500 Evler afak Hastanesi

TuzluCekirdek

Burası soğuk odalar!!!
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2007
3.734
94
Merhaba Bayanlarr......
500 Evler şafak Hastanesi Hakkinda Bilginiz Varmii(kadin Doğum Bölümü)..hastane Nasil,ücret, Ilgi, Hijyen Aranizda Giden Varsa Veya Daha önceden Gitmiş Olan Varsa Bana Yorumlarini Yazabilirmi... şimdiden Ellerinize Sağlik

Sevoo, hayırdır canım? valla iyi yapmışsın bu konuyu açmakla bize yakın hastane ama hiç gitmedim. Umarım iyi şeyler duyarız. :)

kızlar bende 500 evler şafağı tercih edenlerdenim kadın doğum bölümünde 2 doktor var Ali Osman Koyuncuoğlu ve Defne Dilek Dağlar. hastane çok temiz ve biz hamişler için hijyenik bi ortam ben hem hastaneden hemde doktorumdan çok memnunum fiyatları ise normal. yanlız kadın doğum bölümünde randevu almadan gitmeyin derim. çünkü randevusuz hasta kabulu yapmıyolar. eğer işiinize yarayacak şeyler yazdıysam ne mutlu bana...

benimde tercihim şafak orada kızım ve eşim geniz eti ameliyatı oldular çok temiz hijyenik hemşire ve doktorlar hastalarla çok ilgili kadın dogum bölümünde kardeşim dogum yaptı defne dilek daglarda çok memnunuz bende onu tercih ediyorum ben tavsiye ederim tercih sizin tabikide

Merhaba Bayanlarr......
500 Evler şafak Hastanesi Hakkinda Bilginiz Varmii(kadin Doğum Bölümü)..hastane Nasil,ücret, Ilgi, Hijyen Aranizda Giden Varsa Veya Daha önceden Gitmiş Olan Varsa Bana Yorumlarini Yazabilirmi... şimdiden Ellerinize Sağlik

benim çok yakın bi arkadaşım orada doğum yaptı ... onlarda çok memnun kaldılar... bende ziyaretine gittim .. gayet güzel ve temiz görünüyordu... bildiğim kadarıyla fiyatlarda makul... ama arkadaşım bağkurdan yararlandı.. böle bi imkanda var....
hayırdır canım ne için bu araştırma.?:uhm:

Bende hamileliğim 7 ayından sonra tavsiye üzerine gittim Defne Dilek hanıma gerçekten çok iyi bi dr son aya kadar ona gittim ama araştırmalarım sonucu duydumki sezeryan ile doğum yaptırıyormuş ve gece doğuma kalmıyo kalmadığı için de çok sık sezeryan ile doğum yaptırdığını öğrendim bende sonra orda vargeçtim doğum yapmaktan.

Merhaba Bayanlarr......

nbr cnm kız bebişin nekaar oldu merak ettim kuzucuunuallah sana bağışlasın

devlet hastanesinden farkı yok gibiydi kadın dogumun kapısında kuyruk vardı ya..ben begenmedim hastaneyi...genç bir bayandı gittigim dr acil için gitmiştim tecrübesizdi begenmedim..

Merhaba Bayanlarr......

Ben 500 Evler Şafak hastanesinde Dr.Ali Osman beye gidiyorum ve çok memnunum gerçi daha doğum yapmadım ama ilgili bir doktor kendisi. Aynı hastanedeki bayan dr defne hanımada gittim ama kendimi devlet hastanesinde gibi hissettm ilgi çok azdı. ama ali osman bey gerçekten hem genç güleryüzlü hemde tecrübeli olduğunu düşünüyorum. ınsanı gerçekten can kulağıyla dinliyor ve sakin bi şekilde cevaplıyor. Yani kısacası tavsiye ederim...

Son düzenleme:
KIZLAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRR
bugün 500 Evler Şafak Hastanesine gittim. Rutin kontrollerimi olmak için. ılk şaşırdığım şey muayene ücretleri oldu. Normalde 12 TL olan ücret birden 27 TL olmuş. Danışmadaki kız bana devlet ssk gibi bişiler geveledi neyse. Sonra ise Hastanenin Yunanlılara satıldığını ve doktorlarında akibetinin daha belli olmadığını söylediler ve şok oldum. 7 haftam kaldı doktorumada alıştım olacak şey mi ya moralim bozuldu. offfffffffffffffffffff :kafamçokkarıştı:

nurcancım bende 33 haftanın sonundayım hemen hemen aynı saılırız senle doğuma az kaldı hastane ve dr arıorum sen hangisine gidiyosun arkadaşım ali bey iyi diyorlar ama doğum fiyatları hakkında bigin varsa yazsan iyi olur ikimizede allah hayırlı doğumlar versin kendine iyi bak canım

nurcancım bende 33 haftanın sonundayım hemen hemen aynı saılırız senle doğuma az kaldı hastane ve dr arıorum sen hangisine gidiyosun arkadaşım ali bey iyi diyorlar ama doğum fiyatları hakkında bigin varsa yazsan iyi olur ikimizede allah hayırlı doğumlar versin kendine iyi bak canım

canım ben defne hanıma da gitmiştim ama çok soğuk ve ilgisizdi. Ali bey şeker gibi bi insan gerçekten tavsiye ederim. Ben sordum doğum fiyatları için ssk varsa 300 normal doğum dediler epidural istiyorsan +300 daha veriyorsun. sezeryan ise 600 dediler. istersen sana özelden numaramı vereyim seninle birlikte gelebilirim doktora istersen

Bende dilek hanıma gidiyorum,kısmetse doğumumu orda yapıcan ,doktorumdan çok memnunum tavsiye ederim.

Merhaba
Bende hamile kaldığımdan beri Defne Hanım'a gidiyorum ve memnunum. Her insan gibi onunda bazen iniş ve çıkışları var benimde var bazen ağlayarak bazen de gülerek gittiğim zamanlar oldu. Evet kuralları var gece doğuma gelmez telefonunu vermez ama şimdiye kadar onu ilgisiz bulmadım hiç. Kendi adıma konuşuyorum tabi. Ağlayarak gittiğim zaman beni çok iyi motive etti. Güven başka birşey. 28 haftalık hamileyim ve 3-4 tane doktor gezdim şimdiye kadar. Hiç birine Defne Hanım'a güvendiğim kadar güvenemedim maalesef bu yüzden doğumumu da onun yaptırmasını istiyorum. Ama tabi gece doğuma gelmediği için yedekte de bi doktorum var ne olur ne olmaz diye.

Konu ile ilgisi olmayan birşey ama KRASIVA nickli arkadaşım. Sakıncası yoksa nereli olduğunu öğrenebilirmiyim? Nick in KRASIVA olduğu için sordum :)

Tahmin etmiştim :) Nasıl gidiyo hamilelik ne kadar kaldı doğuma?
Ben az once Dr dan geldim. yeni fiyatlardan haberin var mı ?

bende yarın için randevu aldım dr hanımı tanımıyorum ama methini çok duydum inş bi aksilik olmaz doğuma kadar onun hastası olurum tüp bebek dr daha gitmiyorum

X