Sayfa: 1/3 123 SonSon
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: gögüs uçları

1. Konu Sahibi : sezin05 #1

Ufak bir soru ? gögüs uçları

herkeze merhaba ben 22 haftalık hamileyim. ama göğüs uçlarımın biri içe dönük diğeride düz.acaba bebeğimi emzirmekte sorun yaşarmıyım.bebeğin gögüs ucunu değil kahverengi bölgeyi ağzına alarak emdiğini duydum ama emin değilim.içinizde benimle aynı problemi yaşayan varmı.gögüs ucunun dışa çıkması için kullanılan bir takım aparatlar var acaba kullanmış olanınız varmı?:uhm:

2. Konu Sahibi : sezin05 #2
    benimde içe dönüktü sana tavsiyem şimdiden pompa al ve göğüs ucunu çıkarmaya çalış benim bebeğim emmedi bu yüzden uğraş didin çıkardım sadece 2 ay emzirebildim şimdi mamaya talim birde şu iğne yapılan enjeksiyonlar var ya 200 lük olandan al bir tane yuvarlak olan kafasını kes ve aynı iğne yapar gibi göğüs uçuna yerleştir çek bırak bunları uygula canım şimdiden çok zorlanırsın sonra o kahverengi bölgeyi içe dönük göğüslerde tutmuyor bebekler ne yazıkki...

3. Konu Sahibi : sezin05 #3
    Alıntı sezin05 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    herkeze merhaba ben 22 haftalık hamileyim. ama göğüs uçlarımın biri içe dönük diğeride düz.acaba bebeğimi emzirmekte sorun yaşarmıyım.bebeğin gögüs ucunu değil kahverengi bölgeyi ağzına alarak emdiğini duydum ama emin değilim.içinizde benimle aynı problemi yaşayan varmı.gögüs ucunun dışa çıkması için kullanılan bir takım aparatlar var acaba kullanmış olanınız varmı?:uhm:
    canım benimde göğüs uçlarım yoktu ve gerçekten çok sorun yşadım...senin yapabileceğin şeyler göğüslerini iki parmağının arasına al ve sıkıştır günde 10 defa yap...8, ayından sonra göğüs çatlakları için merhem kullan ki emzirdiğin zaman yarılma olmasın....ve sık sık göğüs pompası ile süt sağ zamanla bebeğinde emdikçe göğüs uçların çıkar...

4. Konu Sahibi : sezin05 #4
    Giriş tarihi
    Dec 2007
    merhaba benim doktorum birdahaki muayenede göğüs uçların için bir krem vereceğim dedi. Bazı kişilerin göğüs uçları içte kalıyor bebek doğduğunda ememiyor o yüzden o kremi her banyodan sonra göğüs uçlarına masaj yaparak süreceksinki bebek geldiğinde göğüslerin emzirmeye uygun olacak dedi. nedir? nasıl bir kremdir bilmiyorum?

5. Konu Sahibi : sezin05 #5
    Alıntı özlems kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    merhaba benim doktorum birdahaki muayenede göğüs uçların için bir krem vereceğim dedi. Bazı kişilerin göğüs uçları içte kalıyor bebek doğduğunda ememiyor o yüzden o kremi her banyodan sonra göğüs uçlarına masaj yaparak süreceksinki bebek geldiğinde göğüslerin emzirmeye uygun olacak dedi. nedir? nasıl bir kremdir bilmiyorum?
    canım sana ne verdi doktorun? benim göğüs uçlarımın içerde olma sorunu yok ancak inanılmaz bir acı (hassasiyet) var doktorum evigen kapsül verdi. kapsülü kırıp akşamları sür dedi, ancak dün sürdükten sonra prospektüsünde gebelerde kullanılmamalı ibaresini gördüm ve çoook üzüldüm :çok üzgünüm: başka zararsız ne kullanabilirim

6. Konu Sahibi : sezin05 #6
    Giriş tarihi
    Aug 2006
    bende yok boyle bir sorun ama dun bir yerde okudum.ılık ve sabunlu suyla msj yapabilirsin.dışına çıkararak.bebiş zaten emerek çıkarır onu canım ya çok takma kafana.

7. Konu Sahibi : sezin05 #7
    Alıntı GNC kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    canım sana ne verdi doktorun? benim göğüs uçlarımın içerde olma sorunu yok ancak inanılmaz bir acı (hassasiyet) var doktorum evigen kapsül verdi. kapsülü kırıp akşamları sür dedi, ancak dün sürdükten sonra prospektüsünde gebelerde kullanılmamalı ibaresini gördüm ve çoook üzüldüm :çok üzgünüm: başka zararsız ne kullanabilirim
    Ben açıkcası doktoruma bu sorunumdan bahsetmedim doktorum erkek o yüzden biraz çekiniyorum :S:utangac: yaa aslında ice dönük gibide değil .gögüs ucum yok ortası yarık gibi.o yüzden masaj falanda yapsam ortası yarık gibi oldugu icin dısarı falan cıkmıyorr:1no2: 1 ay sonra muayeneye gidicem ozaman doktoruma sorsam iyi olur sanırımm.

8. Konu Sahibi : sezin05 #8
    Giriş tarihi
    Feb 2008

Yoruma açık !

Alıntı GNC kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ampülü kırıp sürüyosun
    iğne olarak vücuda enjekte etmiyosunki hamilelerde kullanılmasın !
    dr senin hamile olduğunu bilerek verdi heralde diğilmi
    kolay gelsin :sm_confused: :sm_confused:

9. Konu Sahibi : sezin05 #9
    Alıntı özlems kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Canım doktora muayenenden sonra kremin ismini banada yazarsan çok sevinirim.

10. Konu Sahibi : sezin05 #10
    Giriş tarihi
    Mar 2008
    hic olmadi silikon gögüs uclari var..hem cok yara olanlarda hemde uclari konusunda caresiz kalanlarda ise yarar sanirim..eczaneye sorabilirisniz...kullanilmasi gayet kolay..ama önce her yola basvurmak lazim cünkü bebegin direk temasla emmesi anne icin cok gerekli

Sayfa: 1/3 123 SonSon