Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Tabiki yardımcı olurum. Şu an istediğimden de güzeller :) Ben kiloluyum boy 1.58 kilo ameliyat öncesi 83,5 di şimdi 80 tartılıyorum. Ben çok küçük istedim, yani vücuduma göre gerçekten çok küçükler ama istediğim buydu, doktorumda beni kırmadı ve uyguladı. 80b yaptı bedenimi. Kilo alsam da versem de değişmeyeceğini söyledi, sadece hamilelikte belki 1 beden artarmış. Ben de bunu düşünerek çok küçük istedim, ilerde hamile kalırsam yine büyük olmasın diye :) Kısacası çok memnunum, ben bu hallerini çok beğeniyorum. Her istediğimi giyebiliyorum. Toplamda 2 kilo almış benden :KK64:

senin adına cok sevındım:) ben fuat beyle gecen sene gorusmustum teyzemın burnunu yapmıştı ve banada bı kaç resım gostermıştı ama sekıllerdekı gogusler yanı yapılmadan oncekı hallerı okdr kotuydukı kendımkıyle kıyaslayamadım ben 20 yasındayım ve boyum 1.70 66 kıloyum goguslerımde 95 ne kdr buyuk ve hafıf sarkık olsa da gosterdıgı resımdekı kadınlar gıbı kotu durmuodu ve bana senın goguslern onlardn daha guzel olur cnku cocuk emzırmemışsın dedı bunun yararı yok buyukmus o yuzden gogsumun tam olarak benzerını gormedıgımden nası olabılcgını blmıorm tek skıntım dik ve 80 olması bıde ızler wwar tabı ama korkum hıç yok dıyebılırm fıyat olarakta bana cok uygun bı fıyat vermıştı ve adını solemek yanlıs olur ama sanırm kadıkoyde kastettgın hastanede olucagım fıyattı dıer ozel hastanede fıyat katlanıyormuş :)

senin adına cok sevındım:) ben fuat beyle gecen sene gorusmustum teyzemın burnunu yapmıştı ve banada bı kaç resım gostermıştı ama sekıllerdekı gogusler yanı yapılmadan oncekı hallerı okdr kotuydukı kendımkıyle kıyaslayamadım ben 20 yasındayım ve boyum 1.70 66 kıloyum goguslerımde 95 ne kdr buyuk ve hafıf sarkık olsa da gosterdıgı resımdekı kadınlar gıbı kotu durmuodu ve bana senın goguslern onlardn daha guzel olur cnku cocuk emzırmemışsın dedı bunun yararı yok buyukmus o yuzden gogsumun tam olarak benzerını gormedıgımden nası olabılcgını blmıorm tek skıntım dik ve 80 olması bıde ızler wwar tabı ama korkum hıç yok dıyebılırm fıyat olarakta bana cok uygun bı fıyat vermıştı ve adını solemek yanlıs olur ama sanırm kadıkoyde kastettgın hastanede olucagım fıyattı dıer ozel hastanede fıyat katlanıyormuş :)

Benimde annem 6 yıl önce ameliyat olmuştu göğüs dikleştirme. O yüzden Fuat YÜksel'i seçtim bir de Prof. olması da etkili tabi seçimimde. Evet bende baktım cidden çok kötü resimler vardı ve ben de onlardan biriyim :) gidersen herhalde beni de gösterir. Benim kadar kötüsünü bile düzeltti ya :KK70: Evet kadıköydeki o özel hastahanede yapıyor, ben çok memnun kalmıştım hastahaneden. Temiz bir hastahane :)

Ben de diklestirme ile bir miktar kucultturmustum. Benim doktorum Alper Beydi. Daha once levent cerrahide idi su an muayenehanesi var. Ben cok memnunum zaten burada hep tavsiye ediyorum kendisini.

Ben de diklestirme ile bir miktar kucultturmustum. Benim doktorum Alper Beydi. Daha once levent cerrahide idi su an muayenehanesi var. Ben cok memnunum zaten burada hep tavsiye ediyorum kendisini.

mrh arkadaslar arkadas olarak ekledim sizleri bende göğüslerime estetik yaptırmayı düsünüyorum diklestirme ve büyütme olacak sanırım memebası lolipop seklinde bir iz kalacak iz ne kadar gidiyor acaba göğüs basındaki belirginmi oluyor cevaplarsanız sevinirim:KK71:

slm arkadaslar ben 31 yasında 2 ccuk anesıyım bekrakende goguslerım vardı gelınlıgın altına bıle 95 takıyodum olcu olarak sun ıınan tam bılemıyorum ama kendım mezurayla olctım tam 117 santım cıkıyo ve cok felaket sırt agırısı yapıyo amleyat olmayı cok ıstıyorum ama kucuk cocugum var 18 aylık ve cok hareketlı yaramaz cok zormu gecıyo bımıyorum ız falan umrumda deyıl zaten bu saattenn sonra bırde sıgorta kac bedene kadar karsılıyo acaba gercı gozumu karrattım artık ozelde olsa olacam kısmetse 1 sene ye kadar ıns herekse hayırlı sıfalar dılerım :KK1:

arkadaşlar meme ameliyatı sonrası problem yaşayanlar var mı ben yaklaşık 20 gün önce ameliyat oldum ama sağ göğsümde dikişlerde açılmalar oldu hatta meme ucundan sonraki dikişlerin tamamı neredeyse acıldı diyebilirim üstelik parmak genişliğinde açılmalar hafif akıntıda var doktorum dikişe karşı reaksyon oldugunu söyledi ama görünüşü cok kötü açık yara gibi :KK50:

canım ben de meme küçültme ameliyatı oldum ama 5 sene önce oldum. ben senin dediğin gibi bir problem yaşamamıştım ama doktorum böyle bir durumun olabileceğini söylemişti bilmiyorum ameliyattan önce sigara kullanıyorsan dikişlerde problem çıkabilirmiş :KK43:(

umarım biran önce iyileşirsin çok geçmiş olsun....

canım ben de meme küçültme ameliyatı oldum ama 5 sene önce oldum. ben senin dediğin gibi bir problem yaşamamıştım ama doktorum böyle bir durumun olabileceğini söylemişti bilmiyorum ameliyattan önce sigara kullanıyorsan dikişlerde problem çıkabilirmiş :KK43:(

selam arkadaşım aradğım kişisin bende 3 buçuk ay önce meme dikleştirme ve küçültme aml. oldum herşey çok güzel çok memnunum ve bunun bozulmasından korkuyorum senin 5 yıl olmuş herhangi bi bozulma oldumu çevrem bana olumsuz şeyler söylüyor yerçekimi ,kilo alma yada verme olucak ve çok sürmez bu diriliği diye sencede öylemi ?cvb verirsen çok sevinirim tşkler :KK71:

selam arkadaşım aradğım kişisin bende 3 buçuk ay önce meme dikleştirme ve küçültme aml. oldum herşey çok güzel çok memnunum ve bunun bozulmasından korkuyorum senin 5 yıl olmuş herhangi bi bozulma oldumu çevrem bana olumsuz şeyler söylüyor yerçekimi ,kilo alma yada verme olucak ve çok sürmez bu diriliği diye sencede öylemi ?cvb verirsen çok sevinirim tşkler :KK71:

Haziranda ben bu soruna cevap verebilirim. Annem olalı 6 yıl oluyor ve hiçbir değişme olmadı olduğundan bu yana, hala diriler.

sigara kullanmıyorum bende anlamadım neden böyle oldu :KK25:

Kızlar, merhaba bende 09.06.2011 de Ayık karanlık a meme kucultme amelıyatı oldum goguslerım cok buyuktu normal sutyen kamıyordum.sımdı 85 bedene indiler memnunum abcak ben daha kucuk olmasını ıstemıs ve soylemıstım kendısıne ama o en ıdeal benım ıcın bu olcu olacagını dıger sekılde kucukolursa cocuk gibi duracagını soyledı.neyse ıkna oldum ama daha kucuk ıstememın sebebı benım goguslerım buyumeye yemeye ıcmeye karsı cok egılımlı okadar korktumkı yıllarca boyum 168 kılom 57 idi hep kılo alısım goguslerden oluyordu.bılmıyorum suan memnunum eskıye gore ama sol gogsum suan sağagöre daha buyuk bunu sebebınınde soldan daha cok doku alındıgından solun sıs durması bu sıslıgın ınecegını soyledı ıkı bucuk ay oldu sıslık az da olsa yıne var yağ dokusu gıbı pot duruyor sutynın ıcınde yandan.benım gıbı olanlar varmı.ben yıne dıyorum keske daha fazla kucultseydı 80 falan yapsaydı,ilerdeıkıncı bır amelıyat olmak zorunda kalmam inşallah.:82:

Sorun değil de ben saçma bi soru olduğunu düşünmüyorum. Kaldı ki sizin beni daha çok anlamanız lazım. O benim de aklıma geliyo fakat doktorla aynı şekilde olmayabilir zevklerimiz. Mesela ben göğüslerimi ön plana çıkarmak istemiyorum, küçük olsunlar istiyorum, rahatça bikini giyebileyim normal bi şey giydiğimde bile açık giyinmişim gibi hissetmek istemiyorum. Çünkü çok çektim yıllardır. Doktor benim istediğimden daha büyük olmasını uygun görebilir.

Teşekkür ederim yine de :)

canım emin ol büyük yapmıyorlar :) yani abartılı bir şekilde ... :) normal ebadta oluyor. yaptırdıktan sonrada öyle çok ön planda olmuyorlar :) ne bileyim benimki artık en azından öyle durmuyor :)

arkadaşlar meme ameliyatı sonrası problem yaşayanlar var mı ben yaklaşık 20 gün önce ameliyat oldum ama sağ göğsümde dikişlerde açılmalar oldu hatta meme ucundan sonraki dikişlerin tamamı neredeyse acıldı diyebilirim üstelik parmak genişliğinde açılmalar hafif akıntıda var doktorum dikişe karşı reaksyon oldugunu söyledi ama görünüşü cok kötü açık yara gibi :KK50:

bende 2 yıl önce oldum . hiç problem yaşamadım diyebilirim hatta 5 gün sonra işe başladım. ameliyat için en doğru zaman havalar serinken olmak. yazın sıcaktan ,terden dikişler de açılma enfeksiyon olabilir.antibiyotik önerdimi ?ilaç ve merhem olarak kullanman lazım.problemlerin geçtiğinde iz kalmaması için jel ve slikon bant kullan canım. bende iz kalmadı diyebilirim.çok geçmiş olsun

canım ben 2 eylülde 2 ay dolacak sol gösümde 25 kuruş büyüklüğünde bir açılma var onun dışında gayet iyiyim. ama halen daha pansumana gidiyorum. dr. iyiye gittiğini söylüyor. bakalım ne olacak. yarın yine pansumana gideceğim. :KK43:

canım ben 2 eylülde 2 ay dolacak sol gösümde 25 kuruş büyüklüğünde bir açılma var onun dışında gayet iyiyim. ama halen daha pansumana gidiyorum. dr. iyiye gittiğini söylüyor. bakalım ne olacak. yarın yine pansumana gideceğim. :KK43:

Walla lafı ağzımdan aldın :) ağzına sağlık. bende korkuyorum yatarken bile dikkatli yatıyorumki deforme olmasınlar diye :) :KK62:

X