idrar yollar iltihabı gebe kalmayı zorlaştırır mı

barcli

ELVİN'İM ABLA OLUYOR
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2008
2.651
3
kızlar idrar yolları iltihabı yani sistit gebe kalmayı zorlaştırır mı bu durumda olupta hamile kalan var mı aranızda ben üroloji doktoruna sordum ama alakası yok dedi yine de içim rahat etmedi internette bir sitede zorlaştıracağını bebeğin rahime tutunmasını engellediği yazıyordu sizlerin bilgilerinize ihtiyacım var şimdiden tşk ederim...

canım benim bildigim kadarılya iltihap spermleri öldürüyor bundan baya zamna oldu benim kanallarımda sorun vardı ve hep iltihap oluyodu dr gittim dr baya igne verdi ilac verdi tabi benim kanalla baya tıkalı oldugu için gecmedi daki laparoskopi olana kadar ama yinede belli olmaz istersen dr görüs ilac felan kullan canım

canım hamileliğe bir engel olmaz ama hamile kalırsan ilaç kullanamadığından dolayı idrar yollarındaki enf. kana karışırsa düşük tehlikesi yaratır. o yüzden önceden tedavi olunması gerkir.

cnm sistit yüzünden ben bi süre ertelemiştim gebe kalmayı çünkü drum tamamen tadavisii yapalım enfeksiyonu temizleyelim sonra gebe kal demişti çünkü gebelikte daha hassas oluyosun ve ilaç kullanamıyosun. şimdi hamileyim ve çok şükür şikayetim yok tavsiyem tedavine bak tamamen steril çıkana kadar idrar tahlilin bebek düşünme :KK66:

evet canımm iltihapp hem spermleri öldürürmüş
eğer hamiş olsan bilee bebeğinin düşmesine sebep olrmuşş bende şimdii iltihap tedavisi oluyorumm ama biran önce tedbirini al çünküü vücuda yayılabilirmişş
önce ayaklardan başlarmış zatenn ayak ağrısı gibi
süt buharı ve maydanozz suyunuu veyaa buharını denemenni tavsiye ederimmm

saolun kızlar bu ay iiyim ama bakalım nasip olmazsa bende başlıcam tedaviye

merhaba barcli.benim de idrar yolu iltihabı problemim vardı ve hamile kalamadım 1 yıl. sonra ilaç kullandım. hamile oldum.hoşçakal

kızlar ben iltihap için ilaç kullanıyordum
iltihap gidiyor,belli bir süre sonra tekrar başlıyor
ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz?
bu iltihap kısır felan yazmaz değil mi?

kızlar ben iltihap için ilaç kullanıyordum
iltihap gidiyor,belli bir süre sonra tekrar başlıyor
ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz?
bu iltihap kısır felan yazmaz değil mi?

arkadaşlar sistite birebir gelen bi antibiyotik ismi verim sizlere.arkadaşım eczacı bana önerdi 2. gün geçti ama ben ilacı bitirene kadar içtim.doktora gitmemede gerek kalmadı.şiddetle öneririm.korkmmayın bişi olmaz.direk temizlio. (cipro 750 mg)

canım bendede aynı sorun vardı ve ilaç kullandım ne hikmetse o ay hamile kaldım bildiğim kadarıyla engel değil ama yinede tedavisini yaptırıpta hamile kalmayı dene çünkü bebeğin kız olursa onada geçiyo diye duymuştum

çiçekçiğim o ilacı kullandım ben kaç kere,
dediğin gibi geçiriyor ilacı bırakıyorum 1-2 ay sonra tekrar başlıyor:KK43:((
kronikleşmesinden korkuyorum

badegül
Allah analı babalı büyütsün canım
bende araştırırken öğrendim hamilelikte idrar yollarında iltihap çok rastlanıyormuş
düşüğe yada erken doğuma neden olabilir diyor
çocuğa geçtiğini bilmiyordum
bol bol su için diyor atmak için

kızlar iltihap kasık ağrısı yaparmı?

çiçekçiğim o ilacı kullandım ben kaç kere,
dediğin gibi geçiriyor ilacı bırakıyorum 1-2 ay sonra tekrar başlıyor:KK43:((
kronikleşmesinden korkuyorum

badegül
Allah analı babalı büyütsün canım
bende araştırırken öğrendim hamilelikte idrar yollarında iltihap çok rastlanıyormuş
düşüğe yada erken doğuma neden olabilir diyor
çocuğa geçtiğini bilmiyordum
bol bol su için diyor atmak için

kızlar iltihap kasık ağrısı yaparmı?

evet canım kasık ağrısı da yapıo.bu ilaç bana süper geldi bi daha da olmadı.ama kendime çok dikkat ediorum.ayaklarımı sıcak tutuyorum.sende dikkat et canım dediğin gibi kronikleşmesinn.

Mrb naptiniz konuyu paylasan arkadsm ?? Gecti mi tamamen bnde de var enfeksyn

Mrb idrar yolu enfeksiyonu bnmde çok sık karşılaştığım durum en son 2 buçuk hafta çektim. Bol su içtim. Günde 3 lt . Özel bölgeyi yıkamak için sabun kullanmayı kestim ve en son üç gün maydonoz suyu içtim geçti. Tavsiye ederim

cnm sistit yüzünden ben bi süre ertelemiştim gebe kalmayı çünkü drum tamamen tadavisii yapalım enfeksiyonu temizleyelim sonra gebe kal demişti çünkü gebelikte daha hassas oluyosun ve ilaç kullanamıyosun. şimdi hamileyim ve çok şükür şikayetim yok tavsiyem tedavine bak tamamen steril çıkana kadar idrar tahlilin bebek düşünme :KK66:
Iltihapin gectikten ne kadar sobra hamile kalabildin canim

ben engel değildir diyorum ama?

X