Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

çok iyi düşünün arkadaslar doktor çok önemli
çooooooook geçmiş olsun nisanın yazdıkları üstüne seninkiler vazgeçmek üzereyim ne bu rezillik nasıl olur bu yahu nasıl dikkat etmezler :1shok: Noldu pekicanım yeni meme başımı eklendi sana
tatlım bizim başımıza gelenler acı ama tecrübe bundan korkmanız gereksiz biz sizi aydınlattık yani gözünüz kapalı olmayın bilinçli olun ameliyatı KORKUNUN ECELE FAYDASI OLMAZ doktor seçiminizi iyi yapın diyor HADİSEYİM bende anestezi uzmanı konusunda uyardım korkmadan bilinçli bir şekilde olun gözü kapalı olmayın sevgilerimle

yahu kime güveneceğimizi şaşırdık 2 gün okumuyorum burayı mutlaka bi kötü haber çıkıyo bıktım ya senağlama

Merhaba formu okudum tamamını:))))))))))) nİsan Çok geÇmİŞ olsun gÜzellİk İÇİn aksİlİk olabİlİyor malesef .. Bende kararlıyım amelİyat İÇİn pazartesİ muayeneye gİdİcem 22 yaŞındayım Çok bÜyÜk olmadıĞını sylÜyorlar memelermİn ama ben rahatsızım 70dd kullanıyorum fİzİĞİme gÖre orantısız yaptırınca Çok gÜzel olucak İnanıyorum doktorla gÖrÜŞÜnce aldıĞım tÜm bİlgİlerİ paylaŞıcam İnŞ en yakın zamanda

sağol canım ama ben güzellikten ziyade sağlığım için ameliyat oldum okuduysan önceki yazılarımdanda dikkatini çekmiştir seni anlıyorum ORANTISIZ yazmışsın evet bende öyle idim boy 1,57 falan kilo 47 eeeeeee sarkan memişlere takkeleri geçirince sen gelseydinde ORANTISIZLIĞI bende görseydin ne gülerdin ama sanada şimdiden kolay gelsin gelişmeleri paylaş bizimle

cnm mrb bn gögüs kücülte ve diklestirme amelıyatı oldum 14nisandabn yesilyurt devlet hastanesınde ıldum cok memnunum doktorum metin görgü tarafından amlıyat oldum ve metin hocanın cok muhtesem bır ınsan oldugunu soyluyebılırım cok anlıyıslı bı doktorbnm ucretlı oldu heyetten gcemedıgım ıcın ve meslegınde cok basarılı bı doktor amelıyat olmadan ogrenıp amelıyat olduktan sonrada kararım degısmedı bncede sende bı gorusmelısınkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

canım geçmiş olsun nasıl oldun allah acil şifa versin kendine iyi bak

canım geçmiş olsun nasıl oldun allah acil şifa versin kendine iyi bak

cnm mrb cok tskr ederım ıyıyım gercektende korkulacak kadar deılmıs suan sarılı kndı basıma halledıym ısımı ama annem elımı sıcak suadn soguk suya vurdurmuyor ve ayrıca cocuklarımada bnden guzel bakıyo allah razı olsun annemden en buyuk destekcım annem ve kız kardesımdı bunun yanı sıra esımınde cok destegı oluyo suan cok ıyıyım nazar degmesın salı gunu kontrolum var bebısım:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

bitanesi gecmis olsun canim varmi agrin sizin kendi basina rahat hareket edebiliyormusun?

mrb guzelım sagol cok tskr edrım agrım sadece amelıyattan ılk cıkınca oldu ama agrı kesıcılerle oda kalmadı amelıyat oldugum gun ayaga kalkıp dolastım tabıkı narkozun etkısı gectıkten sonra ewet cnm kndı basıma hareket ettım amelıyat oldugum ılk gunden berı cnm korkulacak bısey yok bnm doktorumda meslegınde tam bır mukemmel bı doktor ıyıkı o doktora amelıyat olmusum cnm cok anlayıslı ıstegın soru hakkında senı bılgılendırıyor cnm hep kafamda devlet hastanesınde olucam amelıyat doktorum ya ıyı deılse dıye dusundum ama yanılmısım ve suankı memelerımın goruntusunden cok memnunum
:dance::dance::dance::dance::dance::lepi:

Hadiseyim çok geçmiş olsun çok üzüldüm. Yazdıklarını eşime de okudum ikimizde ürperdik. :KK43:
Ben bir hafta önce ameliyat oldum şu ana kadar şidddetli bir ağrı ve koku hissetmedim ama inan yazını okuyup, hemen sütyeni çıkarıp orasını burasını kontrol ettim...
Şimdi dua ediyorum inşallah Naci Çelik' e ameliyat olmamışsındır..
Çok çok geçmiş olsun :KK43:

Hepinize Teşekkürederim Arkadaşlar............

teşekkür ederim cnm merak etme benim doktorum o değildi...umarım hiç bir sorunla karşılaşmazsın bende inanılmaz morluklar olmustu buz takviiyesiyle günlerce soguk tutup morlukların gitmesi için cabaladım ben normal sanıyordum ama değilmiş demekki
benim doktorumda kendi dalında iyi övülen bir doktordu ama sonuc belli anlattıgım gibi meme ucu yapımı içinde defalarca hastaneye gitmişimdir her operasyondada basarılı olunamadı malesef..olan benım diri diri dikilip kesilmemle canımın yanmasıyla kaldı lokal yapıldı bu operasyonlarda o nedenlede düzgün uyusmadıgım için çoğu ineyi hissettim hatta acıdan ağladıgım bile oldu aradan 2 sene geçti bu iki sene içinde sürekli operasyonlara maruz kaldım su andada hala meme ucu yok yapılamadı hep başka tarihe atıldı ... umursamıyorlarda zaten bende bu nedenle hukuki hakkımı aramaya karar verdim

demem okiii çok iyi düşünülmesi gerekir benim doktorumda amerikada egıtımını almış herkez tarafından tavsiye edilen bir doktordu ama ama sı bana oldu sağlık satın aldım sağlıgımdan oldum
...

umarım sizlerin başına böyle birşey gelmez ...

Son düzenleme:
birde aklıma geldide tekrar eklemek istedim ameliyat sonrasındada sorunsuz olana meme ucundada anlamsız şiddetli arılarım oluyor acılarım oluyor zaman zaman özelliklede üşüdüğüm zaman ..hani hanımlar bilir soguga maruz kalınca meme ucu kasılır sertlesir garip bir acı olur ama benımki bunun daha şiddetlisi ve kolay kolayda içeri girmiyor yumusamıyoır kendisine ilettiğimde normal ilerde düzelir dendi ama hala ara ara sızım sızım sızlıyor

işte böyle bayanlarrrr ne diyimmmmm sizler için hayırlısı neyse o olsun ...

Merhaba arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım. Ben de uzun süren karar verme aşamasından sonra sizlerinde tecrübelerinden aldığım güvenle ameliyat olmaya karar verdim. 30 nisanda kısmetse ameliyatım var. Doktoruma sormayı unuttum ve ameliyat olan arkadaşlardan yardım istiyorum. Bu genel anestezi ile olan bir ameliyat lavma ve sonda kullandılar mı ameliyatınızda? Arkadaşım daha önce başka bir ameliyat oldu sondanın acı veren iğrenç bir şey olduğunu söylüyor. Bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

birde aklıma geldide tekrar eklemek istedim ameliyat sonrasındada sorunsuz olana meme ucundada anlamsız şiddetli arılarım oluyor acılarım oluyor zaman zaman özelliklede üşüdüğüm zaman ..hani hanımlar bilir soguga maruz kalınca meme ucu kasılır sertlesir garip bir acı olur ama benımki bunun daha şiddetlisi ve kolay kolayda içeri girmiyor yumusamıyoır kendisine ilettiğimde normal ilerde düzelir dendi ama hala ara ara sızım sızım sızlıyor

işte böyle bayanlarrrr ne diyimmmmm sizler için hayırlısı neyse o olsun ...

inanamıyorum gerçekten 2 yıl geçti ve hala meme ucunuz yok öylemi :1shok: kimse sürünsün inşallah o adam Çok üzgünüm çoook çok geçmiş olsun tekrar inşallah en kısa zamandakazanırsınız davanızı

Merhaba arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım. Ben de uzun süren karar verme aşamasından sonra sizlerinde tecrübelerinden aldığım güvenle ameliyat olmaya karar verdim. 30 nisanda kısmetse ameliyatım var. Doktoruma sormayı unuttum ve ameliyat olan arkadaşlardan yardım istiyorum. Bu genel anestezi ile olan bir ameliyat lavma ve sonda kullandılar mı ameliyatınızda? Arkadaşım daha önce başka bir ameliyat oldu sondanın acı veren iğrenç bir şey olduğunu söylüyor. Bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

aramıza hoş geldin canım sorduğun 2 şeyde olmuyor hiç düşünme seninle sohbet ederken nasıl uyuyup uyandığını bile fark edemiyeceksin az kalmış senin adına mutlu oldum gelişmeleri bizede aktar bol şanslar (bekar yazmışsın biraz güldüm ama yazmadan edemiyeceğim o sorduğun inşallah evlenip anne olacağın zaman doğumda olacak tabiki normal doğum yaparsan)

heeeeeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyy LAVERNA nerdesin kardeşim bir göründün bir kayboldun sorun yoktur umarım

Nisan çok teşekkür ederim. Evet bekarım. Önce anne olduktan sonra bu ameliyatı olmalıyım diye düşündüm ama yok daha fazla sabretmek istemiyorum. Kıyafet seçerken yaşadığım sorunları gelinlik seçerkende yaşamayı kaldıramam. Doğru bir kara verdiğime inanıyorum ve tabii ki tüm gelişmeleri sizlerle paylaşacağım. Tekrar teşekkürler.

Nisan çok teşekkür ederim. Evet bekarım. Önce anne olduktan sonra bu ameliyatı olmalıyım diye düşündüm ama yok daha fazla sabretmek istemiyorum. Kıyafet seçerken yaşadığım sorunları gelinlik seçerkende yaşamayı kaldıramam. Doğru bir kara verdiğime inanıyorum ve tabii ki tüm gelişmeleri sizlerle paylaşacağım. Tekrar teşekkürler.

hayatım en doğru kararı vermişsin sonuna kadar destekliyorum allah isteyen herkese bu mutluluğu yaşatsın

cnm mrb cok tskr ederım ıyıyım gercektende korkulacak kadar deılmıs suan sarılı kndı basıma halledıym ısımı ama annem elımı sıcak suadn soguk suya vurdurmuyor ve ayrıca cocuklarımada bnden guzel bakıyo allah razı olsun annemden en buyuk destekcım annem ve kız kardesımdı bunun yanı sıra esımınde cok destegı oluyo suan cok ıyıyım nazar degmesın salı gunu kontrolum var bebısım:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

maşallah hayatım anneciğinede tşk ederim ne güzel dinlenmeni sağlıyor sağ olsun öpüyorum seni

bencede arkadaşımşimdi düşünüyorumkeşke bende bekarken yaptırsaydım gerçi iyi oldu bilinçlendim ama bukadar zamandır ağırlıkçek sıkıntı çek hem evliliktede sıkıntı olurmutlaka bii süre. :eek: İnşallah hayırlı haberlerini alırız seninde canım Şeniz

vay be ne kadar çok zaman olmuşş

kızlar ben 22eylülde ameliyat oldum
7 ay olmuş

vay beeeeeee

inanın böyle doğmuş gibiyim
hala memeuçlarımın hissi gelmiş değil
ama zaten memeuçlarımla da henüz bi işimilişkim yok :s
neyse konuyu saptırmiimm

sol mememdeki asimetri devam ediyor
ama uğraşmayı düşünmüyorum
kalsın öyle
çocuk mocuk yaparsam artık değişirim
izler var
yani şimdi ne kendimi ne sizleri kandırmayayım

iz çok
umarım sorun etmez evlenince kocasırnaşık şey

neyse aslında aradaki sorunları okuyunca çok üzülüyorum
allah herkese kolaylık versin
çünkü hani ben burda delidanalar gibi yazdım
çok kolay çok rahat diye
sorunlu operasyonları okuyunca üzülüyorum
acaba tek tarafını mı anlatıyoruz burda diye

ama hata tabi ki kula mahsus onu kabul ediyorum
ama yani bir doktor bir tıp hekimi normal bir insnadan çok daha fazla dikkat etmeli
muhasebeci hata yapar çok çok ceza öder
pazarlamacı hata yapar çok çok müşteri kaybeder
ama doktor hata yapınca hiç tahmin edemeyeceğimiz sonuçlar olur
ve ben çok üzlüyorum

nerden dereye
ha bir de söylemek istediğim birşey var
benim doktorum meme başı nekrozu denen bişeyden bahsetmişti
meme başı nekrozu herkeste olmamakla birlikte
bazı deri tiplerinde kaynamamaya sebep olabiliyormuş
bu risk her hasta için geçerliymiş
benim doktorumun bile -ki çok memnun kaldım kendisinden bunu her seferinde söylüyorum- benim doktorumun bile bir hastasında meme başı nekrozu oluşmuş
ama tabi bizim gibi genç bünyelerde daha nadir rastlanan birşeymiş
yaşlı hastalarda daha çok görünürmüş
işte meme başının deriye kaynamaması durumu

bilmiyorum bu hastane ya da doktorun adı yazıldı mı burda
çok okuyamadım her mesajı
ama bence eğer doktorun-hastanenin ya da anestezicinin bir hatası olduğundan eminsen
burada ve başka platformlarda mutlaka belirtilmeli bu durum.

asıl kendimle ilgili söyleyeceğim şey ise
kızlar kilonuza aman ha aman dikkat edin
çünkü evet ben otururken daha zayıf görünüyorum ama
göbeğim anlatılamayacak büyüklükte -ki ameliyata girdiğim kilodayım-
meğer benim memişler ne kadar çok kilo kamufle ediyormuş
bildiğiniz 7-8 aylık hamile karnı gibi göbeğim var
ve ne yapsam olmuyor

-eh malum yaş da büyük etken-
neyse yani işte son durum bu

sorun yaşayanlara büyük geçmiş olsun dileklerimle beraber allah bir an önce şifanızı versin dilerim
diğer sorunsuz geçenlere allah mutluluklar versin dilerim

olmayı düşünenlere ise
bir an önce karar vermelerini dilerim

öptüm herkesi

sevgiler

olmayı düşünenlere ise
bir an önce karar vermelerini dilerim

öptüm herkesi

sevgiler

fazla yer kaplamasın diye bukadar alıntı yaptımama çok güzel yamışsın be kardeşim kaydirigubbakcemile3 yeniden şevkim yerine geldi dukaçma öpçem Şeniz :lepi:
sen o asimetrik bozukluktan dahaönce bahsetmiştin hatırlıyorumlakal bioperasyonla bile halledilebilecekmiş demiştin yanlış hatırlamıyosam :eek: niye vazgeçtinki

BUNEBU sağol arkadaşım ne güzel yazmışsın tüm arkadaşlarımıza moral olsun olanlara toptan geçmiş olsun hepimize allah şifa versin olmayı düşünenler de bir an önce olup bu mutluluğu yaşasınlar inşallah kararsız kalan arkadaşlar PARESSSSS ve diğerleri düşündüğünüz hergün size kayıp acele edin bana AYGÜLROSE arkdaşım yaşadıklarımdan dolayı pişmanısın lütfen söyle dedi hepinize söylüyorum HERŞEYE RAĞMEN HAYATIMDA YAPTIĞIM EN DOĞRU ŞEYDı

bunebu canim cok guzel yazmissin banada moral oluyor boyle yazilar okudukca benim de istanbula gelmeme az kaldi olucam insallah ameliyati

X