Sivilceli Ciltler Siyah noktalara en iyi gelen Mısır unlu maskenin tarifi burda

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

bilge85

RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİYN
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2008
2.057
9
merhaba bayanlar,
benim yıllardır cilt temizliğim için kullandığım ve adeta peeling etkisi yapan bir maske tarifi vereceğim..o kadar güzel ve zahmetsiz bir maske ki yapan memnun kalıyor,ayrıca ten rengini de açıyor..özellikle burun ve çenedeki siyah noktaları söküp atıyor..VE TARİF:
1 yumurta akı
2 tatlı kaşığı süt
4 tatlı kaşığı mısır unu

bu karışım katı bir kek kıvamında olacak ve yüzde 20 dk. beklettikten sonra ovalanarak temizlenecek,daha sonra ılık su ile durulayabilirsiniz...ve cildinizdeki duruluğu farkedince inanın şaşıracaksınız..:teytey:

gerçekten siyah noktalara faydası warmı çünki ne yaptıysam inanki geçmedi:KK43:

ayen yaa gtti bugünde bi maske daha aldım
ama bunuda dneicem denemedğim şey kalmadı şu siyah noktalar içinn

merhaba bayanlar,
benim yıllardır cilt temizliğim için kullandığım ve adeta peeling etkisi yapan bir maske tarifi vereceğim..o kadar güzel ve zahmetsiz bir maske ki yapan memnun kalıyor,ayrıca ten rengini de açıyor..özellikle burun ve çenedeki siyah noktaları söküp atıyor..VE TARİF:
1 yumurta akı
2 tatlı kaşığı süt
4 tatlı kaşığı mısır unu

bu karışım katı bir kek kıvamında olacak ve yüzde 20 dk. beklettikten sonra ovalanarak temizlenecek,daha sonra ılık su ile durulayabilirsiniz...ve cildinizdeki duruluğu farkedince inanın şaşıracaksınız..:teytey:

paylaşımın için teşekkürler hemen şimdi denicem..

gerçekten faydası var..şöyle anlatayım:kızkardaeşim özellikle burnunun üstende çok sayıda siyah nokta var,geçmesi için almadığı şey kalmadı..bir gün ben kendime yaparken onun yüzüne de sürdüm,burnunun üstüne daha kalın sürdüm,zaten beş dk. ya kuruyor,rahat rahat ayakta işlerinizi halledebilirsiniz..ve yıkadığımızda siyah noktalarının silikleştiğini gördük,o günde beri siyah noktaları tekrarladığında devamlı yapıyo...ama şunu söyliyim,yıkamadan önce yüzünüzü baya bi ovalayın,üst deriyi tamamen soyuyor,bundan olsa gerek,teninizin rengi açılıyor...

bugüne kadar bir sürü maske tarifi aldım ve denedim ama bu maskeden vazgeçemiyorum,eğer cildiniz yağlı ve sivilce probleminiz varsa bi kaç damla da limon sıkabilirsiniz...

bi de şunu yazayım unutmadan,ayrıca yüzünüzdeki hani olur ya beyaz sivilceler,ovalarken onlar da kopuyor,BİLGİNİZE..

Ben de hangi ürünü denediysem bir türlü şu siyah noktalardan kurtulamadım. Bunu da deniyecem umarım sonuç iyi olur. Paylaşım için çok sağol. Deneyip sonucu mutlaka yazacam.

inş. size de faydalı olur...kim denediyse işe yaradı..en azından siyah noktalarınız eskisi gibi göze batmaz...bi de bu maskeden sonra bepanthene krem sürün de cildinizdeki parlıltıyı bi görün!!:)

Ben bu akşam denicem yarın mutLaka yazarım:dance:inş işe yarar:1rolleyes:bepanten kullanıodum o gerÇekten süPer yapıo ciLde parLatLık verio:emir_bebek:

Denedim miLLet gerÇekten süPer oLuo:dance: insanın ciLdi siyah noktaLarda azaLdı gibi ne sıklıkla yapılıo bu maske acaba :uhm:

masek üzerine birde son olarak cildinizi gül suyuyla silmenizi öneririm gül suyuda iyi geliyor gözenekleri sıkılaştırmaya...ben denedim ve çok memnunum sadece gül suyu ile her akşam temizledim ve birkaç silmeden sonra farkı gördüm....

masek üzerine birde son olarak cildinizi gül suyuyla silmenizi öneririm gül suyuda iyi geliyor gözenekleri sıkılaştırmaya...ben denedim ve çok memnunum sadece gül suyu ile her akşam temizledim ve birkaç silmeden sonra farkı gördüm....

CANIM YA HANGİ MARKAYI KULLANIYORSUN BİDE FİYATI NEDİR??

Denedim miLLet gerÇekten süPer oLuo:dance: insanın ciLdi siyah noktaLarda azaLdı gibi ne sıklıkla yapılıo bu maske acaba :uhm:

memnun kaldığına sevindim,:teytey:ben haftada bir uyguluyorum,inan cildin üst derisini söküp atıyorsırnaşık şey ben daha sonra bepanthene sürüyorum,gülsuyu hiç denemedim,ama bence bepanthenin yerini HİÇBİRŞEY tutamaz...

bi de cildi yağlı olanlar bi kaç damla limon suyu koysun,o da işe yarıyor..

X