Akciğerlerini Geliştirmesi Için Iğne

elif445

anne
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2007
4.654
6
Kizlar Ilk Bebeğimin Akciğerleri Gelişmediği Için ölmiüştü şimdi De Ayni Sorunla Karşilaşmamak Için Dr.akciğer Geliştirici Iğne Vurduralim Dedi Adini Yazdi Iğnenin Ve 24 Saat De 2 Kere Vurulacakmiş Sizede Dr.her Ihtimale Karşi Vurduralim Dedi Mi ... şimdi Iğneleri Alip Hastanede Gidip Kendim Vurduracağim...

Kizlar Ilk Bebeğimin Akciğerleri Gelişmediği Için ölmiüştü şimdi De Ayni Sorunla Karşilaşmamak Için Dr.akciğer Geliştirici Iğne Vurduralim Dedi Adini Yazdi Iğnenin Ve 24 Saat De 2 Kere Vurulacakmiş Sizede Dr.her Ihtimale Karşi Vurduralim Dedi Mi ... şimdi Iğneleri Alip Hastanede Gidip Kendim Vurduracağim...

canım banada yazmıştı o iğneden celestoneydi galiba adı ama bana bacağım ağrıdığı için yazmıştı romatizmal hastalıklardada mı kullanılıyomuş ne bide bebeğin akciğerlerinede faydalı demişti 1 tane vurdurdum benkortizon varmış içinde 1 2 gün kırmızı yanaklı olursun dediler ama hiç bişey olmadı

Valla canım benim dr um demedi böyle bişey ancak vurduranlar var genelde ikiz lere hamile olunca veriyorlar allahım korusun melekelrimizi inşaallah amin.........................................................

bende kullandım.bebeğimin akciğerleri içindi.bende accayip mide yanması yaptı.bide biraz bebeğim yavaşladı.ama olur dedi dr.um.

X