Cilt Bakımı Ürünleri avene ürünleri kullananlar...

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
ßen avéne'nin yalnızca güneş koruyucu kremini kullanıyorum çok memnunum lekelerimde 2 senedir artış yok.

kızlar avenin güneş koruyucusunu almayı düşünüyorum.yalnız krem ve emülsiyon şeklinde olanı var ikisi arasındaki fark nedir anlamadım bileniniz varmı?

ben yüzümde kızarıklık için doktora gitmiştim. roza jel verdi. faydasını görmedim. eczaneye gittim
avene düşük toleranslı yüz temizleme losyonu, avene nemlendirici krem, avene termal suyu, avene diresoal ( kızarıklık için ) verdi. doğru dürüst kullanmadım çünkü hamile olduğumu öğrendim . doktora gösterdim ürünleri kullanabilirmiyim diye doktor kullanma dedi. doğumdan sonra kullanacam. acaba bu ürünler iyimi nasıl tepki verir. korkuyorum. bana bilgi verirmisiniz.

ben her türlü ürünü kullandım en son annemle hadi en son birde bunu deneyelim dedik...
2 gün oldu ve etkisini hissediyorum 1 günde cıkacak sivilce alttaki sivilceleri 2 saatte dısa vurdu var olan sivilcelerden o iltihapı attı..örneğin sivilceyi sıkıyorum ama sıkılması gereken yani içi dolu dısa vurmus ztn yüüzmü yıkadımda patlayacak türden olan...sıkıyorum 2 saat sonra bir bakıyorum sanki hic sıkmamısım gibi dolu...ve bugün 2.gün baya hafifledi...
bu arada ben temizliyecisini gece kremini gündüz kremini ve akne kremini aldım

avenenin goz kremini kullaniyorum 21 yas icin uygunmudur eczaci uygun dedi ama bide size soriyim dedim..??

Bide Hem gunes koruyucu hemde nemlendirici bir urunu varmi ikisi bi arada yani :) ??

arkadaşlar ben de sorunlu bir cilde sahibim..la roche ve noviderm kullandım..ama iyi bi sonuç alamadım heleki novidermden hiçç..la roche gene iyiydi..şimdi de avene ni mi denesem diorum..kullanan memnun kalan varmı?? napsam??geniş gözenekli olmak başa bela :KK43:(

ben avene termal suyu aldım ama pek birşey anlayamadım.evet cildi yumuşatıyor ama okadar yani yada benmi kullanamadım anlamadımki:uhm: sizler nasıl yapıyorsunuz arkadaşlar?

benim cildimde bir sorun yok çok şükür .27 yaşındayım ve artık iyi bir nemlendirici kullanmak istiyorum.Ayrıca alnımda kırışıklık gördüm cilt tipim karma yorumları okudum birde sizlere sormak istiyorum sizce kullanmalıyımıyım

avene numunesini verdi eczacı..numuneden ne kadar anlarım bilmiyorum..birde isotrexcin kullanıoyrum.bilmiyoourtm denicem

bende daha yeni avene aldım aslında vıshy alıcaktım arkadaş tavcsiye etti aldım ama burayı okusaydım düşünürdüm sivilce yapıyomu gerçekten sorunsuz bi ciltim var çünkü

ben geçtiğimiz günlerde numune aldım..nemlendirici almıştım yanında denemek için istedim..ama hangi sırayla kullanacağımı karıştırdım kaydirigubbakcemile2 mesela diacneal var ondan sonra nemlendirci mi sürcem bilmiom :KK43:

Ben de nemlendirici ve göz çevresi kremini aldım.. İki gündür kullanıyorum. Bakalım bayanssulusmile

2 yılı geçiktir avene kullanıyorum...yüz yıkama jelini vede losyon yüz kremini..hayatımda kendim için yaptığım en iyi şey diyebilirim o kadar alıştım ki başka hiç bir şey süremiyorum yüzüme eskiden isilik gibi sivilcelerim oluyordu ara ara onları geçirmişti ilk onun için aldım...kimileri cildi kurutuyor demiş ben karma bir cilde sahibim aksine nemlendiriyor..bazen krem bile sürmeme gerek kalmıyor.yüz yıkama jeli termal su içeriyor ..ve eczacımın önerisi yüzüne kesinlikle havlu kullanma dedi bende 2 yıldır yüzüme sadece peçete kullanıyorum vaktim varsa kendi kendine kurumasını bekliyorum çok memnunum.cildinizde kuruma yaşarsanız bu diğer kullandğınız ilaçların yan etkisidir(roactan gibi)..sanki reklam gibi oldu :KK66: ama gerçekten çok memnunum hatta bi arkadaşımda kullanıyor oda çok memnun kaldı..benim eczanemde kalmamış dedim internetten bakıyım o sırada okudum yorumlarınızı ben öneririm,inş sizlerde memnun kalırsınız...Birde la roche la ilgili yazı yazılmış bir kerede avene kremi eczanemde kalmadığından la roche nemlendirici vermişti aynı hemen hemen dedi,kullandım,avene göre daha mat bir görünüm veriyor,ve mg olarak 30 mg ama çok daha çabuk bitti...avenenin kremi makyaj altı bazı olarak daha rahat kullanıyor çünkü nemlendirme oranı la roche göre daha iyi...ama sivilceli ve yağlı bir cilde la roche daha matlık sağlar daha iyi gelir...iyi akşamlar...

Son düzenleme:
evet arkadaşım kullanıyor..cold crem ve termal suyu ve güneşkoruyucusunu çok memnun..herkeese öneriyor

arkadaşlar avene hangi nemlendiriciden memnun kaldınız tam olarak adını verirseniz iyi olur..birde laroche effeclar h kullanıyordum memnunum ama değiştirip cildimin alışmasını istemiyorum...bilmiyorumkismile

avenenin hassas cilter için ürünleri var.hatta üzerinde gentle yazıor.bende gecen gün eczaneden nemlendirici avene serum numunesi aldım.hoşuma gitti. dr murad ve avene ürünleri araısnda kaldım hangisini alsam?

avenein sadece termal suyunu kullanıyoum 3 yıl olmuştur sürekli çok memnunum

X