Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Selam arkadaşlar sırt ve boyun ağrılarım hasebiyle bende ameliyat olmaya karar verdim inşl. Henüz doktor bulma aşamasındayım kesinlikle bayan doktor istiyorum. Ankarada önerebileceğiniz doktorlar varmı bilgilendirirseniz sevinirim.

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma hastanesinde görev yapan Dr. Gülsüm Tetik Menevşe hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa paylaşabilirmi.

Arkadaşlar bende birşey sorabilirmiyim..? Acaba, istanbul vakıfguraba hastanesinde gögüs kücültme ameliyatı olan varmı...?

bakmıyordum kaç gündür peymancım sende operasyon geçirmişsin geçmişler olsun a.s.

nisancım sen naptın nasılsın? valla öle heveslendirdinizki param olsa şimdi gidip yaptırıcamkaydirigubbakcemile3 birazdaha sabredeyim bakalım nolcek

bakmıyordum kaç gündür peymancım sende operasyon geçirmişsin geçmişler olsun a.s.

nisancım sen naptın nasılsın? valla öle heveslendirdinizki param olsa şimdi gidip yaptırıcamkaydirigubbakcemile3 birazdaha sabredeyim bakalım nolcek

Teşekkür ederim canım... darısı tum olmayanların başına hayırlısıynan....ama araştır... ssk lar ve araştırma hastaneleri raporlu yapıyorlarmış cok buyukse...

meraba canım sağol iyiyim daha iyi olucam inşallah sen nasılsın nerelerdesin kaç gündür presssss inşallah olucaksın sabır hazırlık yapıyosundur sen mersindemi olucaksın???

peyman olan yok galiba ama olucak olan var mi dersen ben el kaldiririm:teytey:

Bugun gideceğim arkadaşım, kontrol icin...daha dikişler icin erken ama....kafama takılan bir suru soru var...gerci her zaman yanıtlanmadan geri geliyorum ama....yazıp listemi yapsam ne?

Yok nisancım mersine geleli çok olmadı o yüden burda araştırmadım bile. Ankara Malatya uygun sanırım bu operasyonlar için yaptıranlar memnun (memleketim malatya)bide Elazığda olan bi arkadaş var burda oda memnunmuş doktorun adını aldım araştırırcam. Ama şuan olamam anca seneye sonbahar yada kış oda şanslıysam kaydirigubbakcemile3 hayırlısı olsun sürekli araştrıyorum her operasyonu kim hani nerde diyorum :eek: son dakka karar vericem sanırım olursam bide ücret benim için çok önemli çalışmıyorum çünkü henüz iş bulamadım bulursam süreç kısalır tabiki

Peymancım araştırma yada devlet benim için farketmiycek sanırım çünkü sağlık güvencem yok (eşimin ödenmemiş yüklü borcu var o kapı zor yani )

Valla iyi olmanıza mutlu olmanıza çok sevindim darısı diğer isteyen herkesin başına öptüm sizi kızlar Şeniz

Mrb bitanesi msjın için teşekkürler, özel mesaj göndermeye çalıştım sana ama geldimi bilmiyorum. Bir kaç sorum olacak sana canım, sen araştırma hastanesindemi olacaksın ssk nın masrafları karşılaması için şartları nedir bilgin varmı?

AraŞtırma hastanelerı kendılerı muane sonucu kendılerı amelıyata karar verırlerse hıÇ bır Ücret alın mıyor zaten rapor cıkıyor herŞeyı devlet gÜvencen karŞılıyor.ben elazıĞ fırat tıp merkezı de yaptırdım ne para Ödemedım ve her Şey Şımdılık mÜkemmel gıdıyor hıÇ pıŞman da deĞılım .olmak ısteyenler hıÇ korkmanıza gerek yok cok rahat bır amelıyatı var cok aĞrılı deĞıl olmak ısteyenler sakın beklemeyın

Mrb bitanesi msjın için teşekkürler, özel mesaj göndermeye çalıştım sana ama geldimi bilmiyorum. Bir kaç sorum olacak sana canım, sen araştırma hastanesindemi olacaksın ssk nın masrafları karşılaması için şartları nedir bilgin varmı?

mrb cnm ewet ozel msjın geldı ewet cnm arastırma hastanesınde olcam nasıpse amelıyatı sartları bılmıyorum ama heralde goğüsün yapısına gore degısıyor bnım goğüslerıme hem dıklestırme hem kucultme olacagı ıcınbnden 2 mılyar para denıldı ama cok buyuk goğüslerı raporla ucretsız kucultuluyomus dıye duydum ama dogruluk payı nedır bılmıyorum cnm:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

AraŞtırma hastanelerİ kendİlerİ muane sonucu kendİlerİ amelİyata karar verİrlerse hİÇ bİr Ücret alın mıyor zaten rapor cıkıyor herŞeyİ devlet gÜvencen karŞılıyor.ben elazıĞ fırat tıp merkezİ de yaptırdım ne para Ödemedİm ve her Şey Şİmdİlİk mÜkemmel gİdİyor hİÇ pİŞman da deĞİlİm .olmak İsteyenler hİÇ korkmanıza gerek yok cok rahat bİr amelİyatı var cok aĞrılı deĞİl olmak İsteyenler sakın beklemeyİn

PARESSSSS bunu lütfen oku bak berranaz elazığ diyor vede ücretsiz

Merhaba berra naz bir sorum olacak sana ameliyattan önce kaç beden giyiyordun sen ve ne kadar çıkartıldı. Ben kom 85 d giyiyorum.

ne kadar çok sıkıntı çekiyoruz değil mi? bu devletin karşılayıp karşılamaması konusunda. ben üniv hast. doktorlarından biriyle mailleştim bana devletin karşıladığını ama büyüklüğüne göre olduğunu ( yalnız bu büyüklük nedir hiç söyleyen yok neye göre büyük bunuda çözemedim ne var yani benimki büyük işte bana göre :sm_cool: ) yazmış. sadece hoca farkı ödersiniz oda 1800 tl yazmış . bende son bilgiler budur arkadaşlar . sizde neler var? :)

arkadaşlar benim sorunum sizden daha farklı gögüsüm yok hiç. siz küçültme ameliyatlarına baş vuruyorsunuz izmirde küçültme yada dikleştirme ameliyatı geçirip çok memnun kalan arkadaşlar var mı? doktorlarınızın isimlerini paylaşabilirseniz sevinirim. acilen doktora ihtiyacım var izmir'de sanırım forumu takip eden çok az kişi var.yardımlarınızı bekliyorum lütfen!!
hepinize acil şifalar...

AraŞtırma hastanelerı kendılerı muane sonucu kendılerı amelıyata karar verırlerse hıÇ bır Ücret alın mıyor zaten rapor cıkıyor herŞeyı devlet gÜvencen karŞılıyor.ben elazıĞ fırat tıp merkezı de yaptırdım ne para Ödemedım ve her Şey Şımdılık mÜkemmel gıdıyor hıÇ pıŞman da deĞılım .olmak ısteyenler hıÇ korkmanıza gerek yok cok rahat bır amelıyatı var cok aĞrılı deĞıl olmak ısteyenler sakın beklemeyın

PARESSSSS bunu lütfen oku bak berranaz elazığ diyor vede ücretsiz

Canım ilgin için çok teşekkürler ama farkındaysan berna "herşeyi devlet güvencen karşılıyor " demiş. Benim sağlık güvencem daha önce söylediğim gibi yok :1no2: Ayrıca taş çatlasın 2 beden küçülür en fazla benim memeler güvencem olsaydı bile karşılamazdı büyük ihtimalle devlet :eek: benim vücudum çok ince safinaz gibiyim bi meme var bende oda minyonum diye sırıtıyo kemiklerim ince diye ağırlık yapıyo:eek: Normal bi vücutta olsaydı sırıtmazdı pek fazla diye tahmin ediyorum :1closedeyes: Sağol tekrar teşekkür ederim ŞenizŞeniz

Son düzenleme:
X