Sivilceli Ciltler Siyah noktalara en iyi gelen Mısır unlu maskenin tarifi burda

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
güzelim ya sana bir değil on teşekkür atsam az şimdi okur okumaz uyguladım ve gözlerime inanamadım resmen ya.hakikaten mucize bu ayrıca cildim zaten yumuşaktı ama bir acayip yumuşak oldu inanılmaz bişey bu cildime dokundukça yeni doğmuş bebek cildine dokunur gibi hissediyorum :)..bunu bir süre haftada iki siyah noktalar tamamen gidince bire düşüreceğim..çok teşekkürler..a.s.
--

-

çok sevindim..gerçekten bu maske çok güzel..inş.her deneyene faydalı olur...sırnaşık şey

canım cok teşekkürler ben dün okudum ve denedim ben önceden çilt bakımına gidiyodum aynen böyle oluyodu yumuşacık oldu çildim beyazladı allah senden razı olsun bende haftada iki yapmayı düşünüyorum acaba cokmu olur hatda küçük siivlceler vardı onlar bile yok oldu ama ben biraz sütü fazla kaçırmışım galiba cıvık oldu zorlandım biraz yarın bidaha yapıcam yine yazarım sonuçları etrafımdaki her kese anlattım

oh oh yapın yapın ..VATANA MİLLETE HAYIRLI OLSUN..ama haftada ikikez fazla olur gibi,cildini kurutabilir,içinde süt var,fazla kuruma olmaz ama,yine de her ihtimale karşı yapma derim...

şunu da yazim sütü fazla kaçırırsanız,biraz daha mısır unu koyun,kıvam tutsun...BAŞARILAR:))

Ben yaptım bugün öğlen yapmıştım
kaç saat geçti hala yumuşacık yüzüm harika bencea.s.

evet kızlar tüm yüze hatta ben boyun kısmına bile uyguluyorum,yalnız siyah noktalarınızın olduğu kısma iki kat fazla sürün,daha iyi çıkarıyor..püf noktası...kolay gelsin:):emir_bebek:
Ben tüm cildime yaptım peeling gibi o yüzden bir zararı olmadıa.s

ay canım .çekti yapasım geldi:) ama sadece yağlı ciltler için mi bu tarif?? yani şööle diim peeling sadece yağlı cilde mi yapılır çok kuru ciltler için zararı warmıdır..cildim çok hassas da temizleme köpüğü we tonik dışında bişey kullanmadım hiç..maskeydi peelingdi bilmem öyle:)) yerimseniben

okuduğum yorumlar harika benimde başım siyah noktalarla belada deniyeceğim bu akşam ve tabiki sonucu sizlere bende ileteceğimyerimseniben

evde mısır unu yoktu bu mesajları okuyunca direk cıktım aldım bgn ve sabırsasızlanıyorum yrn ilk iş yapıcam :) inşallah işe yarar ya su siyah noktalar göze hiç hoş gözükmüyor valla.. :S

bi de bişiy sorcam cok sertleşmiyor degilmi yüzdeki tüylere bir zararı olmaz yani.. o konuda maske konusunda önyargılıyımdır ne zamandır da bu sefer cok heveslendim nedendir bilmem :p :)

böyle müthiş birşey görmedim!!!!!!!ben akşam denedim cildim harika oldu.mutlaka deneyin

Bazı arkadaşlar maskeye limon suyu damlatıp daha sonrasında gülsuyu sürebilirsiniz demişler, doğru da demişler yanlız ben buna birşeyler eklemek istiyorum;

EĞER HASSAS CİLDİNİZ VARSA;

limon suyunu kullanmayın (ya da dikkatli kullanın), ben bir kere bir maskeye koydum yüzüme sürdüm sonra bir yıkadım aynaya bir baktım suratım afrika kabilesindeki yerliler gibi olmuş... maskenin kuruyan izi olduğu gibi yüzüme çıkmış... kıpkırmızı çizgiler yarım saat 45 dakikada falan geçtiler. Dışarı falan çıkacak olsaydım mahfolmuştum :asigim:

Bir de gülsuyu kullanırken de dikkatli olun, eğer gülsuyu steril değilse ya da cildiniz hassas ise cildinizde kaşıntı ve sivilcelenme yapabilir, ayrıca gençken (20 li yaşların başinda) ben hiç kullanamazdım aşırı yağlanma + sivilce yapardı. Gülsuyu olgun ciltlere öneriliyor bildiğim kadarıyla.

Bunlar benim kişisel tecrübelerim, sadece paylaşmak istediğim tavsiyelerdir, güzellik uzmanı değilim ama 15 yıldır problemli bir cilde sahip oldum için bu konuda çok şey okudum ve denedim.

ay canım .çekti yapasım geldi:) ama sadece yağlı ciltler için mi bu tarif?? yani şööle diim peeling sadece yağlı cilde mi yapılır çok kuru ciltler için zararı warmıdır..cildim çok hassas da temizleme köpüğü we tonik dışında bişey kullanmadım hiç..maskeydi peelingdi bilmem öyle:)) yerimseniben

zuzucum,benim cildim de çok hassastır,tabii ki peeling sonrası kızarıklıklar olur,olmaması anormal zaten,cildin ölü derisi sökülüyor,bi düşün yani...ama yine de çok kararsızsan,sütü biraz daha arttırmanı tavsiye ederim...şutarafagitti

evde mısır unu yoktu bu mesajları okuyunca direk cıktım aldım bgn ve sabırsasızlanıyorum yrn ilk iş yapıcam :) inşallah işe yarar ya su siyah noktalar göze hiç hoş gözükmüyor valla.. :S

bi de bişiy sorcam cok sertleşmiyor degilmi yüzdeki tüylere bir zararı olmaz yani.. o konuda maske konusunda önyargılıyımdır ne zamandır da bu sefer cok heveslendim nedendir bilmem :p :)

yüzüne sürdükten sonra bi on dk.içinde sertleşiyor,ama tabii ki ağda gibi değil:))daha sonra ovalıyorsun...ama şüphedeysen,tüylerinin olduğu bölüme incecik sürersin,olur biter:)) ayrıyetten yüze zararı değil YARARI var...

uzun zamandır cildim içinde kendim içinde bişey yapmıyordum.

evde malzemeler mevcut deneyip yazarım sonucu ben de birazdan.

benim aklıma bişey takıldı ..
şimdi o kurumuş maskeyi ovalyarak çıkarırken cildimizde yara falan olmasın..
benim cildim de hassa hem öle böle değil..
yüzümü kurularken bile biraz sert olsam hemen kızarır yara gibi olur..
o kuruyan maske yüzümü falan çizmez değil mi..?

ben bu sabah yaptım ve gerçektende çok memnun kaldım teşekkür ederim bu bilgiyi verdiğiniz içina.s. tabi çok aşırı kurutmadan ufalamak daha iyi bence yoksa biraz canınız acıya bilir tekrar teşekürler her hafta bir kere yapıcamyerimseniben

benim aklıma bişey takıldı ..
şimdi o kurumuş maskeyi ovalyarak çıkarırken cildimizde yara falan olmasın..
benim cildim de hassa hem öle böle değil..
yüzümü kurularken bile biraz sert olsam hemen kızarır yara gibi olur..
o kuruyan maske yüzümü falan çizmez değil mi..?

bu kadar hassassa bilemem yani..kendin karar ver..bugüne kadar bu tarifi yapan kimsede bişe olmadı..istersen sen çok kurutmadan ovala...20 dk yerine 10 dk.beklet!!beni de korkuttun şimdi..yapınca cevap yaz bakim ne olmuş:):roflol:

X