Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Buraya da açıklamayı yapalım.

Öncelikle konuyu Mustafa Bey'e bağlamışsınız ama Mustafa Bey kimdir bilmiyorum bile... Doktorunuz sanırım

Konu 6. aydan itibaren oluşan başlıkta yer alan şikayetlerdir. Şöyle ki kurulan face guruba kayılması sonucu başlıkta sorularına cevap alamayan veya paylaşımın azalmasından rahatsız olan arkadaşlarınızın biraz serzenişidir. Bize gelen şikayetlerde "biz kimliklerimizi deşifre etmek istemiyoruz, tüp bebek yaptırdığımızı herkesten saklıyoruz. Burada nickname ile yazdığımız için rahatız ama son dönemde facebook tarafında açılan sayfaya sürekli buradan birilerinin davet edilmesi ciddi olarak bizi rahatsız etmiştir. Bu sebeple lütfen gerekli uyarıyı yaparmısınız"

Ceza alan arkadaşınızın facebook çağrısına müdahale edilmiştir, Mustafa beye ait attığı tüm bilgiler aynen durmaktadır. Zaten kendisi de en son 2 ay önce uğramış. Konuyu yukarıda da özetledim bu konuda rahatsızlıklarını yazan mesajları da kaldırdık.

Lütfen konuyu farklı yerlere çekmeyin

Kazen Bey, ben şunu anlayamadım. biz buraya düzenli olarak girip insanların sorularına cevap vermek gibi bir sorumluluk altına girdik de bizim mi haberimiz yok? şikayet eden arkadaşlar bizim buranın halkla ilişkileri olduğumuzu mu sanıyor? zamanında her birimiz tedavi görürken birbirimizi burada bulduk ve birbirimize faydalı olacak paylaşımlarda bulunduk, çok güzel arkadaşlıklar kurduk. hepimiz hamileliğimizin ilk müjdesini burada verdik. çok değil, 7-8 ay önce.. ancak konuşmalar özelleştikçe ve kimliklerimizi deşifre etmek istemedikçe kendimize ait bir facebook sayfası kurduk. burası mustafa bey'in kurduğu veya ona ait bir sayfa değildir. tamamen kendi aramızdadır. kimseyi de oraya zorla almadık. aksine buradan oraya gelmek isteyen ve ricada bulunan çok kişi oldu. sayfaları tam okursanız bunu görebilirsiniz. istediğimiz yerde yazmakta özgürüz. biz yine tedavide olan arkadaşlara yardımcı olmak ve sorularına kendi yaşadığımız tecrübelerden cevap vermek isteriz. nitekim incitanesi gibi düzenli girip destek olan arkadaşlarımız hala var. ancak bu bir mecburiyet ve yükümlülük değildir! bunu herkes kafasına yerleştirsin. sizin nasıl bir müdahale etmeniz bekleniyor ki? zorla bizi buraya mı getireceksiniz? sizden gerekli uyarıyı yapmanızı bekleyen ve topic'in aktif hale gelmesini talep eden arkadaşlar nasıl bir hareket bekliyor? ya da önceki yazılanları silmek bu amaçla ne kadar uyumlu? ben bağlantı kuramadım.

Son düzenleme:
KAZEN BEN SENİNLE ARKADAŞ OLMADIĞIM İÇİN ÖZELDEN ATAMIYORUM MESAJ AMA SAKINCASI YOK BENİM İÇİN İKİMİZİNDE YAZDIKLARINI HERKES OKUYABİLİR...
bu açıklama gerçekten tatmin edici değil.facete kiminle arkadaş olup olmayacağımızı bu topikteki yazanlara sormıycaz,gelmek isteyenleri aramıza alıyoruz ama tüm yazılanları inceliyecek olursanız face var diye topikte şikayetçi olan kimse yok.bu topiği canlı tutan bizdik benim bebeklerim 8 aylık oldu,aktif yazan birçok arkadaşımızda inci tanesi,kabakçiçeği,ve sildiğiniz mikro gibi zaten memorialda tedavi olarak hamile kaldılar üstelikte hepimiz teşekkür yazılarımızı yazdık bizim artık bu başlık altında konuşacak bişeyimiz kalmadıki..biz hastanemizi ve doktorlarımızı sevdiğimiz için özellikle nur hanım ve ayrılan o tanımadığınızı iddia ettiğiniz mustafa bey için topiğe uğrayıp yeni olan ve soru soran arkadaşlara hala cevap veriyoruz.inci buna en iyi örnektir.kaldıki biçoğumuz artık bizi daha çok ilgilendiren topiklerde zaten hala yazıyoruz.şimdi tüm bunları düşündüğümüzde bisüre sessiz kalınarak tekrar bu konuyu gündeme getirmek ve işlem yapmak hiç bu açıklamayla uygun değil.kimsenin face reklamıda yaptığı yok üstelik o rahatsız olan kişiler keşke mikronun face reklamından şikayetçi olacaklarına kız erken doğum yaptığında bu sayfaya giripte bi yazıp sorsalardı.1 ay hastanede kalan bebekleri kimse sormadı.demekki bu başlığı bizden başka zaten kullanan yok...ayrıca siz editörsünüz sanırım ama yazdıkalarınızdan ve devrik cümlelerinizden derdinizi anlamak zor.keşke kendinizi daha iyi ifade edebilseydiniz.zaten kkda yazmanın bi kalitesi kalmadığınız sizin yazdıklarınızan bir kez daha anladık .umarım daha ikna edici biaçıklaması olan editörünüz vardır.
ARKADAŞLAR BU YAZIYI TÜM TOPİKTE PAYLAŞIYORUM.GERÇEKTEN FACE TEN RAHATSIZ OLAN VARSA BURAYA YAZSIN BİZ BU BAŞLIĞA BİR DAHA GİRMEYELİM.

Merhaba
DÜşük cümlelerimden dolayı kusura bakmayın bunu yazdıklarımı anlamadığınızdan da görüyorum. Sitede hiç bir arkadaşınzı neden facebookta birbirinizi ekledi diye sitemde bulunmadı, bakın serzeniş şu ;

inci ne yaptı acaba kaç embriosu var?sizin haberiniz vardır bizde söyleyin. face çıktı ortaklık bozuldu:KK19:

yaaa eskısı gıbı degıl bu topık
face cıktı kk çöpemi gitti
aşk olsun
:KK43::KK50:

Herkese merhaba...

Transferi olan arkadaşlar hayırlı olsun...

Kızlar bu face muhabbeti biraz uzamadı mı? Evet bir grup kurduk, evet oraya girmek daha kolay ve genelde herkes orada oluyor. Sonuçta kimseyi zorla orada tutmuyoruz, isteyen buraya da gelir. Orayı açmamın en önemli sebebi sadece bize özel bir platform olması, burada konuşamadığımız bir çok şeyi orada konuşabilmemiz. Sonuçta burası herkese açık bir platform, üye olan olmayan herkes okuyor. Burayı tamamen bırakmış değiliz. Burası sevinci acıyı paylaştığımız ilk yer, sık olmasa da gelmeye çalışıyoruz. Sizden rica ediyorum lütfen bu face konusu kapansın artık.

Kızlar, bazı nedenlerden dolayı bu gün face hesabımı yeniden kapatmalı oldum. O yüzden sizden ricam, gelişmeleri burdan da sıcağı-sıcağına paylaşa bilirmisiniz? Aklım hep sizlerde. Transferi olmuş arkadaşlar umarım güzel haberlerinizi alırım :KK16::KK16::KK16: Lütfen beni habersiz brakmayın.

Arada kendinizden yazın amaaa, ben artık face giremiyorum, sizi de çok merak ediyorum:26::26::26:. Son durumlar nasıl? Burayı temelli terk etmeyin :KK50::KK50::KK50:

Face Grubuna nasıl üye olurum diyen üyeye gelen cevap ;

facebook da ki gruba nasıl üye olunuyor?

bu acelen ne böyle tanışmadan etmeden hemen face diyosun bu durum çok manidar:KK34:

kızlar bir de burada kimse takılmıyor sanırım face deki kapalı grubunuza nasıl katılacammmmmmmmmmmm biri bana özelden yazabilir mi ?

neredesiniz memorial kızlarıııı :26::26::26::26:

Face'te :KK1:

Bakın inci grubu kurmuş ama sorunu görüp kendisi de dile getirmiş sorunu ....

Bugün alınan üyelik, ilk mesaj, bulunan topik memorial ve sorulan soru face :KK14:

sadece 3-5 adet mesajı alıp koydum. Israrla yazdıklarımı farklı yere çekiyorsunuz önce Mustafa bey dediniz şimdide facebooktan birbirimizi eklemeniz dediniz. Bunlara kimsenin bir şey dediği yok. Lütfen konuyu cümle düşüklüklerine verip 3. kez farklı bir yere çekmeyin....

Bakın grubun kurucusu inci bile sorunu dile getiriyor siz ısrarla başka yerlere çekiyorsunuz.

Herkes facebook üzerinde birbirini eklesin Mustafa beyin adını burada daha çok geçirin ama yazdıklarımı anlayın artık lütfen ...

Hadi bunca şeyden sonra benide silde kk daki demokrasiyi herkes görsün.ona göre yazarlar artık.insanların fikirlerini açıkça beyan etmlerine siz ve sizin gibiler engel olamayacksınız.sen kk yı face le yarışacak bi dünya platformu falanmı sandın.

tebiyesizlikte son nokta.... Okuduğunu anlamayan zihniyete neyi anlatmaya çalışıyorum ki ben ...

Burada kimseye zorla cevap yazın diyen yok sadece bir sitem geldi bunu dile getirdik. Konuyu önce Mustafa Beye bağladınız sonra facete birbirini eklemeye sonrada burada zorla mı cevap yazdırılıyora.

Israrla da konunun bu olmadığını açıklıyorum.

Konu burada mesaj konusu olsaydı bu başlık böyle kapatılmazdı....

Rica ediyorum üyeliğini iptal ettirmek isteyen iletişim linkinden mesaj atsın. Konuyu nereden nereye bağladınız pesss.

Burdan girip memorialı övememiz ve herkesi bu hastaneye yönlendirmemiz suç oldu şimdi.kaç aydır girmiyormuş diye bi takım iş güzarlar hesap soruyor...burda giripidicek boş boşmuhabbet etsek hoşlarına gidecek sanırım...kazen allah aşkına söle memorialdan kimi tanıyorsun bunları yazmanı istiyor.facete ne konuşulduğunu göremeyip bunlarımı yaptırıyorlar.kazen sen bu topikte ne yaşandı ne dostluklar kuruldu öle 6.aya dönüp okumakla anlayamazsın o yüzden haddinibil..al bu başlığıda başına çal...

hadsizlik, terbiyesizlik ne zamandan beri demokrasi ile bağdaşıyor....

Burdan girip memorialı övememiz ve herkesi bu hastaneye yönlendirmemiz suç oldu şimdi.kaç aydır girmiyormuş diye bi takım iş güzarlar hesap soruyor...burda giripidicek boş boşmuhabbet etsek hoşlarına gidecek sanırım...kazen allah aşkına söle memorialdan kimi tanıyorsun bunları yazmanı istiyor.facete ne konuşulduğunu göremeyip bunlarımı yaptırıyorlar.kazen sen bu topikte ne yaşandı ne dostluklar kuruldu öle 6.aya dönüp okumakla anlayamazsın o yüzden haddinibil..al bu başlığıda başına çal...

şimdi ben çıkış yapınca bazı özel mesajlar aldım isim vermeden paylaşmamda sakınca görmediler... Duyduklarınız hoşunuza gitmeyecek ama yaz ki görsünler gerçeği dediler bende yazayım ....

Memorial'dan kimseyi de tanımam ama kuşların söylediğine göre sizin bu doktorun hastane ile ayrılık sürecinde neler yaptığınızı ve bunun altında iyi niyet arayamadıklarını söylediler ? Bu çabanızı ciddi merak etmişler...

Önce kendilerini ayıplamışlar öküz altında buzağı arayıp ayıp ediyoruz diye ama bakmışlar ki dozunuz artmış. Onlarda geri çekilmeyi tercih etmiş.

Dostluktan mı bahsetmiştin ? Tamamen duygusal desene....

Bu kadar hiddedlenmende vardı bir şey...

Hayır bir doktor yeni merkezi için artık hastaları vasıtası ile mi organize oluyor ? Yanarım yanarım da olaydan haberi olmayan grubun kurucusuna yanarım, hiç bir şeyden haberi yok ahh ahh

Hipokrat'ın kemikleri sızladı desenize...

X