Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Bakıyorum sende Ercan beyle beni kaynatmışınız :KK52: he valla korkuyorum kim görcek kalsın öyle diyorum sonrada yok yaptın bir iş tam yap bitir bari diyorum. Aynaya baktığında sonradan pişman olma diyorum diyorum da bu kafa almıyor şimdilik.Bakalım bu hafta düşünüyorum inşallah.

Nasilsin ben toprak, moraller nasil?
Ben ercan bey e mail yazdim, bana cevap yazmis, icim rahatladi biraz.
Karindaki sislik icin en az 4 ay normalde 6 ay beklemek lazim kesin sonucu görmek icin yazmis.
Eylül de görüsmek üzere diye cevap yazdim.beklicez baska caresi yok.

merhabalar tüm arkadaşlara:))

uzun aradan sonra anca girebildim,hem iş hemde özel hayatım yoğun.Yeni ameliyat olan tüm arkadaşlara geçmiş olsun.Bizim eskilerin keyfi yerinde ne güzel.Bende inanılmaz mutluyum bu ameliyatları olmuşum,doğru doktoru bulmak çok önemli bunu biliyordum,gün geçtikçe hem gögüslerim hemde karnım için, doktorum Ercan beye dua ediyorum(tabi forumun meleğinde )

Bu arada bizim bölüm şefimizi doktora götürdüm, Temmuz ayının ilk haftası oda meme küçültme ameliyatı oluyor..benimkileri görünce hemen ameliyata karar verdi.Hepinize sevgiler.

Hem is, hem özel hayat yogun,ohhhh ohhhh hersey yolunda gidiyor demekki.
Senin adina cok sevindim, ne güzel memnunsun halinden.
Darisi bu ameliyatlari olmak isteyenlerin basina.
Hepimiz bu gidisle Ercan beyin canli mankeni olucaz, galiba.

Doktoru tanımadıgım için 2 yeri riske atmak istemedim. Doktorum Tunç Tiryaki. Ameliyat başarılı geçti ama ilk 1 hafta zorluydu . Morluklar, dik yürüyeme gibi sorunlarım oldu ama evin içinde gezinip ihtiyaçlarımı karşılayabildim. 9. gün işe başladım. Şu an iyiyim ama yorulunca ödem oluyor. İzlere gelince daha önceden 2 tane sezeryan olduğum için süreçleri biliyordum ama karın germenin izi daha uzun, su an cizgi hala koyu. 1 . ayın sonunda silikon krem kullanmaya başladım. Daha iyi ama tamamen geçmedi. Henüz. Böyle bir izin geçmesi 1-2 sene arasında değişiyor ama ben maalesef sigara da içiyorum. Sonuç olarak çektiğim sıkıntılara değdi. Göğüs ameliyatını Temmuz gibi yaptırabilirim. Ercan Beyle görüşmek istiyorum ama acaba Cumartesi günleri hastahane de bakıyo mu acaba? Bir de ben Avrupa yakasında yaşıyorum. Geliş - gidişler zor olurmu diye merak ediyorum. Ameliyattan sonra kaç günde bir kontrol yapılıyor ve hemen araba kullanabiliyormusun . Hatırladığım kadarı ile 2 hafta bir ara vermek lazım.

Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Gerçekten paylaşımlar çok işe yarıyo.

Öncelikle çok geçmiş olsun.Topikte bilirler çok yazdım belki okumamışınızdır ben ve çevremde birçok kişi mora terapi makinesine girerek 45 dk sigarayı bıraktık.Lütfen araştırın.İnşallah sizinde bırakmanıza vesile olurum duanızı alırım.Ercan bey Ataşehir memorial hastanesinde.Avrupa yakasından özel arabayla gitmeyecekseniz metrobüsle karşıya geçin uzunçayır durağında inin.Köprünün altından ataşehir minübüsleri var memorial hastanesinden geçen tam önünde iniyorsunuz çok kolay.

Merhaba Panter, geçmiş olsun.

Edbeer im bak ben de sana demiştim 4 ay diye Ercan bey de aynısını söylemiş.Hatta yazımda resimlerimi de 4. ayımda çektiğini yazmıştım.Hadi bakalım biraz daha sabır:)

Serap38 kolay gelsin hem iş, hem özel hayatına.

Sevimlii tatlım benim yazından iyi olduğunu anladım çok sevindim:KK66:

Ben toprak bence git teğelini yaptır.

Yellowrose nasılsın? ne zaman gideceksin doktoruna?

Ada222, Eylül de gel...:KK66:

Ogltkn,seninle tanışmayı dört gözle bekliyorum:KK16:

Desendesenim niye girmiyorsun foruma???

Madames nasıl memeler? büyüklüklerinden memnunmusun?

Ozdy cim seninde hiç soluğun yokk:44:

Ozdy nin arkadaşı,nasıl acaba?

Veee JELESEC im :KK42:.Seni özledimm...

En Büyük KK

Öncelikle çok geçmiş olsun.Topikte bilirler çok yazdım belki okumamışınızdır ben ve çevremde birçok kişi mora terapi makinesine girerek 45 dk sigarayı bıraktık.Lütfen araştırın.İnşallah sizinde bırakmanıza vesile olurum duanızı alırım.Ercan bey Ataşehir memorial hastanesinde.Avrupa yakasından özel arabayla gitmeyecekseniz metrobüsle karşıya geçin uzunçayır durağında inin.Köprünün altından ataşehir minübüsleri var memorial hastanesinden geçen tam önünde iniyorsunuz çok kolay.

Mora terapiye gidenlerden biri de benim eşim.Tam 1.5 ay oldu çok memnun.Hiç sigara içmemiş gibi hissettiğini söylüyor.

Merhaba Sevimlii cim.Sen meme küçültme ile beraber kollarına lazerlipo da yaptırmıştın.Nasıl, sonucundan memnunmusun? Kollarıma acaip derecede takmış durumdayım.Kendim kesip dikesim var:KK43: Memelerle aynı hizada durduğunda pazular memelerden daha büyük duruyor.Kış dönemi anlamamıştım fakat şimdi kolsuzlara geçince özellikle resimlerde çok absürd duruyor çok üzülüyorum:KK50:

Merhaba Sevimlii cim.Sen meme küçültme ile beraber kollarına lazerlipo da yaptırmıştın.Nasıl, sonucundan memnunmusun? Kollarıma acaip derecede takmış durumdayım.Kendim kesip dikesim var:KK43: Memelerle aynı hizada durduğunda pazular memelerden daha büyük duruyor.Kış dönemi anlamamıştım fakat şimdi kolsuzlara geçince özellikle resimlerde çok absürd duruyor çok üzülüyorum:KK50:

Tak tak bende takmış durumdayım zira.Sevimlidemi yaptırdı.Ben ada22 yaptırdı biliyordum oda çok zayıf zaten yeni de yaptırdı ben bir şey anladım henüz deyip duruyor.Yaptırın bakem güzel olursa sıraya pazucukları da alırım:KK52:

Merhaba Panter, geçmiş olsun.

Edbeer im bak ben de sana demiştim 4 ay diye Ercan bey de aynısını söylemiş.Hatta yazımda resimlerimi de 4. ayımda çektiğini yazmıştım.Hadi bakalım biraz daha sabır:)

Serap38 kolay gelsin hem iş, hem özel hayatına.

Sevimlii tatlım benim yazından iyi olduğunu anladım çok sevindim:KK66:

Ben toprak bence git teğelini yaptır.

Yellowrose nasılsın? ne zaman gideceksin doktoruna?

Ada222, Eylül de gel...:KK66:

Ogltkn,seninle tanışmayı dört gözle bekliyorum:KK16:

Desendesenim niye girmiyorsun foruma???

Madames nasıl memeler? büyüklüklerinden memnunmusun?

Ozdy cim seninde hiç soluğun yokk:44:

Ozdy nin arkadaşı,nasıl acaba?

Veee JELESEC im :KK42:.Seni özledimm...

En Büyük KK

tek tek yazmış arkadaşım benim bende seni özledim:KK16: telefonum 900 lü hatlar gibi:KK1: sürekli meşgul .. ozdyecim le konuştum ..arkadaşı gayet memnunmuş halinden:nazar: barbimde iyi işleri yoğun...benden haberler bunlar

tek tek yazmış arkadaşım benim bende seni özledim:KK16: telefonum 900 lü hatlar gibi:KK1: sürekli meşgul .. ozdyecim le konuştum ..arkadaşı gayet memnunmuş halinden:nazar: barbimde iyi işleri yoğun...benden haberler bunlar

Nazar etme n'olur,çalış senin de olur:KK66:

Bak benim minnoşum ne güzelde haberler verir bana:KK9:

Tak tak bende takmış durumdayım zira.Sevimlidemi yaptırdı.Ben ada22 yaptırdı biliyordum oda çok zayıf zaten yeni de yaptırdı ben bir şey anladım henüz deyip duruyor.Yaptırın bakem güzel olursa sıraya pazucukları da alırım:KK52:

bende yaptırdım bende :KK3: abi ne olacak bu halimiz orası burası hiç bitmiyor:KK50: tutun kızlar boğazınızı....

çok işim var ama sizi görünce bağlanayım dedim...dayanamadım...çok kötü alışkanlık yaptı burası bende

Son düzenleme:

Çok teşekkür ederim araştıracağım. Nasıl gideceğime karar vermedim.Ameliyat sonrası kontroller ne kadar sıklıkta yapılıyor? Aslında en doğrusu metrobüs ama ameliyattan sonra metrobüs olmaz herhalde allah muhafaza birisi çarpar marpar :) gitti memeler acıdan ölürüm herhalde. Şaka bir yana ilk görüşme belki metrobüs, ameliyat sonrası eşime musallat olurum herhalde, büyük bir ihtimalle araba da kullanamayacağım. Neyse haberleşiriz :))

nldglp mesaj kutunu boşaltırmısın şekerim.Jelesece ne haber nasıl gidiyor bu hafta geçersem alo derim.Teğel için :KK52:Topikte ameliyat olacak kalmadı sanırım.Herkes oldu.İkinciyi olmak içinde eylül sırasına girildi bildiğim kadarı ile.Doğrumu arkadaşım.Ya eylülde sen,ben,ebder,ada22 bu arada pazu mazu davasına nldglp de araya giriyor gibi gözüküyor var mı başka bilmediğim.Kat kapatalım bu sefer süpeer oluuur.Hatta odaları 3 lü yatak yapalım daha uyguna getirelim he he ameliyatları.

nldglp mesaj kutunu boşaltırmısın şekerim.Jelesece ne haber nasıl gidiyor bu hafta geçersem alo derim.Teğel için :KK52:Topikte ameliyat olacak kalmadı sanırım.Herkes oldu.İkinciyi olmak içinde eylül sırasına girildi bildiğim kadarı ile.Doğrumu arkadaşım.Ya eylülde sen,ben,ebder,ada22 bu arada pazu mazu davasına nldglp de araya giriyor gibi gözüküyor var mı başka bilmediğim.Kat kapatalım bu sefer süpeer oluuur.Hatta odaları 3 lü yatak yapalım daha uyguna getirelim he he ameliyatları.

Sen kaçırdın bir arkadaşımız meme büyütme oldu başka forumdan(fadıl takipde) c1186...ameliyat günü aldı...bu cumartesi(orada bir arkadaşı devlet hastanesinde bir doktora olmuş onunlada görüşecek öyle kesinleşecek) serap38 canım selam çok öpüyorum seni...mutlu olama na çok sevindim...serap38 şefi temmuzda ameliyat olacak...unuttuğum varsa yazarım yine

Çok teşekkür ederim araştıracağım. Nasıl gideceğime karar vermedim.Ameliyat sonrası kontroller ne kadar sıklıkta yapılıyor? Aslında en doğrusu metrobüs ama ameliyattan sonra metrobüs olmaz herhalde allah muhafaza birisi çarpar marpar :) gitti memeler acıdan ölürüm herhalde. Şaka bir yana ilk görüşme belki metrobüs, ameliyat sonrası eşime musallat olurum herhalde, büyük bir ihtimalle araba da kullanamayacağım. Neyse haberleşiriz :))

şimdi yazdığın var sabah yazdığın digerleri yok yaz .,bekliyorum sanada günaydın

Dur aşağı uzatayım kolları...

Evet mailime hemen cevap geldi arkadaşlar. İnanamadım hem de pazar pazar. Ameliyat olabileceğimi söyledi ama umarım bu kadar popüler olduktan sonra fiyatlar uçmamıştır. Gidip görüşmem gerek. Daha önceki yazılarınızda ilk görüşmenin ücretsiz olduğundan bahsetmiştin. Doktor bey asistanının tel no vermiş. Ama hastahanenin mi yoksa kendi özel asistanı mı bilemedim ismi Ezgi. Var mı bir bilginiz?

X