desolett kullanan var mı?

canım bende başlıycam hapı kullanmaya inş. sorun olmas...kilo vermişken almaktan çok korkuyorum sağol cnm beni rahatlattın....:)

mrb arkadaslar ben desoletı yenı baslıcam ve dr dedıkı kılo yapabılır kullanan arkadaslar acaba sıze kılo yaptımı

evet canim kilo yapiyor gerci cogu dogum kontrol haplari kilo yapiyor.cünkü dogum kontrol haplari vucudda su topluyor... ama bundan baska herhangi bi yan etki olmadi bende!

bende kullandım ama gebelikten korunmak için.8 aydır bebek düşünüyorum 8 aydır ilacı kullanmıyorum.bende de aksine ilacı bırakınca kilo alımı başladı.hemde 15 kilo kadar

Arkadaşlar benim bu ilacı kullanma isteğim biraz farklı. tatilde regl olmak istemiorum.geciktirici de kullanmak istemiorum.çünkü tatile denk gelmeyebilir. bu ilacı içsem regl olduğumda aynı gün keser mi?

Son düzenleme:
bendede kist çıktı kullanıyorum ama sadece midemi bulandırıyor. yemek yerken tabağımı yarım bırakıyorum :KK43: tek güzel tarafı eğer bu ilaçtansa çok aşırı miktarda kanamam olurdu. bu ay çok normal bir adet dönemi geçirdim.

merhaba arkadaşlar hipo hipo hastasıyım ben de bu ilacı kullanıyrum yasmin kullanıyordm kilo aldm kontrole gittiğimde dr bu kilo sana yeter diye ilacımı desolet olarak degistirmişti hala da kullanıyorum bir sorun yaşamadım ömür boyu kullanacğm:KK43:( çaresiz evlenmekten korkuyorum sırf bu sorunum yüzünden hayırlısı artık derdi veren Allah dermanını da verir inş.

Kızlar bende bu hapı kist ameliyatı sonrası doktorum önerdi.en az 1 yıl kullanıcaz dedi.Aşırı derecede mide bulantısı yaptı bana.Bide karnım ve ameliyat dikişlerimin olduğu bölge ağrıyor.Bu ilaçtan önce böyle şikayetlerim yoktu..Bide yemeklerden tiksinir oldum..Ama yinede dkh olduğu için kilo almaktan korkuyorum .çünkü hormonal bi hap olduğu için vücut ister istemez su tutuyo..sizde de bu tarz şikayetler olmuşmuydu kullanırken ?

Kızlar bende bu hapı kist ameliyatı sonrası doktorum önerdi.en az 1 yıl kullanıcaz dedi.Aşırı derecede mide bulantısı yaptı bana.Bide karnım ve ameliyat dikişlerimin olduğu bölge ağrıyor.Bu ilaçtan önce böyle şikayetlerim yoktu..Bide yemeklerden tiksinir oldum..Ama yinede dkh olduğu için kilo almaktan korkuyorum .çünkü hormonal bi hap olduğu için vücut ister istemez su tutuyo..sizde de bu tarz şikayetler olmuşmuydu kullanırken ?

bu ilacı ben 2 yıldır kullanıyorum kilo falan yapmadı herhangi bir sorun yaşamadım cnm bilgine...

bende doğumdan sonra ilk olarak yasmin kullandım sürekli ara kanamam oldu dr ara kanama yapmaz dedi ama muayenedede bişey çıkmadı belki küçük kistler olmuştur onlar patlamıştır dedi daha sonra desoleti verdi bi kaç ay geçti tekrar ara kanamam oldu hemde 3 hafta kadar ayrıca kilo aldım vede selülit yaptı:KK43:yani bana faydası olmadı maalesef.....

selam arkadaşlar!ben de 9 aydır kullanıyorum desoleti.ilk zamanlar mide bulantısı yaptı ama sonra geçti.şu an bi sorun yok.kilo da aldırmadı.tavsiye ederim....

bende doğum kontrolü için bu ilaca başladım henüz ilk tabletdeyim pek yan etkisini görmediğim ama kullananlara sormak istediğim bişi var acaba bu ilaç cinsel isteksizlik yapıormu
kullandığımdan bu yana aşırı bir isteksizlik oldu buda acılı ilişkiye sebep oluor doktora gidicem ama yinede ön bilgi olarak sizlere danışmak istedim

ben hiç kilo almadım canım... kulanan bikaç arkadaşım daha var onlarda kilo almadıalr..

ben 2 aydır kullanıyorum, 2 ayda 3 kilo aldım, şişkinlik yapıyor, göğüslerim hassaslaştı ve gece geç saatte alınca çarpıntı yapıyor, yüz üstü yatamıyorum. aynı zamanda çok sivilcelendim. daha önce de yıllarca yasmin kullanmıştım ama böyle etkileri olmamıştı. midemde de reflü ve ülser başlangıcı vardı, felaket derecede arttırdı bu şikayetlerimi, ilaçlar bile yetmez oldu desolettin yaptığını söyleyen arkadaşlar sağolsun, doktora gitmeme rağmen hiç biri demedi ki mide şikayetlerin desoletten olabilir diye. son 2 günüm inş. bir daha kullanmama gerek kalmaz.
kızlar bu arada göğüsleri şişen, hassaslaşan var mı, yoksa gebe olabilir miyim diyeceğim ama 2 aydır düzenli desolett kullanıyorum, mümkün değildir herhalde.

ben 2 aydır kullanıyorum, 2 ayda 3 kilo aldım, şişkinlik yapıyor, göğüslerim hassaslaştı ve gece geç saatte alınca çarpıntı yapıyor, yüz üstü yatamıyorum. aynı zamanda çok sivilcelendim. daha önce de yıllarca yasmin kullanmıştım ama böyle etkileri olmamıştı. midemde de reflü ve ülser başlangıcı vardı, felaket derecede arttırdı bu şikayetlerimi, ilaçlar bile yetmez oldu desolettin yaptığını söyleyen arkadaşlar sağolsun, doktora gitmeme rağmen hiç biri demedi ki mide şikayetlerin desoletten olabilir diye. son 2 günüm inş. bir daha kullanmama gerek kalmaz.
kızlar bu arada göğüsleri şişen, hassaslaşan var mı, yoksa gebe olabilir miyim diyeceğim ama 2 aydır düzenli desolett kullanıyorum, mümkün değildir herhalde.

benimde aynı şekilde..daha kullanmaya başlayalı 1 hafta oldu ama göğüs ağrısı ve hassasiyeti başladı.bende kistten dolayı kullanıyorum.kullanmaya devam etsemmi etmesemmi bilemedim.

Arkadaslar bebis istiyoruz kolmen ve catlatmasi iğnesi kullandim ama tutmadi dr gittim 6 cm kist olmus dedi desolett verdi simdi okudum ki dogum kontrol icin de kullaniliyormuş e ben bebek istiyorm bunu kullanirsam nasil hamile kalicam tek bi kutudan bile bunyem sarsiliyo 5 6 aydir toparlanamdim koruyuculuğu devam ediyo zaten bunu icersem gene aylarca beklmek istemiyrm ya sizce napmaliyim.. Dr u degistirmek istiyorum hic memnun degilim sizce hapi kullanayim mi yoksa yeni goruscem dr a danisayim mi? Sizce bi sknti olur mu beklemem de kist acisindan

Desolett verdi doktor ama adet günü gelince bırak falan yazı ilacda ben anlamadım bu desolett nasıl kullanılıyor birde eşim içime bosalsa hamile kalirmiyim bu ilacı kullanırken boşalma uygunmu yani

X