ikiz bebekte hcg değeri kaç çıkar biliyormusunuz?

2 Saat Kaldi . çok Heyecanliyim Yaaaaaaa......bebişimi Görücem...

merhaba canım bende ikiz annesi olucam inşallah.12. günde 570 14.günde 1540 çıktı ultrasonda doktorum 2 kese var dedi çok güzel bi duygu inşallah seninde öyledir.allah hepimize herşeyden önce saglıklı bebekler nasip etsin:)

ay kızlar bunlar çok güzel haberler . Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah. ikiz ikiz bebişler var burda heeeeee.:teytey:

merhaba acaba progesteron değerim 20.71 11.gün ypıldı progesteron la hcg değeri aymı şeymi oluyor anlayamadım bende ikiz çok istiyorum bana hiç bişey yapılmadı tahliller bu ay başladı

Hayır canım progesteron değeri ve bhcg farklı değerler.Bhcg hamile kaldıktan sonra yani eğer hamilelik varsa ortaya çıkan bir değer.

ayyyy kızlar ya valla ben de çok merak ettim. Nerde kaldı acaba. Kesin ikizleri duyunca bizi unuttu ya da üçüzleri duyunca şoka girdi:dance:

slm kızlar değelerle ilgili bi sorumda benim var bilgisi olan arkadaslardan rica ediyorum. Bende ilk aşılamayla gebe kaldım ilk tahlil
14.gün 184 4 nisanda
17.gün 864 7 nisanda
bugün için dr um gel keseyi görelim dedi sonra tekrar hcg istedi oda
19.gün 2460 9 nisanda
keseyi gördük tekti zaten ikiz değildi değerlerim daha küçük dedi ama artış için bişey demedi normal mi die sordum normal dedi.
yine de kafam takıldı size normal mi kızlar bu artıs iki günde???:uhm:

Gayet normal değerler tek bebek için.Bu arada hayırlı olsun hamişliğin,sağlıkla kucağına al bebeğini.

slm kızlar değelerle ilgili bi sorumda benim var bilgisi olan arkadaslardan rica ediyorum. Bende ilk aşılamayla gebe kaldım ilk tahlil
14.gün 184 4 nisanda
17.gün 864 7 nisanda
bugün için dr um gel keseyi görelim dedi sonra tekrar hcg istedi oda
19.gün 2460 9 nisanda
keseyi gördük tekti zaten ikiz değildi değerlerim daha küçük dedi ama artış için bişey demedi normal mi die sordum normal dedi.
yine de kafam takıldı size normal mi kızlar bu artıs iki günde???:uhm:

selam

değerlerin yükselişi çok güzel ,sağlıklı bir gebelik gözüküyor,nazar değmez inşallah
hamişliğin hayırlı olsun

kızlar geldim geldim
sağolun arkadaşlar beni merak ettiğiniz için.
ultrasonda bi tane görür gibiydik. dr.henüz erken dedi ama ancak alttan muayene etmem gerek dedi. ben istemedim şuan için çok erken dedim. zaten ankaradaki tüp bebek dr. aradım oda olmaz alttan muayene olma dedi.
erken olduğu için 15 gün sonra bir daha ultrasona giricem. yani üstten bakıyolar. tam net göremedim ama çooooooooooooooook acayip bi duygu yaaaaaaaaaaaaaaaa. anne olucam bende..hamileliğime sevinemedim. zira görmeyince bişey anlamadım. ama ultrasonda görünür gibi olduya kelimeler yetersiz ya anlatamam bu duyguyu. 6 yaşındaki yeğenimde vardı ablamda.yeğenim dediki dr.a ee teyze bunun başı nerde ? biz kahkahayı patlattık tabi o an. dr. daha göremezsin diye cevap verdi.
dilerim ALLAH tan sizlerinde tüm umutlarınız yerine gelir gerçekleşir. her kadının bu duyguyu yaşamasını isterim... BİR ANNE ADAYI OLARAK.........

gözün aydın canım.Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah. Bize de dua et ama inşallah bizde böyle müjdeli haberleri alırız.süprizzzzz

X