brüksel kadın saglığı ve merkezine giden varmı

Karxixnca Kxixz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2007
552
26
41
kızlar merhaba ben ilk tüp bebek denememi bir yıl önce başka bir yerde denedim dün istanbula brüksel kadın saglıgı merkezi yücel karamana gittim hep olumlu şeyler aldım hakkında konferansına gittim çok babacan bir adam ne bileyim kafam karışık :uhm:
sizce yazın haziran temmuz gibi tüp bebek denemekte bir sorun olurmu sıcak aylarda hala kilom var üzerimde pcos olupta bu kiloları atmadan tüp bebek yaptıran oldumu:eek:son bir kaç gündür hayli üzgünüm senağlama kendimi bu iş için hazır hissediyordum alıştım artık diyordum ama insan bunu kabullenemiyor bogazımda bir düğüm var sanki bu konu ne zaman açılsa biri bir şey söylese büyüyüp nefesimi tıkıyor senağlama neyse dert yanmak için degil bu merkeze giden varmı diye açtım bu topici çenem düştü:emir_bebek:

kızlar merhaba ben ilk tüp bebek denememi bir yıl önce başka bir yerde denedim dün istanbula brüksel kadın saglıgı merkezi yücel karamana gittim hep olumlu şeyler aldım hakkında konferansına gittim çok babacan bir adam ne bileyim kafam karışık :uhm:
sizce yazın haziran temmuz gibi tüp bebek denemekte bir sorun olurmu sıcak aylarda hala kilom var üzerimde pcos olupta bu kiloları atmadan tüp bebek yaptıran oldumu:eek:son bir kaç gündür hayli üzgünüm senağlama kendimi bu iş için hazır hissediyordum alıştım artık diyordum ama insan bunu kabullenemiyor bogazımda bir düğüm var sanki bu konu ne zaman açılsa biri bir şey söylese büyüyüp nefesimi tıkıyor senağlama neyse dert yanmak için degil bu merkeze giden varmı diye açtım bu topici çenem düştü:emir_bebek:

Merhaba Vezikül.
Canım bende oraya gideceğim. Beni doktorum hazırlayıp oraya gönderecek. Yücel beyle koordineli halde çalışıyor.Muhtemelen haftaya bi aksilik çıkmazsa transferim yapılacak. Doktorum kimin yaptığı önemli değil dedi . Bu merkez için, bu bir ekip işi dedi. Ah be vezikülcüm, bu işler o kadar zor ki, O kadar yoruyor ki insanı. Tek dileğim gücümüz kuvvetimizi, sabrımız, dayanma gücümüzü artırsın rabbim.Kara kara düşünmenin hiçbirşeye faydası yok, maalesef. O yüzden rahat olmaya çalış canım. Sor sen rahatmısın kolay mı de. evet çok zor ama. Temennim bu. Hastane konusu gelince hep iyi şeyler duydum. Benim doktorumun gönderdiği çoğu hasta olumlu sonuç almış bu merkezden. Yine de bu işler kısmet işi. Taktir Allah'ın. Doktorum bile böyle konuşuyor. Herşeyin hayırlısı güzelim.Ayrıca embiryologları da çok iyiymiş.

oh canım benim içime su serptin inan bende hep olumlu şeyler duydum ben güvenmek istiyorum doktoruma emin ellerde olmak istiyorum yüce rabbim hepimize nasip etsin kimseyide evlat yoklugu ve evlat acısıyla sınamasın

Merhaba, ben de Brükselde tedavi yaptirdim, bana faydasi olmadi. Ama hakiketen ekip olarak cok iyiler,basari oranlari da yüksek.umarim hersey istedigin gibi olur.bütün dualarim seninle.

X