sanırım sen kime olmuştun bu ameliyatı ? bi de albümü hemen kaldırmazsan çok sevinirim.. Bu arada ben daha Tuğrul Turan ile görüşmüştüm bana çok ilginç geldi yaklaşımı aranızda da onunla da görüşen veya ameliyat olan var mı?

Anladım canım,albüm bakmak da mı mesaj sayısıyla alakalıymış?
Burda galiba geyik bir topik varmış msg sayısını doldurmak isteyenler oraya yazıyorlarmış abuk subuk geyik :))))
Ben ameliyatımı Tuğrul Turan beye oldum, memnun kaldım..
Görüşmeye gidersen zaten sana resim gösteriyor, bence birkaç kişiyle görüş, konuş, gönlün nasıl isterse öyle yap :))
sevgiler...

Canım, senin bahsettiğin 75 ve 80 sırt ölçüsü oluyor zaten, sırtını memelerin alt kısmından ölç bakalım kaç cm? bu ölçü sırt ölçüsü. cup diye bahsedilen ise memelerin esas ölçüsü. yani sırt ölçünle meme ölçüsü belli bir cm aralığına göre belirleniyor. Bunlar cup oluyor. Bununla ilgili forumda açıklama vardı, ben de ordan öğrendim. :nazar:

evet evet mümkün olduğunca en rahat şekilde yatıyorum ben de, her nedense anlayamadığım bişi var, normalde sırt üstü yatmam ama gece kendimi sırt üstü yatarken buluyorum :KK1: yan yatıyorum normalde hatta memelerin üstüne üstüne yan :KK53: ameliyattan sonra çok arayacağız bu günleri :KK53: Haaa bir de evde sütyensiz geziyorum, nasıl olsa yapılcak diye :KK53:saldım gitti...:KK1::KK1::KK1:

:KK53: :KK53: ben de kafamı acıtıyorum uyurken, garipleştik iyice :KK52: ben de uyurken takmıyorum sütyen, zaten takmazdım :KK1: iyi yapmışsın sal gitsin tertip :KK52:
sütyen ölçülerini bir türlü anlayamadım. ben de senin tarif ettiğin gibi biliyordum ama mağazalarda gördüğüm 75 kalıp sütyenler daha küçük duruyor. en iyisi bir sütyen alıp doktora götüreceğim ve bunun içine sığsın diyeceğim :KK52: :KK52:

Son düzenleme:
:KK53: :KK53: ben de kafamı acıtıyorum uyurken, garipleştik iyice :KK52: ben de uyurken takmıyorum sütyen, zaten takmazdım :KK1: iyi yapmışsın sal gitsin tertip :KK52:
sütyen ölçülerini bir türlü anlayamadım. ben de senin tarif ettiğin gibi biliyordum ama mağazalarda gördüğüm 75 kalıp sütyenler daha küçük duruyor. en iyisi bir sütyen alıp doktora götüreceğim ve bunun içine sığsın diyeceğim :KK52: :KK52:

Ya ben seni tanımadan sevdim...komik kızsın belli öğrendin yüzleri:KK8: bir mesajda 7 tane kullanıyorsun artık:KK1:

evet evet ben de çıldıriciğim, düşünsene haftaya bugün hastaneye yatıcam, sen de olmuş bitmiş, kendimi müthiş harika hissediyorum diye yazıyor olacaksın. düşünmesi bilem güzel... benim günleri de saydığın iyi oldu, sağ salim atlatsak şu işi...

inşallah sağ salim atlatırız :KK1:

Ya ben seni tanımadan sevdim...komik kızsın belli öğrendin yüzleri:KK8: bir mesajda 7 tane kullanıyorsun artık:KK1:

hah bak bu yüzü kullanmamıştım hiç. bunu da kullanıyım :KK8: :KK8: tam olsun di mi :KK1:
ben de sevmesem bu kadar sık gelmezdim ki buraya :KK1: teşekkür ederim. öpücük yollucaktım ama numarasını unuttum o zaman bu :KK52:

ŞŞt çabuk çık ordan, makyaj falan yap :)

Tamam kızma :KK1::KK1: ben minik kuzu anaokulundan gelsin canım yemek yedirip, geçerim gecikmem, 2 güzelin yanında 10 kilo makyaj yapsam yine sönük kalırım.

Ben kaçtım öptüm sizleri

Son düzenleme:
amma kaynamış buralar oh sefanız olsun, ameliyat tarihi alan arkadaşlar dualarımız sizlerle.Bizler gibi mutlu sonlar yaşayın ve çok mutlu olun,ben iyileşme sürecimi bitirdim sayılır:nazar:sıkıntısız dertsiz darısı olmak isteyenlerin başına.Maşallah hem memelerim hemde karnım gün geçtikçe daha güzelleşiyor:nazar: hepinize sevgilerimi gönderiyorum.Buralardayım bir yere gitmiyorum...beni görmek istemeyen kişilere duyurulur.

Jelesec; mesaj kutun dolu sil lütfen gönderemiyorum.Seni çok seviyorum ve her gün doktor seçimimde yol gösterdiğin için dua ediyorum.

dualarınızı eksik etmeyin. en çok ihtiyacımız olan dua. iyileşme sürecinin rahat geçmesine sevindim :nazar: biraz bahsedermisin neler oldu süreçte?

Topik bugün acayip hareketli gördüğüm kadarıyla...ne Guzel
Doktor secimi konusunda soru soran arkadaslar bu birazda kısmet ısı bence..
Ben kendim İcin gitmeyi düşündüğüm doktorlar vardı Fuat yuksel,Tuğrul Turan gibi biraz araştırma yaptım 2 ameliyat olan kişiyle telefon görüşmesi ,2 canli ornek bunlardan biri ogltkn di.hatta dikişlerini aldırmaya beraber gitmiştik Ercan beye.adam yapmış dikiş mükemmel incecik dikilmiş doktordan pozitif elektrik alınca da daha sonra 2 kere maillestik ve ben ameliyat günümü aldım.kendine güvenen biri ...birde yaptıgım is itibariyle çok fazla insanla muhatap oluyorum ve analiz etmek benim İcin kolay oldu.bu birazda beklenti ile alakalı ize gelince...iz bence cilt yapısıyla da alakalı ...
Ayrıca sezeryanla dogum yapan yok mü arkadaslar karninizdaki izden rahatsız oluyormusunuz bu da farklı değil .önemli olan potluk ve olabilecek komplikasyonların önüne geçecek tecrübeye sahip olması,sizi rahatlatması ,aradığınızda telefona çıkması bence bunlar önemli....
Ameliyat olacak arkadaşların Allah yardımcısı olsun sorunsuz bir ameliyat olsun inşallah...
Hepinize sevgiler...

Merhaba; hepimiz aynı dertten muzdaripiz. Büyük ve sarkık göğüsler yaşam kalitemizi olumsuz yönde etkiliyor, ne istediğimizi giyebiliyoruz, ne rahat rahat spor yapabiliyoruz, bikiniyi geçtim mayo daha da rezalet oluyor en azından büyük beden üst bikini giyebiliyoruz, o da iğrenç duruyor. Ben Allah'ın izniyle kurtulmak üzereyim yüklerimden, darısı ihtiyacı olan ve isteyen herkesin başına inşallah...

takip edeceğim ve bende kesinlikle olacağım bu ameliyatı , ama hiç bir bilgimyok bu konuda, ancak sizlerin yazdıklarınızdan tecrübelerden yararlanıp kararımı vereceğim...
biz küçültmeye çalışıyoruz kardeşim büyütmek istiyor genç kız, küçük baya ama annemde kızımın biri ufaltmak ister biri büyütmek ister hey alahım diyip duruyor=)

bende psikolojik bir korku bu ameliyata karşı ki sezeryan olmuş bir kişiyim zamanında, bu daha basit olsa gerek...tecrübelerinizi zevkle takip edeceğim size simdiden geçmüş olsun ... mutlaka her yaşadığınızı... sgk dan veya özel sağlık sigortasından bir indirm yapıyorarmı bilen varmı ? özel hastahanelerde...

:KK20:
ay rüya diyince yazmadan edemedim..
ben ameliyata 1 ay kala falan bir rüya gördüm... hala da gerçek gibi....
yaşadığım yerdeki poliklinikten bozma bi hastanenin koridorunda ameliyat ediyor beni Ercan bey...Memorial falan değil yani :))
ameliyat bitti diyo, sedyeden kalkmam için elini uzatıyo...
elini tutup kalkıyorum..dik durmamla birlikte benim sol meme lastik gibi dizlerime kadar uzuyor...biri taş gibi yukarıda biri dizimde :)))
ben şok,
olabilir, bunlar beklenen komplikasyonlar, olabilir diyerek sakince durumu yorumluyo adam
ne de olsa yerlerde sürünen benim meme :)))))

madames; kıssadan hisse :
durumun çok normal arkadaşım, hepimiz aynı heyecanları yaşadık....
ama herşeyin çok güzel olacağını düşünerek kendini teskin etmeye çalış..
belki benim kontrol tarihimle aynı olursa ben bile seni ziyatere gelebilirim...
arkadaşlık olayını da çözmüşsün :)) kabul ettim seni..

çok öpüyorum

her ameliya öncesi yaşanan senromdur, korkularını yaşar insan bende sezeryan olacağım ve burun ameliyatı ( estetik değil sağlık için ) olacağım zamanlar yaşamıştım , mesela narmoz verdi sanıyor doktor kesmeye başlıyor ben baygınım ama tüm acıyı duyuyorum ve kıpırdayıp diyemiyorum...:))) böyle rüyalar normal ama nedense göğüs ameliyatıda büyük heyecan yaratıyor bende hem o fazlalıklar kurtulmak, ben en son kararı kışın stres atmak için bol bol örgü örerken aldım, örgü örmeme engel halde kollarıma engeldi)))) gerçekten herşeyin normali güzel...benim aslında göğüslerim sanmıyorumki çok büyük yapı olarak ama kiloda faktör... kilomda var şişman değilim ama var kilomda... hatta sezeryandan taşan katıda göğüs ameliyatı ile aynı anda yaptırsammı diyede düşünüyorum oluyor dimi hepsi bir arada ?

olmuş olan herkese geçmiş olsun, ben yeniyim aranızda... olacak olanlarıda aynı heyecanla bekliyorum... sonuçları ben kışa doğru düşündümdü denize girme açısından bir zararı olur diye yazın...

bana doktorum amerikadan getirdiği sütyeni takmıştı desenim...hala da severek kullanıyorum (markasını hatırlamıyorum, evde bakarım eğer istersen) ...şu an üzerimde reflection'ın 75B freetime sütyeni var. O da sporcu sütyeni gibi. İlk 3 ay balenli giyme dediği için doktor böyle bir tercih yaptım...

diyorsun yani ? :))

primaprima, ben de jelesec'in doktoruna yani Doç. Dr. Ercan Karacaoğlu'na ameliyat olanlardan biriyim...Son 2,5-3 aydır forumdaki insanların %90 'ı ona ameliyat oldu. Herkes sonuçlarından şimdilik memnun..Bir araştır istersen.

kuzucum, (hatta kuzuların sessizliği-konuşamadığın için) seni unutmak mümkün mü? ama videoları dvd'ye yazdırmak için olan program sadece bilgi işlemci arkadaşta var. Şu saat itibariyle kendisine hala ulaşamamış bulunmaktayım..Yarın göndercem bu gidişle ?

sana bişi diyim jelesec'im, en uyuz olduğum şey ödemeli gönderimdir...aç kalırım açıkta kalırım ama Ücret alıcıdan göndermem:KK52::KK52:

seviyom seni:KK19:

Dr. Ercan Karacaoğlu'na demişsiniz merak ediyordum kim ercan bey diye buldum şimdi google sağolsun ,hemde ne güzle bana yakın ataşehir de ... o hastahende çalışan arkadaşım vardı hemen sorarım ona bugün şimdi başka hst ye geçti ama bilgilendirir beni ... ay dr mu buldum ne)))) teşekkürler:)))

bana doktorum amerikadan getirdiği sütyeni takmıştı desenim...hala da severek kullanıyorum (markasını hatırlamıyorum, evde bakarım eğer istersen) ...şu an üzerimde reflection'ın 75B freetime sütyeni var. O da sporcu sütyeni gibi. İlk 3 ay balenli giyme dediği için doktor böyle bir tercih yaptım...

diyorsun yani ? :))

primaprima, ben de jelesec'in doktoruna yani Doç. Dr. Ercan Karacaoğlu'na ameliyat olanlardan biriyim...Son 2,5-3 aydır forumdaki insanların %90 'ı ona ameliyat oldu. Herkes sonuçlarından şimdilik memnun..Bir araştır istersen.

kuzucum, (hatta kuzuların sessizliği-konuşamadığın için) seni unutmak mümkün mü? ama videoları dvd'ye yazdırmak için olan program sadece bilgi işlemci arkadaşta var. Şu saat itibariyle kendisine hala ulaşamamış bulunmaktayım..Yarın göndercem bu gidişle ?

sana bişi diyim jelesec'im, en uyuz olduğum şey ödemeli gönderimdir...aç kalırım açıkta kalırım ama Ücret alıcıdan göndermem:KK52::KK52:

seviyom seni:KK19:

Dr. Ercan Karacaoğlu'na demişsiniz merak ediyordum kim ercan bey diye buldum şimdi google sağolsun ,hemde ne güzle bana yakın ataşehir de ... o hastahende çalışan arkadaşım vardı hemen sorarım ona bugün şimdi başka hst ye geçti ama bilgilendirir beni ... ay dr mu buldum ne)))) teşekkürler:)))

meme küçültülürkengöğüs yanlarında vücutta birken yağlarıda alıyormu dr...

amma kaynamış buralar oh sefanız olsun, ameliyat tarihi alan arkadaşlar dualarımız sizlerle.Bizler gibi mutlu sonlar yaşayın ve çok mutlu olun,ben iyileşme sürecimi bitirdim sayılır:nazar:sıkıntısız dertsiz darısı olmak isteyenlerin başına.Maşallah hem memelerim hemde karnım gün geçtikçe daha güzelleşiyor:nazar: hepinize sevgilerimi gönderiyorum.Buralardayım bir yere gitmiyorum...beni görmek istemeyen kişilere duyurulur.

Jelesec; mesaj kutun dolu sil lütfen gönderemiyorum.Seni çok seviyorum ve her gün doktor seçimimde yol gösterdiğin için dua ediyorum.

merhaba geçmiş olsun sizdemi ercan bey'in hastasısınız... hem göğüs hem karın ameliyatı aynı anda mı yaptırdınız karın sezeryandan katlanan bildiğimiz karın işte, kas kaldırılıyor sanırım... aynı anda oluyossa ve aynı dr yapıyorsa çok güzel...

X