Tüp Bebek Merkezleri ankara da tüp bebek ve kısırlık tedavisi dr ya da merkez önerisi

asutay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2008
527
4
arkadaşlar daha öncede pek çok başlık açtım bir kaç dr var listemizde ama çikolata kistinin yanında diğer yumurtalığımda da kist oluşmuş. doğum kontrol hapı verdi buradaki dr um ama büyük şehirde baştan bir tanı tedavi yaptırmak istiyorum.kistlerim çok ağrıyor özellikle çikolata kisti olmayan 4,5 cm lik kist çok ağrı yapıyor.yardımlarınızı bekiliyorum

selam canım ben de ankara dayım.3. mikro aşamasındayım,fatih ünv tıp fak hastanesinde prof.nilgün hanım ve ekibi çok iyi,

canım çikolota kisti hakkında bir bilgim yok ama ankara daki merkezleri sormuşsun. Bende ankaradanım özel merkezler var ama gitmedim bilmiyorum netten bakabilirisin eğer araştırmak istersen Ankara tıp fakültesi cebeci hastanesi kısırlık merkezini öneririm sana. Yaklaşık 2-3 aydır burda tedavi görüyordum pko hastasıyım yumurtalık kistine giriyo duymussundur ilk aşılmam yapıldı şuan hamileyim tabi herşey nasip kısmet ama bunlarda bizim için birer sebep die düşünorum.İnş kistlerinden kurtulursun çok geçmiş olsun darısı hepinize olsun kalbini ferah tut inş...a.s.a.s.a.s.

slm arkadaşlar.bende pko hastasıyım 2 tüp bebek denenememi diloşun dediği hastanede yaptırdım aslında doktorumdan memnundum ama olmadı.prof ruşen aytaçtı doktorum.şimdi timur gürganın özel kliniğinde tedavi oluyorum gürgan klinik.özellikle pko konusunda çook uzman bir prof tavsiye ederim.gürgan klinik netten bakabilirsiniz.

canlarım teşekkür ederim internettenfatih hast. ve gürgan kliniğe bakmıştım,onu düşünüyorum ama hazirana kadar araştırıcam(içime sinsin istiyorum)
diloş ankara tıpta özeline gittiğin bir dr var mı?

diloşu bilmem ama ben ank üniversitesi tıp fakültesinden prof ruşen aytacın hastasıydım illa oraya gideceksen tavsiye ederim canım.memnun kalırsın çok şeker bir doktor.muayenehanesi tunalıda

diloşu bilmem ama ben ank üniversitesi tıp fakültesinden prof ruşen aytacın hastasıydım illa oraya gideceksen tavsiye ederim canım.memnun kalırsın çok şeker bir doktor.muayenehanesi tunalıda

canım üniversite hastaneleri ve drları öncelikli tercihim çok deteycı olmaları beni rahatlatıyor.dr un telefonunu verebilir misin?
bir şey daha soracağım:
randevu tahlil ve tanılar için çok gün atıyorlar mı?

slm asutay cım oncelıkle gecmıs olsun çikolota kıstı hakkında bı bılgım yok ama ankrdakı tupbebk merkezlerınden sana dr. ümit göktolga var gata kadın hastalıkları ve dogum ana bilim dalı var orda bnım yengem tedavı oldu ve smdı 2 aylık bı bebegı var bnde orya gıtmeyı ıstıyodum ama bn ıstanbulda oldgum ıcın gıdemedım ama burda ıyı bıyer bulamazsam oraya gıtmeyı ıstıyorum

etlik kadın doğum infertilite klinik şefi doç.dr. Berna Dilbaz benim doktorum çok memnunum...

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım bendede pko var ve 32 yaşındayım çocuk sahibi olmak çok istiyorum ama sağolsun bir doktor umutlarımı söndürdü nerdeyse 1 kez tüp bebek tedavisi gördüm transfer yaptığı merkezde diğer doktor rahmin çok ince boşu boşuna transfer olmuş dediği an çok yıkıldım daha sonra sende rahim kalınlaşma sorunu var çocuğun olmama ihtimalide var diyince siz düşünün artık halimi 1 yıl geçti halen toparlanamadım çok ağır zamanlar yaşadım çok yıprandım güvenim kalmadı bana para için değilde sadece çocuk istiyen birini mutlu etmek için çalışan bir doktor tavsiye edebiliyorsanız sevinirim .

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım bendede pko var ve 32 yaşındayım çocuk sahibi olmak çok istiyorum ama sağolsun bir doktor umutlarımı söndürdü nerdeyse 1 kez tüp bebek tedavisi gördüm transfer yaptığı merkezde diğer doktor rahmin çok ince boşu boşuna transfer olmuş dediği an çok yıkıldım daha sonra sende rahim kalınlaşma sorunu var çocuğun olmama ihtimalide var diyince siz düşünün artık halimi 1 yıl geçti halen toparlanamadım çok ağır zamanlar yaşadım çok yıprandım güvenim kalmadı bana para için değilde sadece çocuk istiyen birini mutlu etmek için çalışan bir doktor tavsiye edebiliyorsanız sevinirim .

canım öncelikle geçmiş olsun, ama anlayamadığım nokta tedavi aşamasında sürekli rahim duvarını kontrol ediyorlar, nasıl gözden kaçırdılarki:KK43: zaten çelişkili konuşmuş, o ne ya bir ince bir kalın?? başka doktora git bencee

Merhaba Ankara'ya yeni taşındık benimde 1 yıldır olmuyor bana ankarada doktor ismi lütfen acil olarak yardımınıza ihtiyacımız var

Merhaba Ankara'ya yeni taşındık benimde 1 yıldır olmuyor bana ankarada doktor ismi lütfen acil olarak yardımınıza ihtiyacımız var
merhaba.bende senin gibi cok arastirma yaptim.bence gidip merkezlerle gorus.hangisi kafana yatarsa.ben bu ay tedaviye basladim.benim basladigim yer baskent hastanesi hulusi bey.genede aklina takilan bisey olursa sorabilirsin

Bende bu ay başladım tedaviye. Doktorum HRS'de Tarık AKSU... Çok memnunum ilgisinden. Kime sorduysam olumlu cevaplar aldım. Rabbim gönlümüzün muradını versin

kesinlikle önerebileceğim doktorum, novaart tüp bebek merkezinde Ahmet Erdem. öncesinde gazi üniv. idi.

arkadaşım da Cihangir Çakıcı ile başladı. onun hakkında da iyi şeyler duydum ama gitmedim hiç.

inşallah herşey istediğin gibi olur.

Ben de baskent universitesi'nde gogsen bey de ikinci denememde hamile kaldım. Kesinlikle çok memnun kaldım. Biraz kalabalık ama rapor cikarabiliyorsun. Her turlu tahlili orda yaotirabiliyorsun. Ve harika biri doktorumuz cok da ilgilim

Kızlar cok saolun peki süreç nasil
Ben de baskent universitesi'nde gogsen bey de ikinci denememde hamile kaldım. Kesinlikle çok memnun kaldım. Biraz kalabalık ama rapor cikarabiliyorsun. Her turlu tahlili orda yaotirabiliyorsun. Ve harika biri doktorumuz cok da ilgilim
kızlar cok saolun peki süreç Nasıl isliyor ne Zaman gitmeliyim adet donemi mi masraf ne kadar tutuyor :KK43: kusura bakmayın yakın kimsem yok soracak umarım kotu bişey yoktur

kesinlikle önerebileceğim doktorum, novaart tüp bebek merkezinde Ahmet Erdem. öncesinde gazi üniv. idi.

arkadaşım da Cihangir Çakıcı ile başladı. onun hakkında da iyi şeyler duydum ama gitmedim hiç.

inşallah herşey istediğin gibi olur.
siz gebe kaldınız mı ?Tüp bebek tedavisimi gördünüz?

X