Dekoratif Mutfak Ürünleri cok ciciler

BENFINDIK

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2008
594
3
Buzdolabınızın üstüne monte edeceğiniz bu yapraklar size güzel bir sonbahar havası yaşatabilir:)))
squrh-gispen-leaves2.jpg

Buzdolabındaki, özellikle de ambalajı açılmış ürünlerin tazeliğinden emin olabilmek için DaysAgo Refrigerator Timer ‘ı kullanabilirsiniz. Yapışkanı ve mıknatısı sayesinde tüm kaplara, kavanozlara kolayca yerleştirilen timer ile yiyeceklerin buzdolabında tam olarak ne kadar kaldığını (saat veya gün olarak) öğrenebilirsiniz. Daysago’nun pilleri 6 ay dayanabiliyor
son-kullanma-tarihi.jpg

Sizlere ister mutfaginizda isterseniz evinizin sevdiginiz bir kosesinde sergileyebileceginiz sevimli, kokos ve son derece dekoratif objeleri gostermek isterim.
Usa+Nov2007107.jpg

Usa+Nov2007100.jpg

Usa+Nov2007104.jpg

Usa+Nov2007091.jpg

Kalp ya da çizgi kahramanlar kılığında ekmek kızartan tost makinelerinden sonra, tasarımcı Sasha Tseng işi bir adım daha ileriye götürüyor. Makinenin üzerine, özel kalemle yazdığınız mesaj, tost ekmeğinize işleniyor. Ne kadar kullanışlı olacağı ancak hayal gücünüze bağlı olsa da, en azından hediye olarak pek sevilecek aletlerden biri olduğu kesin.
toast_messenger.jpg

toast_messenger2.jpg

toast_messenger3.jpg

Eva Solo‘ tarafından piyasaya sunulan, gülümseyen kaseler (Smiley Bowl) sadece göz zevkinize hitap etmekle yetinmiyor. Altlı üstlü, iki bölmeden oluşan her bir kasenin bir katı yemişler, diğer katı da çöp ve kabuklar için. Böylelikle, ‘Kabukları atmak için şey getirsene,’ demeye gerek kalmıyor
evasolo_smiley.jpg

bnde ayolll cok begenedım kavanozlarııı aynısından haftasonu baktımda alamadım :KK43:((((

canım emeğine sağlık çok güseller aynen gülümseler kaselere ve dolap süslerine bittim hepsi çok süper bide nirde alacamızı sölesen Şeniz

bnde ayolll cok begenedım kavanozlarııı aynısından haftasonu baktımda alamadım :KK43:((((

neden alamadın ki:))

canım emeğine sağlık çok güseller aynen gülümseler kaselere ve dolap süslerine bittim hepsi çok süper bide nirde alacamızı sölesen Şeniz

bende bilsem sölicem ama aldığım sitede yazmıyo ki bebişimsenağlama

Tost makinesi bir harika...
Bulsam kesin alır ya da aldırırdım babişe :))

bende bulsam kesin alırdım yha ama yoktur buralarda kesinsenağlama

canım nerden alabılırıs bu kaselerden ben cok begendım
almak ıstıyoruuuummmmm

mutfak ıvır zıvırları bazı insanların tutkusudur. şaksen ben bayılırım böylesi cici şeylere.
meyveler için tasarlanmış bu çılgın meyvelikler çok güzel. kimisi pek kullanışlı olmasa da çok estetik. ama bazıları da fazlası ile işlevsel gözükmekte; hem de sahip olamadığı için insanda can sıkıntısı yaratan türden.senağlama
fruitmixmini.jpg

Karpuz Dilimleyici
82031.jpg

Türk tasarımcı Münire Kırmacı‘nın tuzluk ve biberliği bir arada sunan “Salt&Pepper All in One” tasarımı MoMA’nın tasarım dükkanında satılmaya başlamış.
munirekirmaci.jpg

munirekirmaci.jpg

Muz Dilimleyici
81892.jpg

Ne pratik ne güzel şeylermiş onlar öyle... Bende kaseler ve o yüz ifadeliler var ya çok hoştu yaaa.... Keşke bulup alabilsek...

çok güzel ürünler yaaa

ama bunca masrafın içinde şimdilik bunlara gerek yok hele düğün bi olsun toparlanalım da : )

ama gerçekten çok çok güzeller

ben bayıldım fındıkımmmm bunlar harika hepsini istiyorumşakkıdı:1closedeyes:

a.s.

X