Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

---Lily---

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2007
3
12
arkadaşlar herkese merhaba,

internette bu ameliyatla ilgili bilgi ararken en iyisi ameliyatı olmuş birine sormak düşüncesinden hareketle bu siteyi buldum...

aranızda bu ameliyatı olmuş (yakınlarınızda birisi de olabilir) ve bana hem ameliyatla ilgili (ameliyatın kendisi, sonrası, kalan izler vs.) bilgi, hem de doktor tavsiyesi verebilecek birileri var midir acaba?

şimdiden hepinize teşekkür ediyorum yardımlarınız için...

Lily

merhaba Tuba, yanitin icin cok tesekkurler. okudum yazini, gecmis olsun.

ben daha cok doktor tavsiyesi kismiyla ilgiliyim aslinda. yani yaptirmaya kesin kararliyim diyebilirim..

Lily

merhaba lily bende göğüslerimi küçülteceğim.ben izmirdeyim ve dr atay atalay bu konuda çok iyiymiş ama şimdi emziriyorum 4 ay sonra falan olacağım.ama 20 gün önce istanbulda bir arkadaşım oldu doktoru hatırlamıyorum ama öğrenirim o mkadar güzel olmuşki inanamazsın.ameliyat olan arkadaş daha bekar ve 20 yaşındaydı dr biraz özenmiş ameliyat tam 7 saat sürmüş sonuç mükemmel gerçi daha sargıları açılmamıştı ama süper.hiç düşünme bile hemen yaptır sanırım 5500 liraya yaptırmış.ameliyat olursan lütfen bizimle paylaş canım

tabi ki paylasirim. kesin yaptiricam, biktim artik, sirtim da agriyo zaten..

doktorun ismini, telefonunu ogrenebilirsem cok sevinirim..

Lily

merhaba lily bende göğüslerimi küçülteceğim.ben izmirdeyim ve dr atay atalay bu konuda çok iyiymiş ama şimdi emziriyorum 4 ay sonra falan olacağım.ama 20 gün önce istanbulda bir arkadaşım oldu doktoru hatırlamıyorum ama öğrenirim o mkadar güzel olmuşki inanamazsın.ameliyat olan arkadaş daha bekar ve 20 yaşındaydı dr biraz özenmiş ameliyat tam 7 saat sürmüş sonuç mükemmel gerçi daha sargıları açılmamıştı ama süper.hiç düşünme bile hemen yaptır sanırım 5500 liraya yaptırmış.ameliyat olursan lütfen bizimle paylaş canım

Kızlar ben de bu dertten mustaribim vallahi. Ağrılarım bitmek bilmiyor. Güzelliği bir tarafa... Ama korkularım var, ameliyattan korkuyorum, iz kalmasından korkuyorum, maddi yönden karşılayamamaktan korkuyorum. Ama çok isterdim gerçekten ben de.

Ben 6 yıl kadar önce ameliyat oldum. Kocaman ve sarkmış göğüslerimi küçülttüm ve bence yaptığım en iyi işti kızlar. Sırt ağrılarım geçti, artık istediğim her kıyafeti giyebiliyorum, kendime güvenim arttı. Ameliyat sonrası biraz zorluk yaşadım, 3 hafta kadar sırt üstü yattım, 6 ay kadar ağır kaldırmadım ...vs ama hepsine değdi.

evet lütfen biri anlatsın :KK43: belki bnm için daha erken ama şuan 90 ölçülerinde olmalarına rağmen yaz ayları bikini/sütyen bulabilme işkencesi çekmek ve dikkat çekiyo die beğendiğim hiç bir şei giyinememek çok sinir bozucu!!!sıcaklar yüsünden aşırı terlemesi de ayrıca başa bela..ahhh bide o sokakta yürürken -gayet kapalı birşey bile giyinmiş olsam- o bakışlar yokmu benneyaptımki evet belki şuan genç olduum için güsel görünüo olabilirler ama kendimi çocuk doğurduktan sonra düşünemiorum :1no2::1no2: zamanı belli deil ama mutlaka bigün başımdan geçecek benimde bu operasyon.. en zor ve en ağrılı estetik ameliyatı die duydum senağlama bilen yaşayan tüm ayrıntılarıyla anlatsın lütfeen..

Ben 6 yıl kadar önce ameliyat oldum. Kocaman ve sarkmış göğüslerimi küçülttüm ve bence yaptığım en iyi işti kızlar. Sırt ağrılarım geçti, artık istediğim her kıyafeti giyebiliyorum, kendime güvenim arttı. Ameliyat sonrası biraz zorluk yaşadım, 3 hafta kadar sırt üstü yattım, 6 ay kadar ağır kaldırmadım ...vs ama hepsine değdi.

güzel göğüslere sahip olmak için 3 hafta sırtüstü yatmaya değer valla

selam kızlar ben bu ameliyatı oldum. inanın hayata geri dondum dıyebilirim. vitrinlerde gorduum seylerin içine sıgarlarmı die dusunmuyorum, denediimde psikolojim bozulmuyo artık sadece cirkin oldukları için vazgeciyorum almaktan. ayrıca artık nadide sultan yerine taş gibi die laf atıolar bundan hoslandıım için yazmadım tabii benim durumda olanlar anlayabilirler...
ameliyatım 6 saat surdu. ama sonuc harikaydı artık mankenım die salınanların goguslerıne burun kıvırıyorum pehhhh die :) sutyenede gerek kalmıo kimse sutyen takmadııma inanmıo...
ameliyattan sonra abartmıyorum cok sasırtıcı ama en ufak bı agrım sızım olmadı, parmaamı kessem acıdan olurum ama hıc ama hıcbısı hıssetmedım ben.
su anda his kaybımda yok gayet normal hersey ama doktorum emzirme doneminde sorun yasanabilir kucuk bı ihtimal dedi.
ben cok memnunum ve 3 umuzde cok mutluyuz. :) kendimi tebrik ettiim sayılı işlerden biri cunku biraz cesaret istiyo ama korkmayın sonra cok mutlu olucaksınız...
sevgiler...

merhaba hangi sehirdesiniz acaba
ameliyatınızadan memnun oldugunuz icin doktor ve hastane tavsiyesi almak istiyorum
tsk.

gecmiş olsun canım, bunuda hallettikmi bidaa acılıp kapanmassın işallah.
moralini bozma bende cok aglamıstım belkide bebişten sonra karar vermen daha ii oldu, emzirmede sorun yasamamıs oldun. ben daha fazla istemiyorum sizi diip kesip attırdım beklemeden.. risk aldım yani..
bebişte cok seker masallah.
az kaldı sabret ve sevgiyle kal...

ameliyat sonrası ağrı nasıl oluyor? ben de yaptırmayı düşünüyorum. birinden ameliyattan sonra 4 hafta boyunca çok ağrı çektiğini duydum.

oh ne güzel bende ciddi düşünüyorum ameliyat olmayı ama ameliyat sonraso fotoğrafları görünce bayağı bir kötü oldum. hatta eşimde gördü. böyle olacağına büyük ve sarkık olsun daha iyi diyor. aslında ben önce kilo problemimi halledip bebeğimin emzirme işini halledip ondan sonra düşünüyorum ama o fotoğraflar gerçekten beni olunsuz yönde etkiledi.

merhaba bende ankaradayım nerede ameliyat oldunuz doktorun ismini alabilirmiyim birde benimde DD cup kücülmüyormu
ameliyatla ilgili sorun oldumu

Selam arkadaşlar,
Malesef ben de aynı dertten muzdaripim. Genç kızlığımdan beri bu sorundan bıktım usandım artık. En sonunda ensemin yamukluğunu ve bitmek bilmeyen sırt ağrılarımı gören eşim gel dr.a gidelim dedi.
Burdaki çok iyi işler çıkartan bir estesiyene gittik. İstersen yapayım ama bence çocuğun olduktan sonra gel daha iyi olur dedi.
Hem emzirmede problem yaşayabilirmişim, hem de eger emzirmeden sonra yaparsam oluşan deformeyi de düzeltiriz dedi. Anlayacağınız biraz daha sabretmem gerekiyor. Buradaki herkesi çok iyi anlıyorum.
Ben beklemeyi seçtim, emzirmenin nasıl önemli olduğunun farkındayım.

merhaba deniz dalgası bende ameliyat olalı 2 ay falan oldu seninle aynı fikirdeyim hala toparlayıcı kullanıyorum ve istediğim kadar küçülmediler ama doktor daha fazlasını yapamam diyor benim bir arkadaşımda oldu başka doktora onunkide öyle demekki bu kadar oluyor ne yapalım kader açıkcası bende hüsrana uğradım ama eski halini düşündükçe şükrediyorum gerçekten çok büyük ve sarkıktılar şimdi çok dik o yüzdende büyükmüş gibi duruyor.yani güzelim göğüslerim daha küçülecek falan diye bekleme demek ki bu kadar oluyormuş hiç hayal ettiğim gibi olmadı.bu arada ben 4000 ytl ye oldum sen ne kadar oldun?

bende ameliyat olucam göğüslerimden bedenime göre büyük ve hep kom'un minimayzır süteynini kullanıyorum göğüslerim ufak gözüküyo ama gel görki bel sırt ve kol ağrılarından duramıyorum:KK43:((((bide boynada vuruyo ağrısı.ilerde çocuk olucağı zaman düşünemiyorum göğüslerimi:KK43:((süt dolucak bide benimkiler baya sarkık:KK43:((((süt olunca dahada sarkıcak:KK43:(((büyüklüğü var bide offf zor ya:KK43:((bende ameliyat olucam kesin ama dr araştırıyorum istanbulda .....ii bi dr olması şart yani..böyle benim gibi durumda olan arklar varsa ve ameliyat olmuşsa istanbulda yani bana yazarsanız sevinirim....

selam elmax...ben yaşamadım ama tahmin edebiliyorum nasıl bir rahatsızlık verebileceğini.kuzenim aynı dertten muzdaripti.ben sana dr.naci çeliki önerebilirim.hakkında tavsiyeediyorum.com dan bilgi alabilirsin.ben bir git görüş derim.:)

arkadaşlar herkese merhaba,

internette bu ameliyatla ilgili bilgi ararken en iyisi ameliyatı olmuş birine sormak düşüncesinden hareketle bu siteyi buldum...

aranızda bu ameliyatı olmuş (yakınlarınızda birisi de olabilir) ve bana hem ameliyatla ilgili (ameliyatın kendisi, sonrası, kalan izler vs.) bilgi, hem de doktor tavsiyesi verebilecek birileri var midir acaba?

şimdiden hepinize teşekkür ediyorum yardımlarınız için...

Lily
canım ben bu ameliyatı oldum.Antalya da akdeniz üniversitesinde KORAY COŞKUN FIRAT gerçekleştirdi kesinlikle tavsiye ederim.olmak isteyen arkadaşlar da bence olsunlar.şu an bir ay oldu ve kendimi harika hissediyorum tabi ki regl dönemlerimde ve soğuk aldığımda ağrılarım oluyor ama kendimi sakınırsam sorun yok.

X