Soru....Yapışkanlı folyo ile mutfak dolapları

merhaba becerikli bayanlar
süpersınız yaaaa
ne dıycem bende mutfagımı kaplıycam fakat
böyle çerçevelı gıbı dolaplar :KK43:
yanı dış çerçeve kahverengı,iç taraf cok ıgrenç sarı
nasıl kaplıycam oo çerceve kısımlarını
bıde kapagın içinide kaplamak lazım dımı
dolaplar acılınca kapagın ıc tarafı cırkın durur
olmazsa ben bı foto cekıyım

Doğum yaklaşıyor, pek beğenmediğim mutfak dolaplarımı ben de değiştirmeliyim, malum gelen gidenimiz çok olur artık :))
Niye daha önce gelmedi aklıma
Haftasonu koçtaşa gidiyoruz nasipse, alayım şu folyolardan :lepi:

Merhaba. Folyo kaplama ile ilgili olumlu yorumlarınızı gördüm ve siteye üye olup foruma yazayım istedim. Ben Almanya'dan gelen folyolar satıyorum. Profilimde ürünleri inceleyebilirsiniz. Türkiye'de pek yaygın olmadığı için tanıtım fiyatı olarak 1,5 metresini 3 TL'den satıyorum. İlgilenenlere duyurulur. gittigidiyor.com ve sahibinden.com da folyo kaplama olarak aratın. Çok güzel ürünler çıkacak.

merhaba becerikli bayanlar
süpersınız yaaaa
ne dıycem bende mutfagımı kaplıycam fakat
böyle çerçevelı gıbı dolaplar :KK43:
yanı dış çerçeve kahverengı,iç taraf cok ıgrenç sarı
nasıl kaplıycam oo çerceve kısımlarını
bıde kapagın içinide kaplamak lazım dımı
dolaplar acılınca kapagın ıc tarafı cırkın durur
olmazsa ben bı foto cekıyım

evet benim dolaplarımda böyle kötü bir mobilya ve kahvesi ve oyuk kısım pis sarı :KK43: kaplamayı düşündüm ama olmaz çünkü oyuklar engelliyor:KK43:

arkadaslar bende dolaplarimi kaplamayi dusunuyordum hatta forumda bir konuya yazmistim kiraciyim evden cikarsam cikartirken bir sorun olurmu olmaz cok kolay cikmasi dediler hatta bir video flan izledim.ayni mutfagi kac kere folyolayip cikartirlar kolayca.bazi arkdaslar cikartirken cok zor oluyor demis.bir problem olurmu acaba ?zaten ev sahibimiz mutfagi tamamen sifirdan yaptircak ama nolur nolmaz yinede.?

Kızlar bu folyolar çıkarıldıktan sonra altında yapışkan bırakıyorlar, bu yapışkanlar en kolay nasıl temizlenir, bilgisi olan varsa paylaşsın kara kara düşünüyorum iki gündür, yeni aldığım evin eski ev sahibi yapıştırmış mutfak dolaplarına güzelim dolapları komple çiçekli bir folyo ile kaplamış, bir an evvel temizlemem lazım ama nasıl??

Çiçekli folyolar çok kötü duruyor bazen. Ben de internette gezerken gördüm kocama söyledim üşenmedi saatlerce uğraştı yapıştırmak için. Yapıştırırken çok dikkatli olmanız lazım yoksa kırışıklık veya baloncuk olabiliyor. Sökme işini bilmiyorum henüz sökmedim ama genelde yapışkanlı şeyleri hastanelerde kullanılan alkolle çıkartabilirsin. Takma işleminin nasıl yapıştırıldığını biz buradan izleyerek yaptık zaten burda görmüştüm geçen hafta. İsterseniz mutfağımın fotosunu atayım sizede

Son düzenleyen: Moderatör:
X