Cilt Bakımı Ürünleri avene ürünleri kullananlar...

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Avene Cleanance Masque kullanıp memnun kalan varmı
alıp almama konusunda çok kararsız kaldım

ben şu anda yağlı ciltler için olan temizleme jeli ve toniğini kullanıyorum.bir aya yaklaştım neredeyse.aman aman bir fark göremedim. bir yerde sivilce izleerine iyi geldiğini okumuştum, bende gram etkisi olmadı. bir de gün içinde yüzüm parım parım parlıyor :18: bitene kadar kullanacağım mecburen.
o arada düşüncem değişir de memnun kalırsam yazarım yine.

yuz temizleme jeli ,nem maskesi ,gunes kremi ama sivi olan losyonundan.hepsinden iyisi nem maskesi oldu.bioderma yuz yikama jelini kullanmistim 2 ay kadar cildimi mahvetti avene tekrar donus yaptim anca tamir oluyor cildim kesinlikle tavsiye olunur

evet 50spf güneş kremi çok güzel bende çok severek kullandım.ama aynı şeyi cleanance nemlendiricisi ve su bazlı serumu için söyleyemeyeceğim.belki de o dönem benim cildime uygun değildi vs.bilemiyorum.
bu nem maskesinin de methini çok duydum. nasıl ?? tavsiye edermisiniz??

doktor avene cleanance gunes kremını onerdı ama kararsızım yaglı aknelı yuzum var.yarcımcı olabılırmısınız kızlar

Merhabalar...Ben 17 yaşındayım.Cildim genel anlamıyla temiz ve pürüzsüzdür fakat tek tükte olsa siyah nokta problemim vardı tabii ki Avene ürünleriyle tanışana kadar...2 ay oldu ve sonuç gerçekten beklediğimin üzerinde oldu.Avene köpük temizleyicisini kesinlikle tavsiye ediyorum.(Cildim karmadan kuruya dönük) Siyah noktalar,yağ bezeleri ve orta dereceli lekeler için olan kremi de nemlendirici olarak kullanıyorum ondan da memnun kaldım bilginize...:KK39:

Mrb arkadaşlar çok büyük bir sivilce problemim vardi. Böyle nohut büyüklüğünde çene çevresinde çıkıyordu. Çoğu zaman geçmesi aylar sürüyordu. Doktor doktor gezdim desem yeridir. Sürekli farklı farklı tedaviler denedim hiç bir sonuç alamadım ta ki internette okuduğum bir blogda avene termal suyu görüp alana kadar. Yaz aylarında hem serinletiyor hem de günlük kullanımda gerçekten farkını hissedebiliyorsunuz. İlk haftadan etki etti. Sivilcelerimin gelişmesi çıkması çok zaman alırken avene kullandıktan sonra bir kaç gün içinde çıkıp sondu. Su an eskisi kadar sık kullanmıyorum ama artık beze gibi sivilcelerimde çıkmıyor. 50 faktör güneş kreminden de memnun kaldım. Normalde güneş kremler cildimi kızartıp sivilce çıkmasına neden olurken avenede böyle bir sorunla karşılaşmadım.

Baya eski yıllara ait bir yorum ama cevap yazayım dedim. Roaaccutan veya isotreksin kullanımı sonrası yüzü nemlendirmek için Fito kremi öneririm ben geceleri dönüşümlü kullanıyorum bu iki kremi

X