Tüp Bebek Yapanlar Transfer Sonra Kaç Gün Sonra Test Yaptirdiz

Ben 10. günü yaptıdım kesin sonuç aldım.Ama benim dondurulmuş embriyo olduğu için bhcg içeren bir tedavi görmediğim için kesin sonuçtu.Normal tüp tedavisinde erken testte sorun çıkabilir.Çünkü zaten o hormonu içeren tedavi uygulanıyor yanıltıcı sonuç alınabilir.O yüzden doktorun dediği tarihte yaptırmakta fayda var,biraz sabır,zor olsa da.

Tüp Bebek Yapanlar Transfer Sonra Kaç Gün Sonra Test Yaptirdiz

Canım bende 10. gün test yaptırdım sonuc aldım 10. günde test yaptırsanda 12. gün ve 14. günde tekrar testleri istiyor doktor benden de istedi canım 12. 14. günlerde de yaptırdım testlerimi ama normalde ilk test 12. gün yapılıyor ama ben biraz sabırsız davrandım ama pişman olmadım Allah ıma cok şükür

Canim Bugün 9 Günüm Nisan 15 Test Günüm

Canım benim tesadüf benimde nisan 15 ultrason günüm Allah nasip ederse insallah ilk defa bebişimi görücem bide ikiz ihtimali yüksek bizde tek mi ikiz mi onu öğrenicez insallah. Allah ım sana da nasip etsin insallah bu heyecanları canım hayırlı haberlerini bekliyoruza.s.:nazar:

Canim Teşekkür Ederim Senin Ilk Denemen Mi?benim Ilk Denemem Ama Ben çok Stres Içerisindeyim Eşim Hiç Anlayisli Değil Beni Hep Sinir Ediyor

Canim Teşekkür Ederim Senin Ilk Denemen Mi?benim Ilk Denemem Ama Ben çok Stres Içerisindeyim Eşim Hiç Anlayisli Değil Beni Hep Sinir Ediyor

Canım benim ilk denemem malesef tutmamıstı bu ikinci denemem ama ilkinde tutan bir sürü arkadas var sakın sıkıntı yapma kendine insallah tutar. Benim ilk denemem de içimden cok geliyordu kesin demiştim ama olmadı bu ikinci denemem de ise tam tersi aman yok ya yine tutmaz diyordum ama Allah a cok sükür tuttu. Eşim anlayıssız derken ? Sana iş mi yaptırıryor ne yapıyor cok özel değilse? Birde canım bugün 9. günün demişsin o zaman pazartesi senin test günün olmalı 12. gün pazartesi oluyor ama sen nisan 15 yazmaıssın da merak ettim 15' i salı cünkü. Canım sıkma canını insallah hayrlısıyla olur sizde bir sorun varmıydı? Kac yıllık evlisiniz?

4 Yillik Evliyim.canim Doktor 15 Dedi Ama 12 Gün Pazartesi Aslinda Bilmiyorum Ya Kafam çok Karişik Eşim Gelince Boş Ver Kalsin Yazdikçada Sinirlenicem

4 Yillik Evliyim.canim Doktor 15 Dedi Ama 12 Gün Pazartesi Aslinda Bilmiyorum Ya Kafam çok Karişik Eşim Gelince Boş Ver Kalsin Yazdikçada Sinirlenicem

Sıkma canım canını. 12. günde normalde test yapılıyor ama sen bilirsin. yani pazartesi de yaptırabilirsin. Eşini de takma kafana. Sen şimdi sadece bebişlerini ve kendini düşün. İnşallah hayırlı haberlerini alırız.Allah yardımcın olsun.

Sıkma canım canını. 12. günde normalde test yapılıyor ama sen bilirsin. yani pazartesi de yaptırabilirsin. Eşini de takma kafana. Sen şimdi sadece bebişlerini ve kendini düşün. İnşallah hayırlı haberlerini alırız.Allah yardımcın olsun.

merhaba cnm allah yardımcın olsun bende 2 ci tüp deneme mi bu ay yaptıcam adet gününü bekliyorum allah bu yolda umut bekleyen herkesin kucakğını boş bırakmaın hiç kimseyi kafana takma ok...kendine dikkat et...sağlıcakla kal

merhaba esmanur 77 ne güzel inşallah ikizdir ben hep ikizlerim olsun isterim ama kısmet inşallah bende bu ay 2 tüp denememi yaptırıcam allah hepimizin yardımcısı olsun allaha emanet olun görüşmek dileğiyle...

X