Tüp Bebek Merkezleri Adana Seyhan Başkent'e Tüp Bebek Yaptıracaklar

kızlar bugün aradım başkenti.haftaya cumaya görüşme randevusu verdiler tayfun beyle bakalım ne olacak.sanırım laparoskopi falan gibi bişiy isteyeceklerdir korkuyorum :1no2:

kızlar bugün aradım başkenti.haftaya cumaya görüşme randevusu verdiler tayfun beyle bakalım ne olacak.sanırım laparoskopi falan gibi bişiy isteyeceklerdir korkuyorum :1no2:

korkma canım ya...hakkındahyırlısı olsun... hem sonucu iyi olduktan sonra sonunda bebişlere kavuşmak varken ne olursa olsun korkma..hem korktuğun şey lapaoroskopi... ben de oldum hem ben önce laporoskopi oldum ondna sonrada açık ameliyat oldum sezeryan gibi...

laporoskopi çok basit bir işlem canım benim korkulacak birşey yok...allah hakkında hayırlısını versin inşallah....

Her durumda istemiyorlar.Sizin spermiyogramınız yenilenir.Eğer değer çok düşükse direkt geçilir canım.
Rahim filmin vardı değil mi?
Lap. bana önermişlerdi ama illa olacaksın denmemişti.Bakarsın senden de istenmez.

Canım giderken aklına takılan soruları bir kağıda yazda git.Seminer sonunda sorularınızı yanıtlıyor.Birde yapılan tüm tahlillerinizi götür.Seminerden sonra yanına gidip göster.Biz öyle yapmıştık.Sonrada hemen randevu al.Önlere otur bence.Ok ?a.s.

merhabalar hanımlar aranıza yeni geldim bende 10yıllık evliyim hiç hamile kalmadım burd başarısız bir aşılma yaptırdık onda sonra bir yıla yakın ara verince adanada akrabalr vardı birde arkadaşlardan birinin bu hastaneyi tavsiye etmesi üzerine gittik dr la görüşmedim yazdıgınız gibi seminere rabndevu verdiler oda bayagı geç olunca gidemedik ama ssk dan yararlanabilmem için rapor gerekiyormuş bizde henüz aşılmayı 3 kere yaptırmadıgımız için rapor alamıştık o zaman aşılmaları yaptırın tutmazsa gelin dediler (inşallah tutar)bende iki yıldır herhengibi bir tedavi olmuyorum ama gidecegim ilk yerlerden biri başkent hastanesi
inşallah hiç kimsenin emegi boşa çıkmaz bizibizden başka kimse anlamaz

seminer değil canım bayağı randevu aldım ben dr la görüşücem.belkim muayene de olucam.

yeşbü ben de açık ameliyat oldum canım dış gebelik geçirmiştim.iç kanama olunca sezeryan gibi ameliyat oldum.sağ tüpümde bebişle beraber gitti.bu tür ameliyatlar sonrasında yapışıklıklar olabiliyormuş.

darkcım spermiyogram isteselerde ne çare.eşimde azospermi var.

3 kere denedik olmadı işte .bi de yeni bişiy öğrendim tüplerde sıvı birikiyomuş bazen.ben de yapışıklık da olabilir.bunlar da engelliyomuş tutunmayı.bi laparoskopi şart gibi.artık işi şansa bırakmak istemiyorum.aklımda soru işareti de kalmasın.gerisi rabbime kalmış....
ameliyattan değil de anestezi beni mahvediyor.....ondan korkuyorum....

seminer değil canım bayağı randevu aldım ben dr la görüşücem.belkim muayene de olucam.

yeşbü ben de açık ameliyat oldum canım dış gebelik geçirmiştim.iç kanama olunca sezeryan gibi ameliyat oldum.sağ tüpümde bebişle beraber gitti.bu tür ameliyatlar sonrasında yapışıklıklar olabiliyormuş.

darkcım spermiyogram isteselerde ne çare.eşimde azospermi var.

3 kere denedik olmadı işte .bi de yeni bişiy öğrendim tüplerde sıvı birikiyomuş bazen.ben de yapışıklık da olabilir.bunlar da engelliyomuş tutunmayı.bi laparoskopi şart gibi.artık işi şansa bırakmak istemiyorum.aklımda soru işareti de kalmasın.gerisi rabbime kalmış....
ameliyattan değil de anestezi beni mahvediyor.....ondan korkuyorum....

Anladım canım,senin için inşallah en iyisi olur bu kez hayallerine kavuşursun umarım.
Sana bir dua göndereyim ben onu oku tedavine başlamadan.Okurmusun?

ben İzmir başkentte çalışmıştım için çok rahat olsun orda insanlar işlerini çok ciddiye alıyorlar ve şansa bırakmıyorlar çok doğru bir tercih olmuş için rahat olsun arkadaşım

hadi hayırlısı canım bebek için bir sürü korku acı yaşadık laparoskopi de yaşanılır biter hem önce bir doktorla görüş bakalım ben tayfun beyle yüzyüze şubat ayında görüşmüştüm her hastaya tüp bebekten önce sulu ultrasyon yapıyormuş rahimde polip gibi tutunmayı engelleyen bir şey var mı diye laporoskopi demez belki de dersede senin için daha iyi olur belki görüşme sonuçlarını yaz canım
ben de haziran gibi başlayacam biliyorsun bu ay düşük yaşadım daha öncede doğal yoldan hamile kalmıştım ama dış gebelikmiş bozulmuş dış gebelikti iç kanama geçirdim içe çok kanama olmuştu ama beta hCG düşmeye başladığı için ameliyat olmadım kan ölçümlerim yapıldı şimdi kafam karışık doktorlar eşinin değerlerinle doğal yolla olmaz derken iki yılda iki kez hamile kaldım tüp yaptırmadan beklesemmi yoksa aşılamamı yaptırsam yada direk tüp mü denesem bilmiyorum ocak ayında ilk denememiz tutmadı bir ay sonra hkendim hamile kaldım yani ne yapmalı bilmiyorum

hadi hayırlısı canım bebek için bir sürü korku acı yaşadık laparoskopi de yaşanılır biter hem önce bir doktorla görüş bakalım ben tayfun beyle yüzyüze şubat ayında görüşmüştüm her hastaya tüp bebekten önce sulu ultrasyon yapıyormuş rahimde polip gibi tutunmayı engelleyen bir şey var mı diye laporoskopi demez belki de dersede senin için daha iyi olur belki görüşme sonuçlarını yaz canım
ben de haziran gibi başlayacam biliyorsun bu ay düşük yaşadım daha öncede doğal yoldan hamile kalmıştım ama dış gebelikmiş bozulmuş dış gebelikti iç kanama geçirdim içe çok kanama olmuştu ama beta hCG düşmeye başladığı için ameliyat olmadım kan ölçümlerim yapıldı şimdi kafam karışık doktorlar eşinin değerlerinle doğal yolla olmaz derken iki yılda iki kez hamile kaldım tüp yaptırmadan beklesemmi yoksa aşılamamı yaptırsam yada direk tüp mü denesem bilmiyorum ocak ayında ilk denememiz tutmadı bir ay sonra hkendim hamile kaldım yani ne yapmalı bilmiyorum

ben yapışıklıktan falan şüpeleniyorum.ne bileyim işte araştıra araştıra dr kesildik sanki.çoook geçmiş olsun canım.Allah bir daha bu olumsuzlukları yaşatmasın.sen de dark gibi biraz alternatif yöntemler mi denesen acaba?keçiboynuzu iyi geliyormuş bak.
cuma bi gideyim gelişmeleri yazıcam.hakkımızda hayırlısı....

ben yapışıklıktan falan şüpeleniyorum.ne bileyim işte araştıra araştıra dr kesildik sanki.çoook geçmiş olsun canım.Allah bir daha bu olumsuzlukları yaşatmasın.sen de dark gibi biraz alternatif yöntemler mi denesen acaba?keçiboynuzu iyi geliyormuş bak.
cuma bi gideyim gelişmeleri yazıcam.hakkımızda hayırlısı....

canım sen dış gebelik ameliyatından ne zaman sonra adet oldun bir arkadaşım dış gebelik geçirdi 2 aydır adet olmamış yeniden hamilelikten şüpheleniyor ben ilk hamileliğimde dış gebelik geçirdim ama sürekli takip altındaydım yaklaşık 2 ay sürdü beta hcg nin düşmesi değer düşer düşmez adet oldum ameliyat olmadan kurtuldum

1,5 ay sonra falan oldum ama çok ağrı çektim.hatta hastaneye yattım.bişiy bulamadılar en son yapışıklıklar açılıyor olabilir dediler. ağrıyı takip etmek için ağrı kesici bile vermediler.neyse 2 gün sonra rahatladım.arkadaşın dr a gitsin bence hormon falan baktırsın.hamile değilse bile hormonal bir değişim olmuş olabilir.geçmiş olsun.

kızlar yarın başkente gidiyorum randevum var.bakalım nasıl geçicek.acayip stresliyim.......

butterfl mrb
nasıl geçti görüşmen.Başkent te dosyamı açtırdım.Bende hastalanmayı bekliyorum.Tedaviye başlama kararı aldım ya her zaman düzenli olan beni artık meletir.En son 23 martta hastalanmıştım.Şimdiden stres belirtilerini gösteriyor anlaşılan.hepimize hayırlı başlangıçlar.

ayyy kızlar randevu sabahtı ama daha yeni geldim eve malum çalışıyorum.başkentte ben sıra beklerken
3 kişi de sonuç bekliyodu.2 sinin sonucu geldi.birinki bayağı iyiydi diğeri biraz düşükmüş tekrarlanacakmış test.ayyyyy sonucu iyi olan bayan sevinçten başladı ağlamaya ben de onla beraber böööö bööö bi hal olduk.valla o kadar duygulandım ki sanki sonuç benim.inşallah millet yanlış anlamamıştır. o kadar sevindim ki anlatamam .Allah hepimize o duyguyu yaşatır inşallah..
gelelim görüşmeye.Elif adında şeker mi şeker bir hemşireyle görüştük.1 yılın özetini geçtik o da notlar aldı.testlerimi,tahlillerimi ,filmi falan not aldı.Eksik ya da tekrarlanması gereken testler varmış tayfun beyin istediği onları yazdı.3 denemeden sonra genetik test yapılması gerekiyormuş onun istemini yazdı.
eğer genetik bir problem varsa ondan sonra embriyolara genetik tanı yapılıyormuş...sonuç olarak tayfun beyle görüşemedim.haftaya salı bi ton test yaptırıcam.Onların sonucu çıkınca görüşecekmişiz.Ama ben yine de mutlu ayrıldım.Bilmiyorum ilgi çok hoşuma gitti.test sonuçlarının tamamının çıkması 1 ayı bulacakmış.(genetik testleri) zaten ben de acele etmek istemiyordum.herşey iyiyce araştırılsın istiyorum.diğer kan testlerinin sonucu çıkınca randevu alıcam. (1-2) hafta sonra.hemşire belki histeroskopi istenebilir dedi.bakalım....

butterfl mrb
nasıl geçti görüşmen.Başkent te dosyamı açtırdım.Bende hastalanmayı bekliyorum.Tedaviye başlama kararı aldım ya her zaman düzenli olan beni artık meletir.En son 23 martta hastalanmıştım.Şimdiden stres belirtilerini gösteriyor anlaşılan.hepimize hayırlı başlangıçlar.

canım öyle o meret gel dersin gelmez.gelme dersin şak diye gelir.
hayırlı olsun en sonunda karar vermene sevindim.bi yerlerden başlıycaz artık.bu bebekler bize kendileri gelmiycek bari biz gidip alalım. yerimseniben

X